Publikované: 20.02.2020

Japonsko aktivuje globálnu samovražednú misiu!

Japonsko aktivuje globálnu samovražednú misiu tým, že začína uvoľňovať tisíce potenciálne krížovo infikovaných cestujúcich na okružných plavbách, ktorí boli ako pasažieri na lodi Diamond Princess (Diamantová Princezná), do ulíc Tokia!

A tak sa začala Japonská globálna samovražedná misia! Japonské ministerstvo zdravotníctva (ktoré by sa malo nazývať ‘ministerstvo samovraždy’) pred niekoľkými hodinami povolilo prepustenie tisícov cestujúcich do ulíc Tokia!

Aj keď predchádzajúce testovanie zistilo, že až 26% testovaných ľudí na lodi je infikovaných koronavírusom. Toto prepustenie bolo odôvodnené tým, že cestujúci strávili 14 dní v karanténe na palube výletnej lodi. Ale to bola karanténa bez karantény!

Pretože cestujúci zdieľali ten istý vzduch a trpeli krížovými infekciami vzdušného koronavírusového patogénu. Nie je to karanténa, ak zdieľate vzduch s inými ľuďmi uprostred epidémie patogénov vo vzduchu na spoločnej lodi.

Ale zdravotnícki úradníci v Japonsku zjavne nemajú potuchy, ako infekčné ochorenie skutočne funguje. Len včera sa medzi cestujúcimi potvrdilo napríklad 79 nových prípadov koronavírusu , aj keď tí istí cestujúci boli pripravení na odchod lietadlom.

Tisíce ľudí prepustených Japonskom sa teraz pohybuje na letisku v Tokiu, nastupujú na komerčné lety a potenciálne kontaminujú tisíce ďalších ľudí na letiskách a mestách po celom svete. Už je príliš neskoro ich zastaviť.

V čase, keď si to prečítate, sú už pravdepodobne stovky takýchto cestujúcich vo vzduchu a lietajú smerom k desiatkam veľkých miest po celom svete. Je to takmer ako keby Japonsko chce vírus šíriť. Každý lekár vie niečo o karanténe.

Aj to, že „karanténa“, v ktorej sa účastníci môžu vzájomne kontaminovať, sa nepovažuje za karanténu. Výletná loď Diamond Princess nie je biologickým nebezpečenstvom na úrovni 4 a nemá vzduchotesné miestnosti!

Ani submikrónovu filtráciu vzduchu, ktorá by odstránila vírusy z cirkulujúceho vzduchu. Výletné lode sú v skutočnosti obrovské plávajúce inkubačné plavidlá, kde sa vzdušné patogény ľahko šíria z jedného cestujúceho na druhého.

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?