Publikované: 03.10.2014

Ilúzia západnej slobody slova končí

V posledných dňoch sa v našich správach objavuje stále viac pochybností o tom, či ešte máme právo sa nazývať krajinou slobody slova. V súvislosti s ukrajinskou krízou sa začína vážne uvažovať nad “nejakým opatrením”, ktoré by umožnilo postihovať “nesprávne názory”, v Austrálii sa zvyšuje kontrola Internetu a trest väzenia hrozí každému, kto vynesie na verejnosť akúkoľvek informáciu klasifikovanú ako tajnú.

Posledná informácia ma však dostala do kolien.

Švédsko zákonom zakazuje akúkoľvek kritiku v súvislosti s imigráciou!

Nový zákon nadobudne platnosť vo Švédsku po Vianociach 2014, a umožní stíhanie obyvateľov za kritiku imigrácie (na Internete) či neochotu politikov riešiť tento problém.

Správa ústavného výboru bola pripravená pre parlament a je prístupná v parlamentnej kancelárii. Poslanec Andrew Norlén, člen ústavného výboru, tlačí na  rýchle schválenie zákona a hovorí, že sa rýchlo stane odstrašujúcim príkladom pre prípadných kritikov.

“Nemyslím si, že je potreba veľkého počtu stíhaní, bude to signál, že internet nie je krajina bez zákona, že šerif je späť v meste” povedal Norlén počas jednostrannej “diskusie” o tejto otázke vo švédskom parlamente.

Tento nový zákon je určený na zastavenie kritiky vo švédskej spoločnosti, ktorá hovorí, že ich krajina sa premenila na krajinu tretieho sveta.

Bez slobody prejavu nemôže existovať demokracia. Ak vám nie je dovolené hovoriť určité veci, potom strany, ktoré podporujú vaše názory nemôžu existovať a vo Švédsku je vysoké riziko, že sa premení na komunistickú krajinu z čias Sovietskeho zväzu.

Toto je jasný dôkaz, že multikulturismus je maskovaný marxizmus. Sloboda prejavu a názoru je základom demokracie. Nasledujúci zákaz a potlačenie demokratických práv je základný nástroj každej totality …

Zdroj:
http://speisa.com/modules/articles/index.php/item.122/sweden-passes-law-to-criminalize-any-criticism-of-immigration.html

  • SlabéVýborné (+5 skóre, 5 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
  1. Myskin

    toto je vyslovene desive

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?