Publikované: 09.04.2016

Jeden docent, jeden odboj a konvičkizmus

Doc. Mgr. Martin Konvička, entomológ a vysokoškolský pedagóg je proti islamský aktivista, zrejme amatérsky islamológ, koncom r. 2015 obvinený z podnecovania nenávisti voči skupine osôb (moslimom) alebo výzvy k obmedzovaniu ich práv a slobôd, v súbehu s nebezpečným vyhrážaním sa na verejnosti (sociálne siete) na adresu moslimov en bloc.
Predseda bloku proti islamu sa zmieňoval o koncentrákoch pre moslimov a ich mletí na mäsokostnú múčku…
Server iDnes mu zrušil blog a fejzbúk jeho stránku Islám v ČR nechceme…
Trestná vec (prečin v súbehu s trestným činom) je už v štádiu obžaloby. Obžalovanému hrozia mu tri roky nepo.

Médiá sa tešia, všetky: seriózne aj bulvár. Trestná vec Konvička im poskytuje výživnú stravu. Politici si prihrievajú svoje polievočky. Oni aj tí druhí, ostatní, zanietene a oduševnene tliachajú a tárajú…

K veci a dobré odporúčania: Sloboda prejavu, slova, názoru a presvedčenia má svoje hraničné limity. Kdesi medzi nimi je zmysel pre zodpovednosť, miera vecí a vkus. Má svoje morálne, mravné a etické ale aj rozmery spoločenskej etikety a korektnej komunikácie (kódex…).
Mlieť moslimov v koncentrákoch do kostnej múčky je niečo, čo je úplne mimo tento priestor. Neprípustné slovom, písmom tobôž činom.

Slovo je nástroj a prostriedok komunikácie, informačnej prípravy. Komunikuje smerom von a do verejného priestoru mená vecí, zvierat a ľudí. Ohlasuje ich stav, zámer a úmysel. Vysiela verbálne signály, vyjadrené slovom a písmom… Prianie je otcom myšlienky. Myšlienka sa mení na skutok. Nad slovom a skutkom je ale ako Damoklov meč svetský a boží zákon. A kosa.

Štekajúce psy vraj nehryzú. Nebezpečné sú tie tiché. Nimi sú reálni islamistickí, džihádistickí islamskí teroristi. Horší, než psy. Nie Martin Konvička. Docent Konvička je len hlupák. Oni sú zväčša patologické osobnosti, psychopati. Patria, ak sú dolapení živí, do detenčných ústavov (nie koncentrákov) s doživotným najvyšším stupňom stráženia a ochrany, bez možnosti spätnej resocializácie, sociálnej inklúzie a integrácie do štandardnej spoločnosti.

V lepšom prípade pán Konvička dostane zrejme iba Ty,ty, ty! A podmienku. Aj pre výstrahu jemu podobným „aktivistom“ na verejných sociálnych sieťach a vo verejnom mediálnom priestore. A pôjde domov.

Pravý vinník je niekto iný. Niekde inde. Čo je extrémizmus? Čo fašizmus? Čo nacizmus? Vieme? Nemýlime sa? Nemali by sme sa nad tým zamyslieť? Čo je zvrátenosť? Kedy veci stoja na nohách a kedy na hlave? Kto ich prevracia z nôh na hlavu?

Môj názor: Je úplne jedno, či ide o pravý, alebo umelý politický proces. Skutok sa tak, či onak, stal…

Islam je len jeden. Korán je len jeden. Hadísov pravých, nepravých na stovky… To, čo sa deje v jeho vnútornom islamskom a moslimskom prostredí a svete, je viac, než len neprehľadné,  a nedáva vôbec žiadnu záruku ani predpoklad, že ten či onen moslim, moslimka, sú, nie sú pravoverní, a teda, radikálni alebo umiernení. Nerozlíši ich odborník, ani entomológ, tiež ja, ani vy…

Vedzte ale, že xenofóbia je úplne prirodzený a zdravý ochranný mechanizmus pred neznámym, cudzím a preto v možnosti potenciálnym nebezpečenstvom, atavistické dedičstvo po našich údajných živočíšnych predkoch (Darwin). A za xenofóbiu o sebe nemôže byť nik trestaný, pokým sa nedopustí xenofóbneho skutku a preukázateľne neexistuje následok (ujma).
Xenofóbia patrí k prirodzenosti ochrany aj ľudského druhu (potvrdil aj taxonóm Carl Linné). Tiež je známe aj kríženie rastlín a živočíchov i ľudí (Mičurin) ale (!) nie v masovom meradle (iniciatíva herečky a manželky českého ministra obrany Veronika Žilková…).
Európania si neprajú ani genetické experimenty sociálneho inžinierstva á la geneticky modifikované Monsanto…

Pôvodným Európanom hrozí nepravá, nenásilná genocída a vykorenenie s cieľom vytvorenia homogénnej Paneurópy http://slovnik.azet.sk/pravopis/slovnik-sj/?q=Paneur%C3%B3pa
Ktosi do Európy hromadne tlačí a láka ľudí s úplne pre ňu cudzích rasových, etnických, civilizačných, kultúrnych a náboženských (islam!) mimo európskych okruhov čo prirodzene prináša spoločenské napätie, nepokoje, násilie a smrť.

Európa má inú rasovú a etnickú genézu ako od počiatku multikultúrna Amerika. Tá ale najskôr ako európska kolónia, musela zlikvidovať pôvodných obyvateľov, autochtónnych indiánov. Potom do nej postupne navážala čiernych otrokov z Afriky, rôzne rasy a etniká, ktoré sa po stáročia vzájomne miešali…
Amerika sa stala prototypom multikultúrneho kontinentu…
Ibaže,  s rasizmom a medzi etnickým napätím sa nevyrovnala dodnes…
A preto nemôže byť pre Európu vzor ani príklad. Tobôž v dodržiavaní ľudských práv…

Európa ale pre ňu ten nebývalý a nepoznaný nápor stretu civilizácií, kultúr a náboženstiev v takom masovom a nárazovom meradle nezvládne.
Ideológia multikultúrnej Paneurópy je postavená na pozadí neodarwinizmu a neomarxizmu (Barnettova doktrína a Kalergiho plán…). A tiež, údajnej, tzv. sociálnej evolúcie: taká ale neexistuje. Ľudské antropinum je konštanta. To sú umelé a scestné „produkty“ sociálnej filozofie neomarxistov. Opiera sa o ne Globálny Prediktor a strojca Nového svetového poriadku.

Medzi „svojimi“, môjho rodu, rasy a etnika sa nebojím: hoc ma tiež môžu okradnúť, a robia to, sú to nami, voličmi delegovaní politici a produkty ich politík. Predbežne „neusilujú“ o môj život. A sú dobre „čitateľní“.

Za seba: Jednoznačne sa dištancujem od extrémizmu, iba nemám jasno v tom, voči ktorému a čiemu…
A kto usiluje o rasovú, etnickú a kultúrnu genocídu Európy aj jej islamizáciou…
A kto by mal sedieť na lavici obžalovaných…
Mal by to byť Eric Arthur Blair, známy pod literárnym pseudonymom George Orwell, britský novinár a spisovateľ?
Alebo?
Hmm…
P.S. Mal by som sa poobzerať po dákej odbornej, aspoň konzultačnej a poradenskej pomoci…
Možno z odboru aspoň psychológie…

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?