Publikované: 22.04.2022

Je „třeba zabít“ Fica

Matovič, Heger, Mikulec a ich spolok majú vo veci „vraždy“ Fica a po hlupáckej ĽSNS likvidácie Smeru voľnú ruku tiež od EK/EÚ aj za cenu totálneho rozvratu Slovenska v časti demokratický právny štát. Pelleho Hlas je pre Bidenovu administratívu ešte prijateľný, Ficov Smer sa nesmie vrátiť do vlády! Kto vie, prečo tu bola Kövesiová a Kolíková sa tak tešila jej návšteve u seba, Hamrana a Lipšica, hmm…

Mám za to, že ide o umelé konštrukty, budiace zdanie trestných skutkov, ktoré by generál Žilinka mal zmietnuť zo stola  ako svojvoľné (arbitrárne) v opore o nič a vzápätí spustiť stíhanie vznesením obvinení voči vládou (Mikulec) povereným persónam NAKA. A prinajmenej disciplinárne „riešiť“ Lipšica. A celú skupinu „krvavé oči“ Čurillovcov… (služobná prísaha a etický kódex vyšetrovateľa je prinajmenej na disciplinárne stíhanie! Trčí to z audiozáznamov ich “služobnej” komunikácie ako slama z čižiem (!); stalo sa to spoločensky prijatou normou! Začalo to za Mečiara: Keď Hudek kopne vyšetrovateľa do gúľ, dá mu Lexa pusu na čelo (1996). Musia to vidieť, vedieť a reagovať Heger, Mikulec, Hamran, Žilinka, Lipšic aj prezidentka, tobôž prokurátorka EÚ Kövesiová!). Dá sa konštatovať aj extenzívne nadužívanie pojmov mafia a zločinecká skupina, zdroje: obžalovaný Kiska a „zločinecká mafiánska skupina“ vo vláde konajúca to isté, z čoho sú obvinení Fico a Kaliňák…
Súčasnú vládu okolo Hegera, Matoviča a spol. pokojne, podľa kritérií použitých vo vznesení obvinenia, možno označiť za “zločineckú skupinu” pre účel ľudskej, občianskej a politickej likvidácie dotknutých osôb v postavení vládnych činiteľov alebo opozície, alebo advokácie (Para, Kaliňák…). Mám problém aj s dôvodmi pre uvalenie kolúznej väzby na skupinu tohto charakteru: na viac ako sto stranách ide o zbernicu skutkov od roku 2010 do súčasnosti. Podobnosť s Hitlerom a NSDaP nie je náhodná. Aby sa nezabudlo: Matovič “zatúžil” po OĽaNO o sile NSDAP. Demokracia im zjavne prekáža, musia ju strpieť. Ak by mohli (Matovič) vládnu dekrétmi. Alebo “norimberskými” zákonmi.
Heger, Matovič, Mikulec, a spol. sú vydesení z „hrozby“ možnosti, že Smer a Fico budú vo vláde a spustia „reverzný“ chod „plynu“. Robia ale všetko preto, aby sa tak stalo.
Je politický boj a revanšizmus trestný skutok? Pozná aj “podpásovky”. Ak sa ho kto bojí, nech nevstupuje do politiky. Tá, už dávno neriadi sa kritériami etiky, morálky a mravnosti. Mám sen: zrušiť a zakázať en bloc. Partokracia je najväčšie zlo spoločnosti. Slovensko potrebuje komplexnú depolitizáciu a politickú “očistu”. Žiadna z persón vládnej suity nevykazuje znaky intelektuálnej a duchovnej elity, tobôž v časti osoba, osobnosť, jej integrita a etika. Slovensko je mentálne úplne na dne a v bahne. V súlade s proroctvami o vláde luzy (Matovič: Slovensko ako výkladná skriňa EÚ; no, spánombohom…). Sebareflexia ústi len do nenávistnej a militantnej kontraproduktivity vlády smerom dnu i von (Rusko). Aj ako clona neplneného vládneho programu vo viacerých položkách a sociálno-ekonomickej situácie slovenskej spoločnosti (finančná, energetická kríza, inflácia a drahota) a hľadanie vinníka (Rusko!) a rozvratu právneho štátu. Séria poloprávd a lží.
Aj tu a teraz môj dovetok: Nebol som tam, nesvietil som im pri tom teda „neriešim“ (…) jedným šmahom pridávam ukrajinskú Buču, ruské mobilné krematóriá (Kolumbova žena) falošné správy (v čom?) o Kramatorsku, Mariupol a Azovstal… „hrdinskí bojovníci“ Azova a spol. tam zneužívajú zadržiavaných civilistov ako rukojemníkov.
Slovensko už viac než akútne potrebuje druhú ústavu ako Novú Zmluvu občanov so štátom. Už včera bolo neskoro.
Zainteresovaným, pozor! Fico a Kaliňák nie sú “na hlavu”!

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

  • SlabéVýborné (+5 skóre, 7 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?