Publikované: 10.02.2014

Hrušovský je ideálny kandidát, tvrdí Krumpľová platforma

Postavené na Hlavu? prináša reportáž z najnovšej tlačovky Bélu Bugára na tému prezidentských volieb.
„Tvrdíme, že Pavol Hrušovský je ideálnym kandidátom na prezidenta“, vyhlásil Béla Bugár a dodal: „Teraz riešime dilemu, na prezidenta čoho.“
Pokračoval: „Padli rôzne návrhy, napríklad prezidenta klubu priateľov vína, klubu anonymných alkoholikov, klubu známych alkoholikov… No ťažký výber.“

Na otázku, koho ale teda navrhujú ako spoločného kandidáta na prezidenta štátu, Bugár odpovedal jednoznačne: „Tu sme už oveľa skorej jasne potvrdili vrece zemiakov ako ideál. Je to kandidát s čistým morálnym profilom, rozvážnosťou a hlavne reálnou šancou poraziť Roberta Fica.”
„Jediný problém vidíme v tom, že po čase zhnije a dostane sa tak na úroveň štandardných politikov. Ale zatiaľ ho držíme v mrazničke a uchováva si svoje kvality,“ dodal optimisticky.

Strany SDKÚ, Most a KDH sa pred časom dohodli na spoločnom opozičnom postupe a sformovali takzvanú „Krumpľovú platformu“.
Podľa ich vtedajšieho vyjadrenia „oponovať vláde Roberta Fica nemá zmysel, tak skúsia byť aspoň v opozícii voči zdravému rozumu a svojim voličom“.

Upozornenie: Táto správa je fiktívna a jej akákoľvek podobnosť s realitou je čisto náhodná. Ak máte záujem o seriózne správy, odporúčame čítať:
Odkaz od Bugára: Kandidáti bez šance nech podporia Hrušovského
Hrušovský prišiel medzi deti v povznesenej nálade: Víno som nepil!
Ak sa vám nebudú pozdávať ani tie, musíte sa s tým vyrovnať.

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?