Publikované: 06.02.2022

Ježiš Kristus – všetko zatajené bude raz odhalené!

Lekári vedia, že akákoľvek látka, ktorú tehotná žena konzumuje, môže byť pre dieťa nebezpečná alebo smrteľná! Aj mnohé reklamy na lieky nám na to nedovolia zabudnúť, a ani tisíce matiek, ktoré neúnavne pracujú v skupinách sociálnych médií, nezabúdajú pripomínať, aby sa matky navzájom informovali o veciach, ktoré môžu poškodiť alebo aj zabiť ich deti, či už pred narodenim alebo krátko potom.

Pokiaľ ide o nevyskúšanú injekciu Dr. Fauciho, dokonca aj v časopise New York Times priznali, že očkované ženy zažívajú veľmi chaotický menštruačný cyklus a ženy po menopauze dokonca opäť začali menštruovať! V stredu sa takzvaný lev v aréne verejnej bezpečnosti a výskumu, Steve Kirsch, pripojil k Stew Peters Show na brighteon.com!

Urobil to preto, aby sa podelil o to, ako ešte ovplyvňuje tehotné matky tá veľmi silná droga – tá skutočná biologická zbraň, ktorá je vnucovaná dnešným neinformovaným a zároveň pomýleným ženám! Pán Kirsch sa domnieva, že aj počet spontánnych potratov a úmrtí nenarodených detí môže presiahnuť 400 000! Ale to je založené až na veľmi klamných údajoch z DOD a mierach podhodnotenia vo VAERS!

https://www.brighteon.com/f8428913-355b-43a0-94c1-afe2604112b2

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?