Publikované: 09.12.2019

Islamizácia EÚ pokračuje

EÚ stojí pred aproximáciou a negociáciou svetského práva EÚ s islamským právom šaría, čo dnes dokladá najmä nemecká judikatúra, aj to, že lídrom v tejto veci je Nemecko. Prechádza do tretej fázy islamizácie; k slovu sa hlási politický islam a právo šaría. Rozsudky nemeckých súdov a súdne precedensy majú presah do právneho priestoru celej EÚ…
Gatestone Institute v New Yorku je think-tank, ktorý informuje verejnosť hlavne o tom, čo mainstreamové médiá taja. Autorom textu, ktorý vyšiel 22. decembra 2018 v anglickom originále, je Soeren Kern, vedúci pracovník Gatestone Institute v New Yorku. Či taja-netaja, posúďte vy… (aj koncesionári RTVS alebo predplatiteľská obec Denníkov N a SME). Tu niet o čom. Mediálny mainstream suplujú tzv. „konšpiračné médiá falošnými správami a hoaxmi“. Zbierku “hoaxov” pre českú verejnosť Gatestone Institute a ParlamentníListy preložila do češtiny Iveta Racková: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nemecky-soud-podporil-detske-snatky-muslimu-chrani-je-pry-Ustava-Navic-otevrel-dvere-dalsimu-pronikani-sarije-do-nemeckeho-prava-573321
Stručný výťah textu: Zjavné je zasahovanie islamského práva do nemeckého právneho systému. Súd otvoril dvere takzvaným kultúrnym výnimkám, vrátane práva šaría. Pred svetom je Nemecko proti detským sobášom, doma je pripúšťa. Rozsudok v Nemecku legalizoval pedofilné manželstvá podľa práva šaría. Má sa preskúmať legálnosť všeobecného zákazu detských sobášov. Podľa práva šaría alkohol si neplnoletí kúpiť nemôžu, čo je zhoda so svetským právom, uzavrieť manželstvo však áno. Sudkyňa vo Frankfurte potvrdila nadradenosť manžela nad manželkou. Súd povolil iránskym manželom rozvod podľa práva šaría.
Prebieha otvorené zasahovanie islamského práva do nemeckého právneho systému. Existencia paralelných právnych systémov je dôsledkom globalizácie západnej proveniencie.
Všetci ľudia sa rodia v dôstojnosti a právach. To, čo sa ale s výkladom základných ľudských práv v Európe deje dnes, Veľká francúzska revolúcia, jej osvietenské heslo „Liberté, egalité, fraternité!“ v roku 1879 ani komunistický režim nepoznali. Toto je niečo úplne nové…Otázka: Proti komu, proti čomu? Za koho a za čo? Za Die Neue europäische Werte? Proti zaostalcom stredu a východu Európy? Krajinám V-4?
https://europa.eu/european-union/about-eu/eu-in-brief_sk
https://ec.europa.eu/germany/news/20191127-eu-parlament-bestaetigt-von-der-leyen-kommission_de
Na čele európskej civilizačnej a kultúrnej revolúcie a Európskej komisie dnes stojí Nemecko v zastúpení: Ursula von der Leyen. Bude sa prepisovať katalóg základných ľudských práv? Pridajte právo na migráciu a zlučovanie rodín migrantov.
Ľudské slobody a práva v novej Európe prechádzajú aproximáciou a negociáciou (približovanie) euróskeho s islamským právom šaría a kráčajú neochvejne vpred.
Navzdory „neposlušnej“ V-4 (aj o tom je stíhanie Babiša a Fica), ide sa po Poľsku a Orbánovi.
Použitým nástrojom je Európska komisia. A objednávky súdnych konaní a trestných stíhaní proti “neposlušným odmietačom takzvaných posvätných európskych hodnôt”.
Na Nemecku aj dnes a znova stojí a padá Európa?
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?