Publikované: 25.07.2019

Je transsexualita démonizovaná?

Diskomfort, genderová dysfória vnútorného prežívania ja ako nie ja v kontexte transsexuality zakladá potenciálny rozvoj psychických porúch na báze konfliktu pohlavia s rodom (trans muži, trans ženy).
https://blog.hlavnespravy.sk/13227/preco-je-transsexualita-zbytocne-demonizovana/
Spolu zakladateľka a podpredsedníčka strany Progresívne Slovensko, Irena Bihariová, údajný označený expert na extrémizmus, Bihariovej manžel Daniel Milo a díďžej/ka Matia alias B-komplex:

Zverejňovať ďalšie obrazové materiály z dúhových prajdov by bolo nosením dreva do lesa, každý, každá vieme, videli sme…
Transsexualita (skratka T) je o inom, než intersexualita (I). Súčasná medicínska, psychologická a psychiatrická veda sú pre trans a hermafroditické osoby spôsobilé svojou výbavou a nástrojmi poskytnúť čiastočnú intervenciu a pomoc…
What Is Gender Dysphoria? https://www.psychiatry.org/patients-families/gender-dysphoria/what-is-gender-dysphoria
Obe anomálie majú právo na tichý rešpekt a empatiu.
V rámci „dúhy“ (LGBTI) má najmä trans sexualita v sebe aj výrazný sklon k exhibicionizmu. Mienim syndróm prezentácie falošných pohlavných a rodových znakov, ktorá zo žiadneho pohľadu na pojem normalita nezakladá povinnosť rešpektu a tolerancie tej nevkusnej trans maškarády. Mienim dúhové prajdy. Provokujú s odkazom na právo na súkromie. Na verejnosti.
V prítomnosti detí…
Majú čo robiť, aby „to“ spracovali.
Kresťanstvo-nekresťanstvo, ochrana detí má svoje zázemie v Dohovore o právach dieťaťa, teda ide svetský aj kresťanský aspekt hodný osobitného zreteľa a spoločenského záujmu:

Pridajte k tomu prevažujúcu incidenciu HIV v prostredí nezriadeného sexuálneho a promiskuitného života dotknutých osôb zo sociálneho prostredia „dúhy“. Blízky trestne stíhateľnému ohrozeniu verejného zdravia.
Ide o otvorený konflikt slobôd a práv proti slobodám a právam na verejnosti. Aj z pohľadu estetiky a verejného vkusu. Spoločnosť založená na princípoch etiky, morálky a mravnosti v online verejnom priestore má právo túto šarádu odmietnuť. Nič spoločné s homofóbiou a transfóbiou:
Homofóbia je iracionálny strach, nenávisť alebo odpor k lesbám, gejom alebo bisexuálnym ľuďom; transfóbia označuje iracionálny strach, nenávisť alebo odpor k transrodovým osobám. Keďže termín homofóbia je rozšírený a zrozumiteľný, často sa používa ako všeobecný pojem opisujúci strach, nenávisť a odpor k LGBT ľuďom.
Najmä transsexuálne persóny v (a nielen) vedome úmyselne provokujú verejné pohoršenie (zahraničná podporná prajdová turistika) dúhového prajdu 2019 v Bratislave.
Najskôr provokujú, potom odkazujú na rešpekt, akceptáciu, toleranciu a lásku.
Neheterosexuálne osoby majú svoje duševné zdravie vo vlastných hlavách a rukách:
https://www.queergeography.cz/dusevni-zdravi-ne-heterosexualnich-lidi/
Exhibicionizmus so sexuálnym podtextom je porucha. K skratkám LGBTI pridajte E.
Rusi majú na to zákon. Ten zákon je dobrý. Zakazuje prajdy v centre mestských aglomerácií. Vykazuje ich na predmestia. Chráni spoločnosť pred propagáciou spôsobu života „dúhy“. Ponecháva právo na súkromie domácností a spální…
Otvorenou otázkou je právo týchto osôb na inštitucionalizovaný rodinný život, teda, registrované partnerstvo, manželstvo a ich prínos pre spoločnosť…
A či má neomarxistická sociálna filozofia a ideológia miesto aj v slovenskej spoločnosti.
V možnosti jedna z tém osláv 30. výročia “nežného” víťazstva nad marxistickou a komunistickou ideológiou…
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?