Publikované: 26.03.2019

Hrozby liberálnej demokracie a nástrahy prezidentských volieb

Liberálna demokracia je totalita s prvkami neofašizmu. Liberálneho. Nastoľuje vládu supresie (útlak) a ostrakizácie (vytesňovanie) slobodného demokratického myslenia, správania a skutkov so súbornými znakmi a príznakmi (symptóm, syndróm) ideológie fašizmu, so spoločným menovateľom budúcej totalitnej vlády liberalizmu a liberálneho fašizmu.


K ideológii liberalizmu a liberálnej demokracie sa hlásia všetky subjekty, právnické aj fyzické osoby, označujúce samé seba za „slobodné, nezávislé, liberálno-demokratické“ (politické strany, médiá, mimovládky, ľudsko-právne vládne a parlamentné výbory).
Na Slovensku prebieha krutý boj republikánskej demokracie s liberálnou demokraciou. Podhubím liberalizmu je mačkažákovitá,  gýčová „sladkosť“ ponuky bezbrehých liberálnych, neoliberálnych a libertariánskych hodnôt (predstupeň anarchie); odvoláva sa na sociálna evolúciu ľudskej bytosti ako biologickej a sociálnej jednotky v spoločnosti.
Liberálny sociálny neodarwinizmus znamená úplne voľnú individuáciu, individualizáciu a rozvoj ľudských práv a slobôd. Jednoznačne smeruje k zániku tradičnej rodiny a tradičného štátu. Tieto procesy oscilujú v USA na osi liberálni demokrati verzus republikáni. A na pozadí oboch pôsobí temný a hlboký Deep State. Cítiť ho aj na Slovensku…
Ak nebude ideológia falošných práv a slobôd, ktorá je artikulovaná filozofiou liberalizmu, v opore o preambulu ústavy a Ústavu SR a zákona zastavená, pôjde Slovensko úplne legálnym spôsobom, v riadnych, slobodných a demokratických voľbách, presne ako v Nemecku v roku 1933 (nástup moci A. Hitlera)
a/ cestou ďalšej anarchizácie (liberalizácie) spoločnosti,
b/ smerom k post liberálnej demokracii,
c/ a v koncovke k totalite post liberalizmu.
Západnej časti civilizácie a kultúry hrozia ďalšie holocausty. Aj preto treba o nich hovoriť a kričať, ale nielen o antisemitských! Židovstvo, judaizmus a sionizmus predsa nebol a nie je pupok sveta! Vo svete islamu prebieha genocída kresťanstva. Píše sa o moslimoch Novom Zélande, mlčí sa o kresťanoch v v africkej Nigérii, Egypte, Sýrii, Iraku, Iráne, Saudskej Arábii, Jemene…
Poznámočka: Práve aj zásluhou Štefana Harabina bol prijatý zákon o antisemitizme, lebo doň zakomponoval a „vsunul“ uznanie arménskej genocídy… (podal trestné oznámenie na Dzurindovcov za podiel na „humanitárnom bombardovaní bývalej Juhoslávie letectvom NATO bez mandátu OSN!).
Liberalizmus a liberálna demokracia stvorili na svoj budúci totalitný obraz pojmy rasizmus, xenofóbia, islamofóbia, antisemitzmus, nacionalizmus (nacizmus je jeho zostrená forma, znamená národný socializmus) inak ide o bežné a tradičné národovectvo, vlastenectvo, patriotizmus, lokál patriotizmus ako prirodzené súčasti genetickej výbavy ľudských bytostí, taktiež homofóbiu. Liberálna demokracia je „na nože“ s kresťanstvom a preto sa v osobitnej časti explicitne nenachádza pojem a skutok, známy vo svete aj u nás ako kresťanofóbia. Naopak, Peter Weisenbacher (Inštitút ľudských práv) vyhlásil „vojnu kresťanom“ a beztrestne svojimi nenávistnými hejtmi koná proti základným ľudským, občianskym, náboženským a politickým právam slovenských kresťanov a kresťanských cirkví, proti Ústave a ústavnému zriadeniu Slovenska!
Kľúčovým nepriateľom liberalizmu a liberálnej demokracie na pôde EÚ a Slovenska je kresťanské náboženstvo, tak, ako bolo nepriateľom marxizmu a marxizmu-leninizmu, fašizmu a nacizmu.
Nálepky typu konzervativizmus (konzervatívni konzervatívci) odmietnite. Ide o hodnotový tradicionalizmus; nie je konzerva. Má svoju dynamiku v hektike dnešných dní a volieb…
Kresťanstvo chcú oslabiť jeho liberalizáciou a vtiahnuť ho pod krídla Zuzany Čaputovej, ktorá necháva zo seba robiť Pannu Orleánsku (výstup na Sitno) a to je finta pre slabšie povahy, a jej materskej strany Progresívneho Slovenska, a osobitne strany „kresťanských liberálov“ Progresívni veriaci… (za všetkými stoja kresťanskí heretici český Halík a slovenskí Bezák, Prostredník).
Dnes čelíme hrozbe sociálnej filozofie a liberálnej ideológii (dve v jednom: gender a multikulti) neomarxizmu, pretaveného do totálnej a totalizačnej kultúrnej vojny, reprezentovanej politicky aktívnymi osobami, ľudsko-právnymi „nevládnymi neziskovkami“ s ich pohlavármi a použitými, zneužitými pešiakmi takzvanej „novej, liberálnej, progresívnej ľavice“ (Progresívne Slovensko, Progresívni veriaci, Čaputová a spol. a s liberálmi kolaborujúce Beblavého SPOLU a im podobné politické subjekty).
S liberálmi a kresťanmi na Sitno… (necháva zo seba robiť „Pannu Orleánsku“ a ekumenizuje, zjednocuje neekumenizovateľné, nezjednotiteľné):


Nedajte sa pomýliť vnútorným rozkladom kresťansko-demokratických hnutí, je dôsledkom vnútornej krízy kresťanstva, pravého kresťanského učenia verzus svetská demokracia; ukazuje na nezlučiteľnosť demokracie „zdola“ s demokraciou „zhora“. Mačkopes. Oheň a voda. Volebná finta na kresťanov. Falošných kresťanov. Kresťanstvo ale prežije. Pravé kresťanstvo. Ostatok zhorí v ohni ničoty. Prišiel čas oddelenia zrna od pliev: „Oddeľte sa od nich!“ Druhý List Korinťanom 6:14-10:18
Klamú a manipulujú vás ich falošnou vlajkou „slobody a liberálnej demokracie“ v prezidentských voľbách (ich prvý krok). V prvom kole sa im to podarilo. Podľahli ste ich zvádzaniu, návnadám a nástrahám…
Ak si myslíte, že práve vy ste volili vlastnými hlavami, zabudnite. Mysleli za vás. Myslíte povrchne, plocho, prvoplánovo, vidíte pekný obal s ružovou mašľou, nie jeho obsahy…
Proti obalu s ružovou mašľou dnes stojí a o vašu dôveru sa úprimne uchádza otvorený obal s jeho obsahmi, s modrou mašľou…
Máte ešte šancu zvrátiť výsledok volieb, vo vašom, našom, spoločnom záujme. Masívnou voľbou Maroša Šefčoviča.
Mať hlavu štátu ženu, peknú a príjemnú ženu, je síce pekné, ale ak ide o to, pán Šefčovič je tiež príjemný a sympatický fešák so silnou osobnou charizmou… (toľko aj na  adresu ženskej, hoc aj feministickej, časti voličstva).
Je možné, aby sa vám čo len snívalo o tom, že by nasledovný článok napísal Denník N, SME, Pravda, Kuciakove Aktuality? Zdroj: Ďatel, prevzali Hlavné správy?
Vo vlastnom záujme čítajte, preberám tiež (s pocitom zodpovednosti voči svojmu Slovensku):
http://www.datel.sk/clanok/obmedzeny-svet-liberalnej-demokracie
https://www.hlavnespravy.sk/obmedzeny-svet-liberalnej-demokracie/1708767
Vieme o tom, že predbežným opatrením, ako „prvou lastovičkou“ bolo Smatanovmu www.konspiratori.sk nariadené vyňať Hlavné správy zo Smatanových zoznamov? Viete, o tom, že ten darebák sa k tomu na svojej fb stránke nepriznal? Zatĺka a zatĺka ako radil Plzák peri nevere…
Viete o tom, že škaredé nálepky „konzervatívne a konšpiračné“ médiá sú nástrojmi masívnej mediálnej manipulácie reálne slobodomyseľných a slobodných ľudí takzvanými „slobodnými, liberálnymi, nezávislými“ médiami vo vlastníctve finančnej oligarchokracie (čo priame spojenie s Kuciakovou vraždou)? Lebo vlastníci médií si povedali: „Novinárčina áno, antisystémnová, proti partokracii, ale odtál-potál a nie proti nim, oligarchokratom, a tam sú vymedzené hranice medzi životom a smrťou „uletených“ novinárov, jednotlivcov).
Viete o tom, že na Slovensku okrem oligarchokracie vládne médiokracia, práve vrieskajúca po „ich údajnej slobode slova a tlače“ proti znovu zavedeniu práva na odpoveď (aj politici sú ľudské osoby majúce základné ľudské práva a právo na rovnaké zaobchádzanie)?
Viete o tom, že Maroš Šefčovič, hoc je podporovaný Smerom, k Smeru sa vlastne nehlási (nechcel smerákov pri sebe po dobu volebnej noci prvého kola) a ide svojou vlastnou a na nikom a ničom nezávislou, slovenskou cestou?
Denník N (sklamane): Na Maroša Šefčoviča sme nič nenašli, okrem nálezu prihlášky do KSS („je úplne čistý!“:
https://www.hlavnespravy.sk/dennik-n-priznal-tri-dni-pred-moratoriom-na-sefcovica-nemame-nic/1708799
To je zúfalé… (Zuzana Čaputová ale úplne čistý stôl nemá, a vedia to aj “jej” liberálne reklamné a propagačné médiá…). K dialógu Šefčovič-Dolinský (Téma dňa 25.3.): Redaktor TA3 Dolinský je hlupák, robot, zombie, ktorý dostal za úlohu „kopnúť“ do Zemana, od „ťažko zranených a urazených“ novinárov…
…a zahryznúť sa do členka Šefčovičovi skrze jeho „komunistickú minulosť“.
V diplomacii to vtedy inak nešlo.
Zabúdajú „kopať“ do dnes, vlastne už od narodenia „antikomunistu“ europoslanca Eduarda Kukana… (hnus!):
https://www.ta3.com/clanok/1151267/prezidentsky-kandidat-maros-sefcovic.html
Demokracia je alebo nie je. Sloboda je alebo nie je. Pre svoju existenciu sloboda ani demokracia nepotrebuje falošné a sladké, redundantné (navyše a zbytočné) príkrasky typu „liberálna sloboda“ ani „liberálna demokracia“. To je cesta k smrti a do pekla. Ak chcete, dobrovoľná eutanázia.
Radšej uvažujte o späť zavedení ôsmych namiesto jediného volebného obvodu, o ktorom ministerstvo vnútra vôbec neuvažuje (povedala Saková). To môže byť, s posilnením a aktivizáciou ústavného inštitútu demokratického referenda, cestou k zmene systému horizontálnej demokracie na systém vertikálnej demokracie.
Nositeľmi demokracie a slobody ste vy. Tak sa tak správajte. Inak prídete o slobodu a demokraciu. Úplne vedome, v prezidentských, euro voľbách a parlamentných (možno, predčasných) voľbách…
A toto chcete? Budete sa na to dívať ako na hokej alebo futbal? Nie sú majstrovstvá ako majstrovstvá (po hokejových sú „majstrovské“ eurovoľby). Už s novou „majstrovskou“ hlavou štátu. Takou, akú si zvolíte.
„Slovenskóóóooo! Idéééeeeš!“ Kam? Majstrovsky si vyberte:


Pojmoslovný problém väčšiny je, že jej väčšinové rozhodnutie je vydávané a zamieňané za pravdu. Nie, väčšina nemá pravdu. Väčšina má “len” fyzickú silu. Potvrdenú a vymáhateľnú zákonom. A berie “fšetko”. Toto je priestor demokratických parlamentných volieb v systéme horizontálnej parlamentnej demokracie s jediným volebným obvodom…
Pravda je o inom.
Poznatky: Posilňovaním “liberálnej demokracie” ubúda práv a slobôd.
Väčšinoví liberáli vás v prvom kole priamych prezidentských volieb prevalcovali.
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+5 skóre, 5 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?