Publikované: 17.05.2013

Jahodová Malina a Teščén na každom rohu

Inak sa to nazvať nedá. Mám niekedy pocit, že tieto kauzy sú úmyselne nainscenované, aby ľudia náhodou nezačali rozmýšľať, akých volov máme tam hore. Je to jedno, z akého sú stáda. Jeden nahráva druhému. Tu vôbec nejde o to, aby sme sa mali lepšie, to už skúšali súdruhovia so svetlými zajtrajškami.

Teraz jedna z teórií o Jahodovej Maline. Na družstve sa ich popásalo hojne, ale jedna vynikala svojou fantáziou. Prišla však doba skúšky či sa z teľaťa stala krava. No milá Jahoda sa akosi nestihla pripraviť na skúšky z dojenia a tak sa rozhodla zapojiť svoju fantáziu. Zinscenovala obťažovanie býkmi s druhej stajne, pretože v tej dobe sa predbiehali predsedovia družstiev, kto má väčšieho. Býka. Dôsledky však boli rozsiahle a z malej   fantázie vzišla veľká lož, o ktorej už nikto nevie či je pravdou, alebo klamstvom. Táto teória nemá nič spoločné s inými kravinami ani menami či postavami.

Druhá teória, ktorá naozaj nikoho v tejto republike nezaujíma a ak by mali tí tam hore aspoň trošku slušnosti, tak by nás s Teščénom neotravovali. Je mi naozaj jedno, kto bude sedieť na PG. Máme úplne iné problémy. Nezamestnanosť, kriminalitu, súdnictvo …. Ak si to ani Teščén či koalično-opozičné združenie „Okradni štát – okrádaš iba voličov“ neuvedomilo, je to naozaj škoda. Ak by som bol na jeho mieste a videl, ako sa to vyvíja, určite by som sa postu vzdal a súdil sa s republikou ako poškodený občan, ak je v práve, ale neotravoval by som vzduch ostatným ľuďom. Prioritne vtedy, ak sám nemá čisté ruky a svedomie. Žiaľ, zabudol som, že to združenie akékoľvek svedomie, či jeho náznaky stratili.

Proste má tieto vytáčajú a už ich nemienim ani sledovať ani počúvať. Teda, vypnem TV.

 

 

 

  • SlabéVýborné (+5 skóre, 7 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?