Publikované: 16.10.2019

Instantly Ageless™ zázrak za 2 minúty

Produkt Instantly Ageless bol uvedený na trh 7. novembra 2014 po akvizícii výhradných celosvetovým marketingových práv pre Jeunesse Global. Tak obrovské úspechy však nečakal nikto. Bol ocenený aj ako najlepší produkt v network marketingu pre rok 2014 a to za tak krátku dobu.

4

 

 

Po demonštrácii tohto produktu zaujal publikum natoľko, že sa všetky zásoby Instantly Ageless vypredali v ten istý deň. Tajomstvom úspechu sú okamžité výsledky. A to už do dvoch minút. Odstraňuje vačky a opuchy pod očami, vrásky a taktiež v iných problémových oblastiach tváre. Ešte lepšie výsledky sú pri spojení používania s radou produktov LUMINESCE. Funguje podobne ako Botox, ale bezpečným spôsobom. Revitalizuje pokožku a minimalizuje výskyt jemných liniek a pórov pre bezchybný vzhľad. Účinok trvá 8 až 10 hodín.

Základnou zložkou produktu je peptid Argireline, ktorý má podobné účinky ako botulotoxín. Argireline sa stal alternatívou botulotoxínu ako nová generácia biologicky bezpečnej kozmetiky. Základným princípom fungovania Instantly Ageless je podobne ako u Botoxu: redukovanie tvárových svalových kontrakcií. Hlavným rozdielom medzi Botoxom a Instantly Ageless je to, že len spomaľuje vedenie nervových impulzov a tým svaly jemne oslabuje. Botulotoxín zastaví úplne prenos impulzov medzi bunkami, čo má značný vplyv na výraz tváre. Injekcie Botoxu nie sú vždy bezpečné a môžu byť kontraproduktívne.

Výhody Argireline:

  • žiadne kontraindikácie
  • je fyziologický
  • nemá vplyv na prirodzený výraz tváre
  • je bezpečný
  • nemá vedľajšie účinky

kamilova mama

 

Použitie:

Pred použitím je potrebné odmastiť a navlhčiť pokožku. Je možné ho použiť nie len pod oči, ale aj iné problémové časti tváre ako aj na čelo. V priebehu 2-3 minút nehýbať mimikou tváre. Peptid Argireline vysušuje pokožku, preto sa neodporúča na každodenné použitie bez hydratácie pokožky.

Pred použitím je dobré vyčistiť a odmastiť pokožku omladzujúcim čistiacim gélom LUMINESCE. Počkať 2-3 minúty a použiť sérum na omladzovanie buniek LUMINESCE. Potom počkať 20 minút a naniesť vlhkú veľmi tenkú vrstvu Instantly Ageless na problémové oblasti.

Nechajte  ho pôsobiť na koži po dobu 2-3 minút a dávajte pozor na nadmerné pohyby tváre, pokiaľ krém zaschne.

Okrem toho môžete pocítiť v mieste nanesenia krému oteplenie, alebo brnenie. To je normálne, pretože pracujú svaly. Potom tie pocity prejdú.

Make-up na báze oleja znižuje účinnosti gélu. Krémy, alebo kozmetika môžu byť aplikované 10-15 minút po aplikácii Instantly Ageless.

Instantly Ageless si môžete zakúpiť prostredníctvom spoločnosti Jeunesse Global a to za veľkoobchodné, alebo maloobchodné ceny. Veľkoobchodné ceny sú omnoho výhodnejšie a potrebujete k tomu len registráciu v spoločnosti Jeunesse Global. Vtedy Vás tento produkt vyjde na menej ako 70 eur. Balenie obsahuje 25 sáčkov, ktoré môžete použiť 3-4x v závislosti od rozsahu použitia.

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?