Publikované: 18.08.2019

K článku Pravdy, vraj LGBTI ideológia neexistuje

LGBTI (P) agenda sama o sebe nie je ideológiou, je ale jej produkt. Tak ako multikulturalizmus.
Ide o dve paralelné vetvy toho istého so spoločným menovateľom liberalizmus, ako pokračovanie individuácie a individualizácie ľudských práv v prostredí liberálnej demokracie (na osi: liberalizmus, libertariánstvo, ultra a post liberálna anarchia); od poriadku (order) k neporiadku (disorder) na ceste k Chaosu a nihilácii (zničeniu).
Bohom chaosa je z pohľadu „zhora“ a „zdola“ (kresťanstvo verzus liberálny ateizmus) je Pán dicis et non facis: ‘Si Diabolus non esset mendax et homicida’ („Ten, ktorý sa tvári, že nie je, klamár a vrah“).

„Ľudia z tejto komunity (píše Kuruc) ani len netušia, čo by to malo byť.“ Som presvedčený, že by mali tušiť. Ide o obdobu politického islamu (od ideológie k islamizačným politikám).
Zasa mi „podbehol“ psychológ. Ďalší „psychológ“. Milujem „psychológov“. Beriem ich rad radom:
Andrej Kuruc je psychológ InPoradne  (http://inporadna.sk/) a svoje nutkanie „mať názor“ a verejne ho prejaviť cez agendu novo ľavicovej Pravdy, ako „pravdu“ mal ponechať odborníkom na ideológiu, sociálnu filozofiu a ideológiu Frankfurtskej školy neomarxistov.
Zrejme ani pán psychológ nevie, netuší, o čom je reč a do čoho sa nevedomky (deficit príslušnej gramotnosti) nechal vtiahnuť. A radodajná neo ľavicová Pravda dáva priestor novej neomarxistickej ľavici a persónam typu Peter Weisenbacher (Inštitút ľudských práv).
Otázka: Ak pod týmto typom článkov nie sú povolené diskusie, tak čo? To akože chváliť? Lebo sa v nich diskutéri vzájomne nepožerú a admini nebudú mať robotu? Pán “psychológ” si napíše názor bez diskusie. Ako Fico na tlačovke. Povie a ide preč. Ale ten vie, prečo. A vedia to i novinári.
Aj pána psychológa sa pýtam: Čo je menšina? Definujte menšinu. Pojem „sexuálna menšina“ s ľudsko-právnymi a politickými konzekvenciami sa verejným mediálnym priestorom šíri ako nacistický, komunistický, červený  mor (parafráza na názor a presvedčenie poľského biskupa).
Nie sú ani „ľahko zraniteľnou“ skupinou. Zraniteľnými sa robia sami. Podsúvajú sa ako obete údajnej diskriminácie a ostrakizácie, verbálneho a neverbálneho násilia. Sú ale subkultúrou. Tá je v ochrannej sieti neomarxistov. Ak by ňou neboli, takzvané ľudsko-právne mimovládky“ s ich homo a LGBTI agendou by nemala dôvod pre existenciu. Živí ich „dúha“. Pijú z nej. Prisaté na cecok štátu, asignačnú daň a na činnosť im prispieva dúhové západné a transatlantické zahraničie…
Ale to vadí na kresťanských cirkvách práve Inštitútu ľudských práv, Weisenbacher je pohoršený, že sú platené z našich daní… (som tiež za asignačnú daň pre kresťanské cirkvi a denominácie).
Osoby pod vlajkou „menšinovej“ dúhy osoby sú ako údajná „sexuálna menšina“ (lož!) zneužívané ako neomarxistický proletariát; ich neomarxistickými predákmi z ľudsko-právneho „neziskového“ sektora novej, progresívnej ultra liberálnej ľavice tlačené do boja za ich údajné práva a do dúhových prajdov.
Pozrime sa na skutky verbálnej a neverbálnej homofóbie z pohľadu viktimológie:
Viktimológia ako súčasť širšej kriminalistiky sa spolu s forenznou psychológiou zaoberá modelovaním situácií, kedy sa obeť „vrhá do náruče páchateľa“. Za priestupok, prečin a trestný čin je z pohľadu práva zodpovedný vždy páchateľ. Ibaže mimo rámec práva, nie vždy len páchateľ, ale poškodená obeť je vinná. Výstupmi viktimológie (victima rovná sa obeť) je prevencia. Na strane LGBTI osôb a skupín. Homofóbia je súčasťou xenofóbie. Provokovaná nedôvodnou hrdosťou (na čo?) predvádzaním sa, exihibicionizmom (tiež porucha). Pod policajnou ochranou. Zmysel je čo? A cieľ? Ich prijatie hetero štandardom ako normalitou (väčšinová spoločnosť)? Prevenciou je, to dá zdravý rozum – nepredvádzať sa, neprovokovať. A nebudú poškodení ani obete.
Videnie alebo predstava homosexuality je neoddeliteľná od reálnych neprirodzených sexuálnych praktík (anál, orál, náhradné stimulačné nástroje a rast incidencie HIV plus).
Novým importovaným prvkom, zaznamenaným na dúhovom prajde Banská Bystrica a na Prague Pride, je už aj uctievanie satanizmu. Organizátori prajdov sa od týchto persón nedištancovali a neodmietli ho, čo naznačuje ich tichý súhlas a súznenie. Salámová metóda ide na plné obrátky (pedofili aj satanisti):http://www.blogovisko.sk/ceskoslovenska-pedofilna-komunita-a-prague-pride.html
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/praha-lgbt-prague-pride-sataniste.A190809_095635_domaci_vlc
Obe ideológie sú satanistické. A liberálno fašistické. Prečo sú teda homofóbne rétoriky na vzostupe (?) pýta sa psychológ: Ako psychológ by to mal vedieť. Lebo sú provokované až do krajností, i za ne (verejná etika, morálka, mravnosť). Pán Kuruc aj denník Pravda vedno prekrúcajú stanovisko KBS.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/522891-kuruc-lgbt-ideologia-neexistuje/
A že Pravda nepovolila diskusiu? Lebo? Mala. Diskusná obec by sa bola vyventilovala pod článkom. Bude sa teda „ventilovať“ inak. A voliť Kotlebu. Čo potom? Policajný štát a jeho neo fašizácia?
Produktom homo agendy (rodová ideológia a jej politiky) je reakčná anti agenda za manželstvo muža a ženy a rodinu, tvorenú takým manželstvom.
Produktom migračnej agendy (ideológia multikulturalizmu plus falošná podpora a pomoc potrebným „utečencom“) je v Európe pribúdajúce množstvo bezpečnostne rizikových a neprispôsobivých osôb, najmä z prostredia islamu, presvedčených, že im Európa padne k nohám a zmení sa na ich obraz a ideológiu, politickou alebo „inou“ cestou (islamistický terorizmus).
Psychológ by mal poznať zákon tézy a antitézy, podnetu a reakcie. I to, že vo veciach tohto výslovne ideologického a pseudo vedeckého konfliktu (nová „antropológia“ a sociálna pseudo veda) niet strednej cesty, a kompromis nie je možný ani v politike:
„Mnohí homosexuáli sú veriaci, dokonca sa hlásia k rímskokatolíckej cirkvi. Našťastie nie všetci duchovní vrátane pápeža Františka prekypujú takým militantným vzťahom k sexuálnym menšinám. Ale to, že visegrádska štvorka sa aj k tejto problematike stavia ultrakonzervatívne, neveští nič dobré.“ Nie, neveští. Komentátor Pravdy Martin Krno, aj vy, pán psychológ a tiež aj vám podobní, vezmite na vedomie existenciu V-4 takú, aká je. Inak máte na svojom osobnom “stole“ problém frustrácie a deprivácie, ktorý, ak neopustíte a neoslobodíte sa od neho, predrastie do psychózy, a budete skôr-neskôr nútený vyhľadať diagnostiku a terapiu kolegov, odborníkov na duševné zdravie, počnúc klinickým psychológom…
https://nazory.pravda.sk/komentare-a-glosy/clanok/522833-arcibiskupi-a-satanisti-z-visegradu/
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/522859-z-biskupov-srsi-nenavist-voci-gejom/
Poučujem pána pseudo psychológa Kuruca zo svetského práva a kresťanského učenia:
Prianie je otcom myšlienky. Hriech je už v myšlienke. Nie homosexualita a pedofília sú samé o sebe trestný skutok a hriech. Takými sa stanú až ako dokonané skutky. Boh odsudzuje hriech, miluje hriešnikov. Svetská moc hriešnikov odsudzuje a trestá.
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Ktorou cestou sa vyberiete vy? Máte liberálnu slobodu pohlaví a rodov. A hlavne tie Overtonove okná otvárajte deťom, lebo pán “psychológ” si praje, aby iniciatívu za tradičné rodiny (jediná originálna rodina, založená manželstvom muža a ženy plus ich spoločné biologické potomstvo) prevzali školy (chumaj):

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?