Publikované: 28.09.2020

Ján Baránek

Občas sa „chytím“ príspevkov Jána Baráneka. Vnímaný je ako celebrita a autorita (Agentúra Polis). Mám ho za „normálneho“ ľudského bez masky a farbičiek… (pre túto mentálne chorú spoločnosť až za príliš normálneho, až z nej “trčiaceho”)!
Postupne sa stáva „nežiaducim“ (pribúda na zoznam politicky nekorektných osôb anti systému tak ako Harabin, Bukovský a ďalší…)
Nožnice, zastrihávajúce trčiace pahýle z porastu, sa rozbehli…
Vzal som si z fb jeho príspevok a pridám k nemu pár osobných poznámok ako názor
:

                

USA nemusím vôbec. Som len nútený ich strpieť. Pre svet je ale extrémne dôležité, kto bude americký prezident.
V tomto kontexte vždy nemusím ani Trumpa. Rozum mi káže (bez iných možností) “voliť” Trumpa. Chcem mu dať druhú šancu, ak kto chce, reparát.
Obe krídla demokratov potrebujú Bidena ako ich bábku (starecká demencia; z čítačky číta aj titulky a pokyny réžie). Odspodu (hlboký štát) ako javajku, zvrchu ako marionetu.
Liberáli vrieskajú proti Trumpovmu rozhodnutiu doplniť svojou nominantkou Najvyšší súd. Táto šanca Trumpovi spadla „z neba“. Normálneho, kresťanského neba. Voľba bude 8. októbra. Zmena pomeru 5:4 na 6:3 pre republikánov priam otvorí cestu Trumpovi k nastoleniu antropologickej normality verzus abnormalita neomarxistov a ultra liberálna nová ľavica plus nástupu tak žiaduceho poriadku a zákonnosti.
K potrebe Trumpovho „reparátu“: Ten pán vstupoval do politiky viac ako biznisman, než skúsený a politologicky aj inak dobre vzdelaný politik.
Joe Biden je v politike 40 rokov, v službách demokratov; otázka: A čo dokázal pre Ameriku a čo dal svetu? Chcú ho preto, lebo neurobil nič. Ako pre nich užitočného idiota.

K Matovičovi (z vlákna pod Baránekom): Dnes je fejzbúk zväčša sklamaný, k voľbe Matoviča sa už hlási málokto (komentáre).
V marcových voľbách zvíťazil psychologický „Matovičov efekt“.
Dnes sa akosi z fejzbúku vytratili Matovičovi priaznivci. Mnohí/é sa dnes k nemu už nepriznávajú (len ojedinele). Ešte im „nedocvaklo“.
Trebárs to, že ich osobné voličské nároky na voľbu našich volených zástupcov, ich mentálnu a etickú výbavu klesli pod čiaru. Slovensko zdementieva a vzďaľuje sa pravým ľudským hodnotám k anti hodnotám…
Prejavuje sa to vo verbálnom spoločenskom a politickom prostredí a flagrantne vo verejnom mediálnom priestore. A už aj v správaní sa ľudí „naživo“.
Vládne nám nedovzdelaná alebo falošne a podvodne vzdelaná intelektuálna a duchovná spoločenská luza, balansujúca na hrane moci a vládnutia a služby občanom…
Beztak po „Veľkom Víťaznom Novembri“ rozbité školstvo je dnes napadnuté ešte aj covidom! Národ a myslím tým úroveň všeobecnej vzdelanosti, hlúpne. Na ideologickú a politickú objednávku neomarxistov!
Väčší dôraz (mimo iné) sa kladie na sexuálnu výchovu, než výchovu a vzdelávanie k zodpovednému a dobre plánovanému rodičovstvu a životu v rodine založenej manželstvom muža a ženy!
Na stole máme prepisovanie alebo výmaz dejín a histórie a ikonoklastiu (ničenie sôch a obrazov) po vzore BLM (extrémistická ultra ľavicová Antifa)!
Mienim návrh zákona z dielne „konzervatívnych liberálov“ Dostál OKS a spol. (SaS).
Čoraz vyššiu moc má dúhová vlajka (pribudli na nej hnedá a čierna)! Je už v postavení nad štátnou vlajkou Slovenska a vlajkou EÚ! Detto aj ultra liberálna neomarxistická „nová ľavica“ (Progresívne Slovensko plus Progresívni veriaci).

Žiadam predčasné voľby! Nie Maďarsko ani Poľsko, ale Slovensko je dnes už pod čiarou štandardnej parlamentnej demokracie! Vládne nám bezprecedentná ústavná parlamentná väčšina, vyrábajúca zákony s možnosťou ústavných zákonov v skrátenom legislatívnom konaní ako na bežiacom páse! Prezidentka už pomaly nestíha…
Treba znova rozdať parlamentné karty! Za bránami parlamentu čakajú ďalšie relevantné politické strany!
Toto je stav falošnej pluralitnej demokracie! Toto už nie je vláda jednej strany, ale vláda koaličnej partokracie!  Post mečiarovský „valec“!
Eurokomisárka Věra Jourová zatiaľ ani necekla! Chyba!

Len hlupáci robia a opakujú tie isté chyby.
Len blbec nemení svoje názory.

Stav mienky dnes: Nevyšlo to s Matovičom, Smer ani Hlas nechceme (čo je lož!) rozhodlo by „hlboké“ anonymné voličstvo „mlčiacej väčšiny“ mimo fejzbúk, a k tomu:
„Ak nám to nevyšlo s Matovičom, dáme šancu Progresívnemu Slovensku!“ (lebo prieskumy). A k nim: Sú manipulatívne, len pre nesvojprávnych. Robia sa na platenú objednávku; objednávateľ si zaplatí a chce výsledok.
Takzvaná národno-vlastenecko-kresťanská koalícia neexistuje. Je nerealizovateľná. Platí to pre KDH, SNS, Vlasť, Liga, Hnutie obrody a ďalšie…
Dôvod: Zjednotenie im neumožňuje ich vlastné ego (JA, jástvo), silnejšie než oni sami spolu či jednotlivo. Všetci „kopú“ len za seba. Sebectvo. Hlupáci. Na úkor Slovenska. Márne čakanie na Godota (Samuel Becket, absurdná dráma). Rovnakú chybu robí Ján Baránek. Je “len za seba”.
Keby si tí kotlebovskí blbci nehádzali sami zbytočné polená pod nohy, tu i tam ich “musím i nemusím” ale vcelku by sa s nimi dalo, sú riadnou pralamentnou stranou… (majú ale pre číslo 1488 “na kahánku). Nový návrh na ich zrušenie prejde…

Záver:
1. Budem „voliť“ Trumpa;
2. Žiadam predčasné voľby!

3. Sústavne „volím“ Putina. Western a USA z neho „šalejú“. Dnes je jedinou zárukou akého-takého svetového mieru. Putinove kroky sú v súlade s Dobrou všeobecnou teóriou riadenia; smerom do vnútra aj von z Ruskej federácie.
Minister Ivan Korčok nehovorí za mňa ani za väčšinu Slovenska. Hovorí len za seba ako osobný a Westernu devótny kariérista ako jeho predchodca Lajčák.
USA majú jediný prediktor: Svetová hegemónia a „First America“ za každú cenu. Aj tú najstrašnejšiu.
Sú ale nahlodané vlastným deep state (hlboký štát) a neskutočne hlbokej vnútornej kríze.
A nie som si istý, či ich a ten pseudo národ (dúhový kokteil) z nej vyvedie práve Trump.
Antropologická poznámka: Ľudské antropinum je nemenné. Základný genotyp je konštanta, fenotyp (rasy, etniká…) sú premenné.
Problém multikulti neomarxistickej ideológie je, že každý ľudský fenotyp má vlastnú mentalitu.
Porovnajte („biele“ Slovensko a Rómovia). Odkaz Progresívnemu Slovensku: S tým nepohnete. Prestaňte tárať o rasizme a xenofóbii (aj homofóbii).
Doplnok: Antisemitizmus je nekonečný ako večný Žid a židovstvo.
Nie som rasista ani antisemita. Som normálny. Radšej si aj vy definujte pojem normalita v kontexte vedeckej antropológie.
Nie som aktívny politik, ľavičiar ani pravičiar. Idem rovnou a priamou cestou.
Nehľadám riešenia kde riešení niet. Neskáčem hlavičkou do anti riešení…
Ľudská bytosť má právo na dôstojný život aj ako plod v tele tehotnej ženy už od počatia až po prirodzenú smrť.
Zdeformovali ste aj ľudsko-právne: „Všetci ľudia sa rodia slobodní, v dôstojnosti a právach“. Zabudli ste na toto: Len pred zákonom. Inak nie!

Poznámka: Islamistický terorizmus  utíchol nástupom covidu. Prebral sa  a pokračuje. Jeden Pakistanec a 6-ti Alžírčania sa prezentovali v Paríži.
Multikulti USA, Brexitánia, Francúzsko a Nemecko a ďalšie štáty Westernu, z pohľadu vnútornej bezpečnosti ich občanov a stavu koncentrácie islamu a ich ďalšej islamizácie, už nemajú dobré riešenia, cesta späť je nemožná…
Bude zle. Lebo (odkaz na text vyššie). Vždy som varoval.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Vlastne mám svoj web, pokým sa mi ho tie svine, a na Slovensku ich bolo a je v každom režime dosť, nepokúsia zlikvidovať…
…a najhoršie, čo môže likvidovať demokraciu, je anonymita…
Tá je prípustná len vo voľbách…
Ostatok je vecou dohody. Ale, každá anonymita skrýva nekalé úmysly.
A anonymné ksichty sa spravidla dožadujú toho vášho.
http://www.blogovisko.sk/

 

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?