Publikované: 30.11.2013

Ivan Novoroľník: Na Vianoce spievame Kotleby

Dopredu upozorňujem, že to nie môj článok, je to príspevok Ivana Novoroľníka, ktorého blogovací záznamník v denníku SME postretol smutný osud neželaného autora – zmizol

Vážení intelektuáli,

pri všetkej úcte, mám pocit že ste to stále nepochopili. Naozaj si myslíte, že tých 70k hlasov = 70k nadšených dobrovoľníkov do strážnej veže v lágri? Naozaj si myslíte, že by s ním čo len desatina chcela byť rodina v zmysle „áno, to je ten pravý pre našu Anču“? Naozaj si myslíte, že drvivá väčšina ním aspoň v kútiku duše neopovrhuje? Naozaj ešte stále nechápete, že je to v prevažnej miere trucpodnik, volanie o pomoc a zároveň definícia problému ktorý voličov trápi?

Áno, málokto pochybuje že Kotleba je nácek. Alebo že je dokonca niečo pravdy na tom, že prienik medzi ním a príslušnými orgánmi je väčší než malý. Alebo oboje. Aj že jeho kotleba je plná (aj!!!) sviežich myšlienok, ako stvorených pre 19. storočie. Aj že medzi jeho melody fellows nájdeme vysoko nadnormatívny podiel prudko patologických týpkov. Aj že voliť niečo také, znamená že spoločnosť je riadne v riti a volebný úspech rôznych kotlebov je v zásade jej samovražda. Vzhľadom na všeobecne vnímanú bezvýznamnosť VÚC si môžeme ešte stále optimisticky myslieť, že tentoraz sa jedná o samovraždu demonštratívnu.

Úvahy o tendroch a gorilách a ako sme to dodrbali na komplet iných úrovniach než je nejaký ten bicykel či zemiaky ukradnuté z dvora sú síce úchvatné, ale určite ste si všimli, že ich intenzita stúpa štvorcom vzdialenosti trvalého bydliska od najbližšej osady. Pretože aj keď to samozrejme nie je možné a urputne sa tomu snažíte neveriť, ale existuje kvantum ľudí pre ktorých multikultúrne obohatenie (MKO) NAOZAJ predstavuje najväčší problém ich života. Predstavte si že ste sa narodili a žijete v takej Jelšave. Alebo si to skúste. Byty tam idú lacno, takých 5k by vám dalo aj na trojizbák s balkónom. Alebo aby ste to nemali ďaleko do roboty, viem o jednom nádhernom dome na prenájom. Malacky, Družstevná ulica. Strávte tam mesiac, dva, predstavte si že ten dom je jediné čo máte a už ho neviete ani len predať, bojíte sa nechať otca doma samého, bojíte sa prísť domov čo vám zas nahádzali do dvora, čím vám zas dymia pod oknami a keď sa vám nepáči že vám susedia lejú žumpu do základov, príde nejaký Weisenpacher a poradí vám aby ste napiekol koláče a šli sa ospravedlniť. Samozrejme, hovoríme o Malackách, nie o vidieku. Tam sa občas stane také, že ľudia mali robotu vo fabrike, prišlo MKO, vyrabovali stroje o meď a celkovo nadbytočné kovy a investor išiel nazad do Nemecka, šíriť slávu začleňovaniu marginalizovaných skupín.

Tí ľudia síce nemajú robotu, ale vedeli by sa uživiť – keby sa im oplatilo čokoľvek chovať alebo zasadiť. A keď si za záhradou postavia plot, sú rasisti najväčší na svete a neziskovky sa pretekajú, kto vypátra najväčšieho fašistu v dedine. Prípadne úplne čerstvý prípad : so škrípaním zubov by daňoví poplatníci aj nejako predýchali že MKO dostane zadarmo domy. Ale keď po sebe celá dedina nezamestnaných odmietne odpratať tisíc ton bordelu, to naserie aj mŕtveho. A porozmýšľa nad sponzoringom do budúcna.

A potom príde nejaká kotleba a povie že Ľudia Rasizmu je banda kreténov, ľudia čo v tretej generácii nepoznajú nikoho čo sa živí inak ako šekom na pošte by mali aspoň lopatami čistiť kanály okolo cesty a že najväčším dôvodom, prečo ste na práškoch naozaj sú MKO od susedov. A je JEDINÝ kto to aspoň povie. Že je to obdivovateľ národnosocialistického korporatívneho štátu? Napísal som to už inde, ale – v čom je aktívny socanský budovateľ eurosocialistickej štvrtej ríše, založenej na pomerne výrazných demokratických deficitoch, principiálne lepší od aktívneho vyznávača národnosocialistickej tretej ríše, založenej taktiež na pomerne výrazných demokratických deficitoch?

Ak chcete spomenúť samosprávu a štátnu správu a kristadiabla, kto to všetko v Malackách a celkovo dodrbal a čo urobil a neurobil atď., stále sa bavíme len o ľuďoch čo blbo hasia požiar a ako blbo ho (ne)hasia, ale akosi sa vyhýbame zmienke že požiarom je vysoko nadnormatívny podiel MKO, ktoré sa defaultne, úmyselne a cieľavedome správa spôsobom ktorý je prudko nekonzistentný so storočím, v ktorom sa aktuálne nachádzame. A mimochodom, síce tomu nebudete veriť, ale existuje veľká masa občanov pre ktorých JE výhodnejšie nepracovať resp. nemať legálny príjem.

Na dlhšie, ak chcete, ozvite sa a pokecáme o exekučnej a priestupkovej imunite.
Žijeme v krajine, kde vlastník pozemku tento radšej daruje extrémistovi, lebo mu ho akosi „ktosi“ sprivatizoval a štát s tým za dekádu nebol schopný urobiť nič, iba brať za pozemok dane a v koncovke ho predvolať na pendrekáreň na výsluch, prečo nám rozvracia republiku. (že to Marián od začiatku plánoval ako performance, podľa možnosti s nakladačkou pred kamerami je tak jasné, že ani nepokračujem).

Žijeme v krajine kde sa rómska blogerka rozčuľuje, že pred prvým kolom kadekto chodil po osadách a núkal všeličo konkrétne a spočítateľné – a pred druhým, práve keď hrozilo že kotleba, tak nikto nechodil, nenúkal… tak sa na to osady vykašlali. Neplatia, nejdem voliť aj keby mal vyhrať kotleba. Chápete, že teraz hovoríme o elementárnej úcte ku tomu istému štátu, čo každý mesiac posiela síce smiešne malý ale predsa len šek?

Bohužiaľ, žijeme aj v krajine kde Shooty uverejní karikatúru, na ktorej sa policajt (to je ten čo ho platíme z daní) vyhráža MKO že na nich zavolá kotlebu. A všetci sa smejú lebo vedia že je to pravda.

Len z toho ako nôž z rebier trčí otázka : a na čo je potom dobrý ten medzičlánok v uniforme? A keď sa toto začne pýtať nadkritická masa ľudí, vtedy je hádam chvíľa dať odpoveď. Namiesto nej prišlo vrece zemiakov a pravidelné pätnásťminútovky nenávisti k zadubeným rasistickým primitívom, s refrénom že Slovensko by malo končiť v Pezinku.

P.S. : Neviete prečo mám pocit, že najväčšie morálne odsúdenie produkujú ľudia, ktorí sa najviac tešia, že si Sofiinu voľbu boševik vs. nácek mohli vychutnávať iba z diaľky?

Ivan Novoroľník

 • SlabéVýborné (+12 skóre, 16 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

6 Komentárov

Komentárov 1 - 6 z 6Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. co sa tyka cenzury na sme ta tito sa tak uboho pchaju do riti vladnej masinerii ze tam sa neda o pravde a o tom co se feje v tomto mafiensko demokratickom state napisat nic ich stranka mi pripomina komunisticke noviny Pravda za hlbokeho socializmu http://www.ulozto.cz/xXAXx9U8/sme-cenzura-002-bmp ale dnes saneochranuje socializmus ale zlocinecka masineria ktora rozkrada tento stat a robi z pracujucich ludi a cestnych obcanov tohto ozobraceneho statu otrokov !!!! http://www.ulozto.cz/xhmEow2G/sme-001-jpg

 2. a dnes v tejto zlocineckej masinerii je na predaj vsetko aj politici aj policia justicia a prokuratura a tato skorumpovana prehnita zlocinecka masineria a pri vidine penazi je schopna akehokolvek svinstva a uzna za mozne cokolvek len musia vediet ze sa na tom nabalia alebo dostat do vrecka a tu je mozne uznat aj takuto OBRK****INU za moznu !!!!! http://www.necenzurovane.sk/13/nihilizmus.html – Slovenská banánová justícia -odporucam pozriet videa aby ste pochopili co sa da uznat na slovenskom sude !!! aj takto uboho az primitivne hlupo na urovni 5 rocneho decka pripravene krive obvinenie Vam slovenska bananova justicia uzna za mozne !!!! sudil sud v NMnV a sudca ivan p. Stara Tura !!!

 3. a musim podotknut ze tento sudca co je podpisany pod tymto zlocineckym rozsudkom nemal ZIADEN PROBLEM DAT CHLAPOVY V PODMIENKE ZA UBLIZENIE NA ZDRAVI ZA DALSIE UBLIZENIE NA ZDRAVI ZNOVA PODMIENKU TAKZE PODMIENKU NA PODMIENKU a co sa mu stalo nic sudi z….c dalej !!! takze takto vypada spinava zlocinacka mafianska demokracia a justicia !!!!

 4. http://www.ulozto.cz/xFkZyETk/prok001-jpg

 5. Pozrime sa na celý problém ale z iného aspektu. a síce, z aspektu dnešných vedeckých poznatkov z oblasti evolučnej antropológie. V tomto smere bolo vedeckým ústavom v Lipsku- menom “Max Planck Inštitút pre evolučnú antropológiu” pod vedením vedca -Švéda menom Svante Pääbo, zistené, že NEANDERTÁLEC nebol predchodcom Homo Sapiensa, ale jeho súbežníkom. Že je to mentálne nižší hominidný druh -medzičlánok medzi Primátmi (OPICOU) a Homo Sapiensom, ktorý NEVYMREL, ale sa asimiloval (zmiešal) s vyšším hominidným druhom Homo Sapiensom. Ak si pozriete charakteristiku a biologické dôvody PSYCHOPATIE- odlišná stavba mozgu v prefrontálnej a orbitofrontálnej časti corexu, musí byť každému už priemerne inteligentnému Homo Sapiensovi jasné, že pod psychopatiou , ktorá nie je žiadna psychická choroba, možno rozumieť MENTÁLNE INÝ, nižší HOMINIDNÝ DRUH, než je Homo Sapiens. Druh človeka, ktorý je mentálne menej ušľachtilý, mentálne je mu ĎŽUNGLA bližšia, ako Homo Sapiensovi. On totiž , na rozdiel od Homo Sapiensa, nemá CIT a SVEDOMIE, (podobne, ako zvieratá), a preto nemá ani problém KLAMAŤ, KRADNÚŤ,PODVÁDZAŤ, vraďiť, atď. On môže byť primitív, ako sú napr. Cigáni, a pod. ale aj vysoko inteligentný jedinec, ako sú napr. mnohí manageri a politici, atď. na špičkových pozíciách. ———————————————————————————– Viď k tomu : http://www.etrend.sk/trend-archiv/rok-2012/cislo-50-51/debilita-je-zacarovany-kruh.html ———————————————————————————– No a hovorí sa, že vraj psychopati  (pre mňa Neandertálci), ovládli svet ———————————————————————————– Viď: http://www.cez-okno.net/clanok/ponerologia/pravda-k-moci-psychopati-vladnou-nasemu-svetu alebo http://na-severu.blogspot.de/2009/09/pravda-k-moci-psychopati-vladnou-nasemu.html ———————————————————————————– NEANDERTÁLEC,zatiaľ zvaný psychopat to  niekde v podvedomí cíti a preto túži po moci, chce ovládnuť Homo Sapiensov, chce ovládnuť svet. Z akéhosi podvedomého strachu pred vyšším hominidným druhom. Podobne, ako zvieratá, napr. PES, napadne človeka vlastne zo strachu. ———————————————————————————– A, preto má globalizovaná Mafia psychoptov-Neandertálcov STRACH, podvedomý a aj vedomý strach, aby sa ich PODVODMI a KLAMSTVAMI dlho budovaná NADVLÁDA nad Sapiensmi  nezrútila, ako domček z karát. ——————————————————————————— Preto, už len pri najmenšom náznaku revolty Homo Sapiensov, napr. takého Kotlebu, štekajú zo všetkých kútov sveta na poplach ako besné psy !!! No a ak štekanie nepomôže, potom prídu tvrdšie opatrenia, napr. verejná poprava J.F.Kennedyho ! Alebo, neverejná, mnohých iných odporcov. ——————————————————————————– Predsa naše kráľovstvo “Krivých zrkadiel” si rozvracať nedáme !!!

 6. Ze pozdravujem produkty analneho sexu Kotlety atd.

Komentárov 1 - 6 z 6Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?