Publikované: 21.10.2015

Je suis Marine Le Pen

Marie Le Pen je obžalovaná a súdená z dôvodu údajnej proti islamskej xenofóbie a odmietania náboženských práv moslimov. Pred piatimi rokmi modlitby moslimov v uliciach označila za islamskú okupáciu. Euro-americkým multikulturalistom tečie do topánok a žnú, čo zasiali…
Tento absurdný proces je dôkazom, že ideológia multikulturalizmu prešla z fázy útočnej ofenzívnej propagandy do defenzívy (kruhová obrana) represiou.
Zrejme zabudli na Charlie Hebdo a popravu karikaturistov. Vtedy chránili slobodu slova, názoru a presvedčenia reťazou európskych papalášov, dnes jej bránia súdnou cestou…
To je pokus o likvidáciu politického protivníka súdnou cestou a prostredníctvom ľudských práv.
Chcem veriť, že justičný pokus skončí jej oslobodením: lebo EÚ si ctí svoje základné hodnotové piliere tak, ako si ich stanovila v preambule deklarácie EÚ a jej základných, zakladajúcich dokumentoch.
http://zpravy.idnes.cz/francie-soudi-le-penovou-za-vyrok-o-okupaci-ulic-muslimy-pkh-/zahranicni.aspx?c=A151020_164644_zahranicni_kha

Ak Turecko nebude prijaté urýchlene do EÚ (Erdogan), “dobyje ju pôrodnosťou moslimov, keď sa minarety stanú ich raketami.” Vydieraná Merkelová  Turecku „v mene EÚ (aj Slovenska)“ zrazila opätky, prisľúbila ďalšiu finančnú pomoc (utečenci) a urýchlený vstup do Schengenu a EÚ, čím reálne a legálne dokorán otvorí bránu islamu do Európy, takže, to je úplne jedno…
TABUĽKA (vývoj moslimskej populácie v EÚ):

Už desaťročia prebieha plazivá islamizácia západnej Európy. Začala v Nemecku, príjmom tureckých gast arbeitrov. Má tri fázy (vzorec , nachádzajúci sa v koráne, hadísoch a islamských komentároch):
1. Skrytá islamizácia (džihád): V početnej menšine majú podporovať mier s ne-moslimmi a kázať posolstvo tolerancie a znášanlivosti. Podpora prebieha len navonok. Taqiya (povolená islamská lož). Kdekoľvek sa na vás tolerantne a mierumilovne moslimovia usmievajú, neverte im, lebo je ich málo a žijú roztrúsene. Stretávajú sa jednotlivo, vytvárajú komunity a siete, zriaďujú modlitebne, neskôr (pravidlo) sa dožadujú mešít (…a nik nevie a netuší, čo sa v nich deje a vyučuje).
2. Defenzívna islamizácia (džihád): ak ich je už dosť, zaujmú obrannú pozíciu islamu svojich území proti tým, ktorí ich ohrozujú na viere.
3. Ofenzívna islamizácia (džihád): nastupuje po získaní dostatočného počtu moslimov na jednom území, silnej komunity, majúcej aj politický podiel na demokratickej moci, s politickými požiadavkami na právo šaría.
V arabskom svete a v Afrike prebieha tretia fáza (islamský teror): obsadzovanie území a ich čistenie od iných náboženstiev, nevercov a ateistov (aj nepravých moslimov – takfír) za účelom totálnej dominancie „pravého“ islamu. Ten je nezlučiteľný s „umierneným“, trebárs s alavitským (časť šiitskej vetvy, z ktorej pochádza Asadov klan). Vznikajú oblasti no-go-areas (oblasti, kam sa už nik, okrem takých či onakých ozbrojencov neodváži).
V Európe (západ a sever) sú tiež už enklávy a štvrte no go areas (kam sa neodváži ani polícia). Lebo: „Toto je islamská pôda!!!“
V USA prebieha prvá fáza: americkí moslimovia hlásajú mier a toleranciu, čelia reálnej aj údajnej nenávistnej xenofóbii, rasizmu a extrémizmu, ktorú sami provokujú (podobne ako LGBTI skupiny, údajne čeliace diskriminácii a homofóbii).
Stredo rápadná Európa je v prvej fáze, západná a severná v druhej, v UK, Belgicko a Švédsko sú na konci druhej a na prelome s treťou…

Neverte lžiam o umiernenom a radikálnom islame. Islam je len jeden.  Korán je len jeden (rovnako hadísy zo života Proroka). Vzájomne kontroverzné výklady islamských textov (rôzne školy) zakladajú nedôveru voči islamu.
Množstvo nezávislých islamológov (znalcov islamu) nepovažuje islam za náboženstvo, ale pod rúškom náboženstva za pre svet a civilizáciu obzvlášť nebezpečnú a zločineckú expanzívnu ideológiu, popierajúcu univerzálne ľudské práva, počnúc právom na život a jeho ochranu od počatia po prirodzenú smrť, degradujúcou práva žien, právom šaría až po veci konca (prísľuby Allaha v raji). Nimi sú kŕmení (sedem panien a mladí chlapci) aj prípadní samovražední neislamskí bojovníci islamského štátu a teroristi.
Pôvodný mohamedánsky islam začal meniť svoju tvár v prvej polovici siedmeho storočia, po smrti proroka Mohameda. V súčasnosti je najreakčnejším Theo-fašistický wahábizmus sunny. Hnutie Pegida v Nemecku vníma zákerné nebezpečenstvo islamizácie Európy. Nie je žiadnym neonacizmom. Čelí oveľa horšej hrozbe. Marie Le Pen je umiernenou realistkou.
Miloš Zeman: „Umírněný muslim je contradictio in adjecto, tedy protimluv, stejně jako contradictio in adjecto je umírněný nacista. Jsou dva typy imigrací. Politická a ekonomická. Muslimská imigrace do Evropy je v podstatě ekonomická. Zatímco politické imigranty máme přijímat, těch je ale maximálně jedno procento, tak 99 procent ekonomických imigrantů si musí zvyknout na to, že se mají buď asimilovat, nebo odejít zpátky do svých zemí.“
Viac tu: http://www.reflex.cz/clanek/politika/42738/umirneny-muslim-je-stejny-protimluv-jako-umirneny-nacista-tvrdi-expremier-zeman.html?utm_source=reflex.cz&utm_medium=copy

K trom fázam islamizácie je treba pridať „nultú“: všeobecná, totálna a nezodpovedná neznalosť islamu.

Islam je falošne prezentovaný ako náboženstvo mieru, čo je prvá a hlavná lož (význam slova islam rovná sa podriadenie).
Každý človek sa rodí ako moslim. Od pravého moslima sa vyžaduje, aby bol moslimom celým svojím telom, mysľou, dušou a srdcom. Islam rovná sa džihád (vnútorný a vonkajší). Islam povoľuje lož a úskok (Taqiya): nástroj džihádu. Každý nemoslim má dve možnosti: konverziu alebo smrť (prípadne daň a poplatky islamskému štátu). Opustenie islamu rovná sa smrť. Pravý moslim je totálne podriadený islamu. Nepravý moslim nie je moslim (učenie takfír) a je odsúdený na smrť. Ateisti, veriaci iných náboženstiev (kresťania, židia) sú neverci (psi), s možnosťou len konverzie alebo smrti. Za urážku islamu je smrť (fatva). Pravý islam uznáva a presadzuje právo šaría (súčasť džihádu). Žena má polovičnú hodnotu muža (je slabá na rozume). Aj pred súdom. Znásilnenie musia preukázať traja dospelí moslimovia. Kto, ak chce, nech dohľadáva, skúma a preveruje…

Utečenecká kríza a exodus ľudstva nie je nič prirodzené, ale umelo vyvolané vnútornými politickými a medzi náboženskými konfliktmi (dotknuté štáty blízkeho stredného východu a Afriky) a vonkajšími geopolitickými pnutiami a “demokratizáciou” zvonka (USA): rozbiť a nechať tak (však si urobte slobodné voľby…).
Kríza je dôsledok zločinov proti ľudskosti, ľudským a občianskym právam, ktoré sa dotkli a naplno zasiahli Európu, ktorá má byť Globálnym Prediktorom Nového svetového poriadku a na jeho oltári obetovaná a zničená.
Západo-európska civilizácia sa dostala do svojho historického bodu vlastnej existencie. Stredo a východná časť Európy má šancu: ak sa Brusel nespamätá, čo zrejme „nehrozí“, ostane jediné (v možnosti): „Oddeľte sa od nich!“ (Písmo).
Tí autistickí psychopati a sadistickí vrahovia sa holia a utekajú zo Sýrie do Turecka a splývajú v davoch utečencov smerujúcich do západnej Európy!
Brusel nie je Kremeľ. Brusel nemôže rozhodovať ako politbyro Merkel-Hollande.  Ani ak nemá na výber. Svoje šance viesť a zjednocovať Európu premrhal už dávno. Už ich nemá. Na rade je Európa sama, spŕznená a sklamaná…
EÚ dnes nie je tým, čím bola včera, a nebude tým, čím by chcela byť zajtra.
EÚ nemôže byť „chránenou sociálnou dielňou“ pre celý okolitý svet a žriedlom ziskov pre zopár mega miliardárov.
Pozor! Brusel vo svojej bezmocnosti spúšťa represiu proti občanom EÚ, neposlušným politikom a štátom. Občania EÚ, neposlušní politici a štáty by mali reagovať. Toto je ako z učebnice.   

          

 

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?