Publikované: 29.12.2014

K Breinerovmu článku Jasne definované vzťahy

Pán Breiner, za seba, odmietam autoritu APA a WHO (výmaz homosexuality zo zoznamu chorôb) pričom netvrdím, že chorobou je. Ale, to je asi tak všetko, čo je možné (všeobecne) v danej veci urobiť…
Ibaže – exaktná veda o svojich výsledkoch nehlasuje. Predkladá vedecky prijateľné a overené dôkazy. Tobôž nepodlieha agresívnemu lobistickému tlaku a násiliu. História „výmazu“ homosexuality zo zoznamu duševných (APA) a o desať rokov neskôr (WHO) chorôb vôbec je známa…
Výnimka – transsexualita (flagrantné znaky choroby). Transsexuáli by mali mať právo (ak nezmienim empatiu a osobitné zaobchádzanie) prinajmenej na rovnakú zdravotnú starostlivosť a zaobchádzanie ako ostatní občania a poistenci štátu alebo neštátnej zdravotnej poisťovne. S právom aj na prípadný nadštandard.
Ak ale „bežná“ (jednosmerná) homosexualita á la chlap-chlap, žena-žena nie je chorobou, jej výskyt je však štatisticky  (prinajmenej) odchýlkou od normy, najmä z pohľadu jej reprodukčnej potenciality. Každému by mala byť zrejmá aj rola oboch rodičovských vzorov (otec, matka) aj pre prípad deklarovanej slobody dieťaťa vo veci jeho voľby pohlavia… gender teória predpokladá možnosť slobodného výberu pohlavia (som ten, tá, ktorým, ktorou sa cítim a sám, sama seba vnímam a prežívam… podľa dostupných vzorov vo svojom najbližšom (sekundárne širokom) okolí.
Preventívne – výskytom homosexuality, hermafroditizmu, sexuálneho kanibalizmu (prípadne partenogenézy), spôsobmi súžitia a starostlivosti o potomstvo v ostatnej pestrej „dúhovej“ ríši „na entú“ neargumentujte. Živočíšna ríša sa za Vás ani za celú LGBTI loby v tejto veci nepostaví… netuší, čo to je a ani ju to nezaujíma…
Z pohľadu ľudských práv má „bežná“ homosexualita „právo na život“ a spoločenskú akceptáciu gay a lesbických párov s primeraným spoločenským zázemím a právom na ochranu súkromia (mimo iné, sú zväčša tiež občanmi riadne platiacimi dane).
Hetero-nehetero deviantné formy (sklon k pedofílii, zoofílii, nekrofílii, fetišizmu, sado, maso…) treba posudzovať a hodnotiť inak (včas odhaliť a rozlíšiť mieru a potencialitu ich spoločenskej nebezpečnosti – psychológia, psychiatria, forenzné skúmanie). Ide o zjavne prípady na hrane deviácia/choroba, a časovanú bombu s možnou konečnou v kriminále alebo v detenčnom ústave.
Už nie preventívne ale priamo –  pán Breiner, toto je tiež donekonečna omieľaný „protiargument“: „Niekto vam chce zobrat vasu “zdravu a stastnu” rodinu? Alebo niekomu inemu? Ci len Gaussova krivka vas nuti k takymto uzaverom ako ste predviedli? Mate pocit, ze niekto organizuje referendum na zrusenie “zdravych a stastnych” rodin?“
Tvrdenia proti tvrdeniam tiež. O existencii akejsi americkej nacistickej strany nemám tušenia, ani nemám dôvod. Plne sa podpisujem pod toto:  ”Požadujeme posilnenie rodinnej jednotky, ako neodmysliteľného základu zdravej spoločnosti. K uskutočneniu tohto cieľa ďalej požadujeme, aby bolo materstvo pozdvihnuté zo zneuznanej pozície do pozície, keď je materstvo najvznešenejším poslaním na ktoré môže žena ašpirovať. Veríme, že zdravá a usporiadaná spoločnosť vyžaduje stabilnú rodinnú jednotku, s jasne definovanými vzťahmi medzi pohlaviami, ako aj medzi rodičmi a deťmi. Rovnako veríme, že muži a ženy majú v spoločnosti odlišné, ale vzájomne sa doplňujúce úlohy a tak ako je muž živiteľom rodiny, matka je udržiavateľkou domova.”
Materstvo ako „najvznešenejšie poslanie“ ženy sa dnes pod vplyvom gender mainstreamingu a chorého feminizmu už „nenosí“… aj preto, a práve preto, Európa starne.
Aliancia nie je do seba uzatvorenou sektou árijcov. Má možno politické ambície. Širokú podporu veriacich i ateistov. Možno sa pretransformuje na politickú stranu (hnutie). Možno si to želám, ako protiváhu liberálnej SaS, hoc som apolitický, ideologický a náboženský abstinent, prezentujúci svoje názory a presvedčenie ako občan Slovenska, a, aj voči Aliancii som emočne a vzťahovo neutrálny.
Pán Breiner, s textom Aliancie (obrázok dole) sa stotožňujem rovnako ako s textom „amerických nacistov“ ale s vaším komentárom (ako dôkazom jeho kompilácie) – citujem: „Stránka Aliancie za rodinu, nevedno prečo, s rovnakými formuláciami ako….“) NIE!
Nepodsúvajte nám lož! Nemanipulujte nás. Slovensko ústavnou precizáciou definície manželstva a rodiny nemá nič spoločné s nacionálnym socializmom ani s nacizmom akejkoľvek proveniencie. Je členom EÚ, eurozóny, Schengenu. Nevymedzuje sa voči tým politikám Bruselu, ktoré neobmedzujú jeho samostatnosť, suverenitu a autochtónnosť, v jeho jednote s európskym spoločenstvom, v súlade s Lisabonskou zmluvou.
Neriešte, čo Vám, ako slovenskému rodákovi židovského pôvodu riešiť neprináleží. Vážim si Vás ako muzikanta, poznám Váš životopis a umeleckú genézu, ctím si a vzdávam hold mnohým úžasným Židom vo vede, kultúre… ale nepoškodzujte si svoje meno protislovenskou posmešnou a ironickou publicistikou, nech Vám Slovensko akokoľvek osobne ublížilo…
My, tu, doma, ktorí sme sa pred, dokonca i po Novembri rozhodli ostať, žijeme vlastné životy plné slastí i strastí v spojení so zachovaním našej existencie, a svoje veci si „poriešime“ sami, aj bez Vás…
Táto dáma (vkladám jej komentár) Vám odpovedala toto (Lucia Krupová 17.12.14 5:48): „Čiže opak citátu má byť to správne, nasledovaniahodné? Požadujeme oslabenie (zničenie) rodinnej jednotky, ktorá netvorí základ zdravej spoločnosti. K tomuto požadujeme, aby materstvo bolo považované za nepodstatnú, bezvýznamnú časť v živote ženy. Veríme, že zdravá a usporiadaná spoločnosť nepotrebuje stabilnú rodinnú jednotku, nepotrebuje jasne definované vzťahy medzi pohlaviami, ako aj medzi rodičmi a deťmi. Rovnako veríme, že muži a ženy nemajú v spoločnosti odlišné úlohy, nedoplňujú sa navzájom.”
Pán Breiner – ako si predstavujete rodinu Vy? Ten „nacistický“ model je nacistický? Som, a všetci, čo súhlasia s Alianciou a jej prezentáciou rodiny – sme nacisti?  Lars von Trier v Cannes: „Dobre teda, som nacista“. Ak nie som (nie sme) nacisti, tak – aspoň fašisti.
Ste spokojný, pán Breiner? Ešte otázočka (aby bolo dokonané) – kto nám vládne? My? Štát? Štát je kto? MY? Alebo korporácie? Kto je Vašou autoritou?
http://pbreiner.blogspot.sk/2014/12/jasne-definovane-vztahy-precisely.html?m=1
http://www.blogovisko.sk/k-zaciatkom-duhy.html

 

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
  1. noo poďme na to pragmaticky: Petíciu podpísalo 408000 ľudí. vychádzajme z predpokladu že rodina má 5 dospelých členov a každý z nich podpísal petíciu! /čo určite nie je pravda ale budiš/ to teda znamená že: 408 000 : 5 = 81 600 teda petíciu podpísalo aspoň 81 600 rodín – určite viac rodín e dotknutých, ale vychádzajme z tohoto minimalistického čísla: Štatistický úrad za posledných 5 rokov uvádza že v detských domovoch je menej než 3500 detí plus 1000 u profesionálnych rodičov. Tak teda vychádzajme z maximalistického čísla 5000 detí! 81 600 rodín : 5000 detí v domovoch = 16,32 tak, že tý ktorí podpísali petíciu každá 16 až sedemnásta rodina si zoberie do opateri jedno dieťa z domova do starostlivosti – adoptuje …. NIKTO IM V TOM NEBRÁNI!!!!! tým teda vyriešime problém detí – však v petícií referende o to ide predsa!!!! Ušetríme na detských domovoch, deti budú v kresťanskej “normálnej rodine” jeden muž a jeden žena Ušetríme nezmyselné náklady na referendum … veď nebude čo riešiť. Otázka od zbierania petícií koľko sto detí už je v pestúnskej rodine a podobne! O koľko viac detí sa dostalo na adopciu? Ak si nechcú robiť z úst posratú riť tak to spravia ostatné je len fašistoidné manipulovanie s davom a len boj a diktátorskú moc a´la Stálin Hitler Pinochet a podobný …. teda kto má komu a v čom a prečo rozkazovať. Veď nik nebráni aktivistom aby žili podla tých morálnych hodnôt čo hlásajú. Nik im nebráni aby dievčatá sa vydávali ako panna, neverných partnerov pred celým spoločenstvom hanebne pomenovali a vyhnali, pedofilných ľudí čo sa venujú deťom a ubližujú im a tvária sa že sú predstaviteľmi morálnych hodnôt kresťanstva aby boli exemplárne verejne pomenovaný a aby niesli verejne konzekvenciu za svoje činy a dalo by sa vymenovávať kde všade treba najprv pred vlastným prahom popratať a až po tom si uzurpovať právo rozkazovať iným a najmä takouto hanebnou odsúdenia hodnou Satanskými silami riadenou manipuláciou verejnosti v službách priamo diabla.

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?