Publikované: 26.10.2018

K Benčíkovmu hejtu Naši milí Hejtslováci

Ján Levoslav Benčík ma spomína vo svojom súbornom diele skenov reakcií. Jeho adresu, ktorú som zdieľal, som nevypátral ale len prevzal od ktoréhosi z užívateľov, podbehla mi na fejzbúku a prezdieľal som ju ďalej, ako svoju reakciu na zhon po Líviinej adrese z prostredia Benčíka a jeho družiny…
Ján Levoslav Benčík a jeho curriculum blogera Denníka N:

Pán Benčík, na svojom blogu som sa „nevyplakal“ len oznámil čitateľskej verejnosti a fejzbúku, že ma fejzbúk zablokoval na 24 hodín.
A to sa z poznatkov a zdieľaní na fejzbúku nestáva len mne, pričom u mňa to bolo po „len“ druhý raz, živý je môj nový účet, pričom podobných oznámení užívateľov o tom, kto všetko bol, je, zablokovaný/ná, pribúda.
A výslovne netvrdím, že ste ma nahlásili vy, pán Benčík, hoc si myslím, že možno aj vy (do vašej hlavinky a na vašu klávesničku nevidím). Užitočných idiotov je dosť.
A ostatným: Benčíkovu adresu som nezdieľal len na Benčíkovej „obľúbenej“ stránke, ale „kde sa dalo“. Fejzbúk vie. :-)
Ján Benčík verejnosti podsúva zdanie, že som kotlebovec. Ten “antifašistický” bloger nezaregistroval (zrejme vedome) že som proti akémukoľvek radikalizmu a extrémizmu zľava či sprava, najmä z proveniencie politického liberalizmu, a nebezpečenstvu hrozby ideológie liberálneho fašizmu, na báze neomarxizmu, v ktorom sa vedome-nevedome “máča” ten bloger. Viete, pán Benčík, o čom je reč?
A rovnako ako on, sa zaoberám extrémizmom, na pozadí základných ľudských práv a práv. Je preto pochopiteľné, čo som vopred vedel, že ma ktosi s akýchkoľvek pohnútok Benčíkovi natrie“. A nahlásiť ma mohol hoci kto.
Poznámka: Sem-tam si rôznym spôsobom testujem aj sociálne prostredie a vybrané persóny, ktoré o tom ani netušia, ako, a výsledky sú mi cennými poznatkami pre moju ďalšiu robotu.
A v Benčíkom označenom a zdieľanom blogu pridávam názor (tých k nemu viac ako  180 súhlasných lajkov je pomerne dosť na jeden bezvýznamný blog, kdesi „v kúte“ záujmu, či nie?):
http://www.blogovisko.sk/k-identite-livie-a-jana-bencika-a-zablokovaniu-mojho-fb-uctu-na-24-hodin.html?fbclid=IwAR0DxWpotXUc61YiDvq_GhGMvgifCOYtOi-s9-ifQAlWNTwDAJq8Evk7X2g
Benčíkovu adresu som zdieľal s tým a plným vedomím, čo sa stane a stalo sa, a čakal dodnes na tohto blogerovu reakciu.
Líviino meno, priezvisko, okrem jej alma mater, aj súkromnú adresu bydliska poznám. Ušetrím ju. Vás, pán Benčík nie. Seba dávam v šanc, je možné, že dáka sviňa sa už nájde, aj tento rok sa svíň urodilo dosť…
Ale vy či ja, sme obaja verejne slovom a písmom činné persóny vo verejnom mediálnom priestore, a za seba toto:
Som vždy a všade zodpovedný za všetko, čo kde poviem a napíšem. Pred sebou aj zákonom. V duchu Listiny, Ústavy a právneho poriadku SR a Charty práv EÚ ale aj v opore o judikatúru Európskeho súdu pre ľudské práva a ESD.
Jeho, Benčíkova, reakcia je tu, a zdieľam ju znova, a to všade, kde sa len bude dať. Zvýšim vám čítanosť. Ale tú aj vy chcete, či nie?

https://dennikn.sk/blog/1270721/nasi-mili-hejtslovaci/?ref=box
Ján Levoslav Benčík vo svojom blogu uvádza plnú adresu Lívie…

Reči sa hovoria, slovo píše, a chlieb sa je. Benčíkove blogy sú len referenčnou vzorkou momentálnej doby pod záštitou a ochrannými krídlami EÚ, USAID a NATO.  Príde čas a hodnotené budú v inom svetle.
Lívia všetkých, aj vás, pán Benčík, pozdravuje a prehovorila po tretí raz:
https://www.youtube.com/watch?v=NrnVD1W1TX8&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3WBIUkMparpgvrP5MQaetuDLyL6fIvMF_1FapoG7r3fp0ArNoaIwH49aY
Benčík je „bielou vranou“. Možno ešte dostane aj ďalšie ceny. Pod záštitou Denníka N. A bude si čítať  aj tento môj príspevok. Možno bude ďalší blog. O Lívii a Benčíkovi som ich asi tri. Benčík môže jeden aj o mne. :-)
Posielam aj na adresu Líviinho gymnázia.
Ján Benčík: „Čo sa vlastne prihodilo? V podstate nič zvláštne. Mladá, detsky naivne pôsobiaca študentka, ktorá sa chcela zviditeľniť nahrala video, ktorého obsah sa dá zhrnúť jednou vetou: „Nie som rasistka, ale Slováci by mali byť výhradne bieli.“ Hmm…
Pán Benčík, čo sa babe chcelo, aj sa jej aj snilo. Líviino posolstvo, ktoré ste podsunuli  Lívii aj nám vo svojom blogu, vám zhrniem do inej vety:
Slováci nemajú a nemusia byť výhradne bieli. Ani nie sú…
Lívia pocítila potrebu prehovoriť. A Ján Benčík a Denník N volajú po cenzúre. Alebo po “ich” spôsoboch a obsahoch samostatného a kritického myslenia, názoru a presvedčenia. Denník N “normalizuje”. Denník N robí “žurnalistickú nadprácu”. A tá je v rozpore s účelom registrácie a poslaním tlačeného a elektronického verejného média.
Ibaže Slováci sú štátotvorný národ a správajú sa úplne v súlade s definíciou štátotvorného národa v európskom priestore, aj v kontextoch medzinárodného práva a ľudských práv. Slováci nie sú rasisti, ani xenofóbni ani nacionalisti, tobôž ani „árijci“ ani národní socialisti. Sú ale nositeľmi základného ľudského práva na vlastnú väčšinovú národno-štátnu identitu a slovanskú, slovenskú kultúru, ktorú si ale nenechajú a nemajú žiadnu povinnosť nechať ju meniť, riediť a prefarbovať…
Slováci si dôvodne chránia svoju “kožu” proti neoliberálnemu fašizmu rodovej ideológie a multikulturalizmu pred nájazdami osôb a ich rodín pre Európu nepriateľských cudzích civilizačných, kultúrnych a náboženských okruhov, ide im o udržateľnosť štátotvornej existencie, existencie, osobnú a občiansku bezpečnosť…
Preložené do slovenčiny, snáď aj vašej, pán Benčík, na Slovensku vždy platilo, tiež platí a platiť aj bude:
Hosť do domu, Boh do domu. A tak káže aj pravá kresťanská solidarita s odkázanými a núdznymi v celom kontexte kresťanského učenia a migračných vĺn, nie tá, ktorou autochtónnych Slovákov a Slovensky vydierate…
Teda, na Slovensku nemá čo hľadať žiadny ekonomický, sociálny a kultúrny a náboženský agresor, diktátor a okupant!
Pán Benčík, urobte si v hlavinke poriadoček vo veciach xenofóbie a xenofílie. Aj vo všetkom, čo zmieňujete vo svojom curiculum blogera vášho domovského liberálno-fašistického Denníka N. A skúste si k tomu prečítať aj preambulu Ústavy slovenskej republiky. Je to tam, či nie? A viete, čo tvorí jadro slovenskej ústavy?
Ale o tom všetkom som písal a píšem…
Pekne pozdravujem. :-)
Juraj Režo alias notoricky obcan

 

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 6 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
  1. Juraj Režo

    Adresa: skola@gjavsnv.edu.sk Všetkých pozdravujem a vyjadrujem podporu slobodného, nezávislého a samostatného kritického myslenia vedeniu školy aj študentom. O vašej študentke Lívii som písal vo viacerých článkoch tu: http://www.blogovisko.sk/author/notorickyobcan Aj v ostatnom článku: http://www.blogovisko.sk/k-bencikovmu-hejtu-nasi-mili-hejtslovaci.html Do pozornosti študentskej obci dávam aj toto: https://blog.hlavnespravy.sk/8327/otvoreny-list-dekanovi-pravnickej-fakulty-uk/

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?