Publikované: 24.09.2022

Indoktrinácia ukrajinských detí ukronacizmom pokračuje

Vyvolávanie ducha nacizmu, aranžmánov a úpravy nemeckých piesní do bojových textov na podporu frontu, hajlovanie zakomponované do choreografie tancujúcich detí, to iba ukazuje na to, ako hlboko by musela zájsť denacifikácia Ukrajiny, ak by mala prebehnúť naozaj dôsledne a bezo zvyšku. Takto indoktrinované deti budú mať ukotvený svetonázor spôsobom, že sa od nacistov a III. Ríše v ničom líšiť nebudú.
Na sociálnych sieťach sa v piatok začalo virálne šíriť video ukrajinského detského speváckeho zboru, ktorý zaspieval nemeckú pochodovú pieseň o boji a vojne. Na internete je skladba považovaná za produkt neonacistickej scény a hlavne na Ukrajine je skladba vyzdvihovaná a hraná na mnohých akciách v rôznych podaniach, ale najviac prevažuje pôvodná nemčina. Napriek tomu sa nejedná o nemeckú skladbu a s nemeckou Luftwaffe nemá zrejme nič spoločné, aj keď vylúčiť to nejde. Chlapec na pódiu spieval prvú slohu ukrajinsky, ale zvyšok piesne bol v nemčine:

https://rumble.com/v1laj7r-ukrajinsk-dti-zazpvaly-budovatelskou-pse-z-ndr-a-mysleli-si-e-je-to-vlen-nm.html

Ukrajinci chceli tak veľmi na Západ, až úplne zabudli, že sú Slovania a Nemecko s nimi po vojne nepočítalo. V rámci programu Generalplan Ost mali byť všetky slovanské národy z Európy odsunuté za Ural na otrocké práce pre budovanie veľkej Germánie, nového štátneho mega-útvaru, ktorý mal zahŕňať celú Európu aj Rusko, celé Stredomorie aj so Severnou Afrikou a Blízkym Východom a sever Európy vrátane Škandinávie.
Moskva má dlhú cestu k denacifikácii Ukrajiny. Pomaly sa zdá, že Ukrajinci musia najskôr o svoju krajinu úplne prísť, aby si ju začali vážiť. Ukrajina vznikla umelo ako produkt mohutných administratívnych zmien a vojnových posunov cára Mikuláša II. a po ňom presunov a plánovania vodcov Sovietskeho zväzu.
Ukrajina nikdy nemala hranice ukotvené jazykom, kultúrou a obyčajmi, pretože Ukrajinci sú prepojení s Rusmi rovnako, ako Česi s Moravanmi. Štátny jazyk na „Bohmen und Mahren“ je čeština. Šumy: Nezávislosť Moravy ako samostatného národného štátu.
Celú EÚ (integrácia, centralizácia a likvidácia pojmu národný členský štát EÚ, zrušenie práva veta) sporadicky obchádza tu i tam silnejší závan „nacionalizmu“ (Taliansko, Francúzsko, Maďarsko, Poľsko, Slovensko…) rozumej: národný aspekt a akcent; genetický kód štátotvorného národa „nepustí“. Naše národné slovenské ja, jástvo je súčasť genetického kódu Slovákov a Slovanov… paralelne prebieha renesancia nacifikácie EÚ (Česko, Slovensko, Poľsko, Pobaltie pohrobkami nemeckého nacizmu, po ich úteku do azylu v USA…).
USA (ich deep state/vlastne neo nacisti ) likvidujú EÚ prostredníctvom likvidácie ekonomiky Nemecka (šialenosti okolo odstávok jadra, zablokovanie Nordstream II. a I.). Bez nemeckej ekonomiky sa zrúti na nemeckej ekonomike závislá ekonomika EÚ… neonacisti súbežne pokračujú vo svojom ťažení Drang nach Osten (o ruský Lebensraum). Zo strany Ruska ide o nedokončenú “veľkú vlasteneckú” (nedokončená denacifikácia). Vojnu možno viesť viacerými spôsobmi: jeden je ekonomika a druhý šiesta priorita (horúca vojna). Nemecko po vojne bolo masívne denacifikované. Súčasní neonacisti pracujú na neo nacifikácii Nemecka a cez oslabenie nemeckej ekonomiky chcú Nemcov (konceptuálne riadenie v časti oslabenie sociálnej bezpečnosti cez energie) znova nacifikovať smerom k repríze Drang nach Osten. To je celé. Všimnite si, že tu sa vôbec nehrá o Česko či Slovensko! Sme úplne pohltení prúdom konceptualistov USA-IV. Ríša EÚ…
Všimnite si: Maďari chránia svoj jazyk a kultúru doma aj v zahraničí všetkými legálnymi prostriedkami. Slováci ticho súhlasia s vlastnou eutanáziou. Dôkaz: Nezáujem o moju výzvu (Kampaň za spisovnú slovenčinu).

USA neusilovali o nič iné, než o vyvolanie vojny medzi týmito dvoma slovansky príbuznými národmi vyvolaním násilného puču v Kyjeve v roku 2014. Procesy riadenia á la Drang nach Osten pokračujú. Česko a Slovensko (a teraz sa podržte!) sú len dočasným protektorátom typu das Protektorat Böhmen und Mähren a „hovno suverénne a zvrchované“ Slovensko!
Kedy to tie tupé a duté hlavy ako plastové trupky EÚ pochopia i to, že USA likvidujú Európu ako sa len dá… nenávisť voči Slovanom a Rusku, Česi a Slováci nenávidia sami seba. Toľko aj k mobilizácii Rusov…
Ak si ktokoľvek myslí od Washingtonu cez Brusel, Prahu či Bratislavu alebo Horné Srnie pri Trenčíne, že referendá boli neregulérne a preto sú neplatné a nebudú väčšinou sveta uznané, hops! Moskvu to absolútne nezaujíma! Putin dané územia vyhlási za integrálnu súčasť Ruskej federácie a ako povedal vo svojom prejave k mobilizácii: “My neblafujeme!” Takže tak, miláčkovci moji!
Aby aj mentálne hendikepovaným bolo jasno: O existenciu Ruska ide od momentu prevratu Kyjev/Majdan v roku 2014! Ukrajina v boji proti Rusom nie je sama! Ide o proxy vojnu: vojenskí špecialisti a obsluha dodanej USA/NATO techniky; ukrajinské jednotky sú v prvej línii. Rusko vyhlási toto: Na Ukrajine sú vojenské sily USA a NATO. Ukrajina nie je členský štát Aliancie. Ideme! A vyštartujú! Aj s použitím taktických jadrových striel…
A vtedy odporúčam Európskej únii: Začnite si vybavovať svoje posledné veci. Vonku sú ale (hlupáci!) už pokusné balóniky k možnej mobilizácii v Česku a na Slovensku. Hmm…

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?