Publikované: 16.10.2019

Inovatívne kozmeceutiká LUMINESCE

gggggggg

Inovatívne kozmeceutiká LUMINESCE, ktoré nemajú vo svete obdobu, sú stále známejšie vďaka obrovskému počtu hodnotení a výsledkov.

Rast nových buniek – je základnou vlastnosťou všetkých živých organizmov. Je to dané od dieťaťa, ktoré sa nakoniec premení v dospelého. Počas procesu starnutia sa vznik nových buniek spomaľuje. Bunky tela začnú starnúť a znižuje sa ich funkčná aktivita. Výsledkom je to, že koža môže byť letargická a matná. To je v dôsledku zníženia účinnosti absorpcie živín a odstraňovania toxínov z buniek kože.

Systém zdokonaľovania mladosti YES (Youth Enhancement System)

Systém zdokonaľovania mladosti vďaka obnove DNA a použitiu antioxidantov umožňuje zvýšiť účinnosť a životnosť buniek. Najnovšia patentovaná technológia kmeňových buniek prispieva k rastu nových kožných životaschopných buniek.

lynn

Veda kmeňových buniek

Dr. Nathan Newman, svetovo preslávený dermatológ a kozmetický chirurg bol pôvodne zapojený do hľadania nových možností pre liečenie ťažkých popálenín a zranení. S vedomím, že kmeňové bunky podporujú rast buniek a regeneráciu sa rozhodol pokúsiť izolovať rastové faktory produkované kmeňovými bunkami. Iní výskumníci vykonávali experimenty s rastovými faktormi rastlín. Dr. Newman zvolil inú cestu a využil rastové faktory priamo z buniek zdravého dospelého človeka. Tým naznačil, že použitie rovnakého “komunikačného jazyka” môže pomôcť zefektívniť medzibunkovú komunikáciu.

Výsledok predčil všetky očakávania. Jeunesse ponúka produkty LUMINESCE, ktoré obsahujú viac ako 200 rastových faktorov. Tento aktívny komplex obnovuje kožné bunky na molekulárnej úrovni. Stimuluje vznik nových buniek, čím sa zvyšuje koncentrácia kolagénu a elastínu v koži. Mladé bunky podporujú to, aby bola pleť zdravá a plná života. Pleť bude nielen vyzerať dobre, ale tiež sa stane mladšou na bunkovej úrovni.

Nobelova cena v roku 1986 za fyziológiu a medicínu za objav rastových faktorov

8 dôvodov pre používanie LUMINESCE:

–    viac ako 200 rastových faktorov z dospelých ľudských kmeňových buniek

–    prirodzená obnova kolagénu a elastínu

–    face-lift (bez skalpelu a botoxu)

–    hydratuje pleť po dobu 24 hodín

–    proces prirodzeného omladenia

–    poruchy: jazvy, ekzémy, škvrny, akné

–    silná ochrana proti slnečnému žiareniu (SPF 30)

–    nenávyková

fffffffff

Šiesty rok LUMINESCE úspešne používajú státisíce ľudí po celom svete. Všetci zákazníci sú spokojní s výsledkami aplikácie, ktoré sú viditeľné v prvých týždňoch. Spoločnosť je o účinkoch produktov presvedčená a garantuje 100% vrátenie peňazí do 30 dní, pokiaľ nie ste spokojný. To znamená, že nič neriskujete!

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?