Publikované: 22.09.2020

K doplňujúcemu návrhu Jany Cigánikovej

Agresívnejšia, než len zdravo asertívna liberálka Jana Cigániková z SaS a neomarxistického „pro choice“ krídla novej „progresívnej“ liberálnej ľavice“ k novele zákona o umelom ukončení tehotenstva:
„Náboženstvo nepatrí do medicíny!“. V prvom pláne (veda) to je pravda, v druhom “zadnejšom” (etika!) LOŽ!
V rozpore s dikciou základného ľudského práva na výhradu vo svedomí a medicínskou etikou a to v časti Hippokratova prísaha lekárov:Budeš liečiť, nie zabíjať!
Výnimka: Medicínske dôvody alebo neplánované tehotenstvo ako následok znásilnenia (výhrada vo svedomí).

V USA (NY) je možný potrat po celú dobu 9-tich mesiacov aj zabitie narodeného plodu, čo je vlastne vražda!
Slovenský zákon arbitrárne povoľuje potrat za štandardných okolností v lehote do 12-tich mesiacov…
V právnickej terminológii pojem arbitrárny  znamená: Svojvoľný, ľubovoľný, v opore o nič! Debaty okolo neho sú len pseudo „múdre a pseudo odborné“ kecy. Aj s väčšinou argumentov v judikatúre zákona a ústavného súdu.
Za seba: „Volím Donalda Trumpa!“ Podporujem jeho republikánskych kandidátov na uvoľnené miesto v senáte NS USA po zomrelej Ginsburgovej. USA sú vinou „liberálnych demokratov“ v hlbokom a totálnom vnútornom rozklade. Ak by sa post obamovskí a Clintonovej „demokrati“ nemuseli podriadiť prísnym a náročným demokratickým pravidlám, zmenili by sa na liberálnych novo ľavicových fašistov..! Nikoho by sa na nič nepýtali!

Pravdou je, že potratárske kliniky vykazujú úžasný biznis a zamestnávajú medicínske gynekologické zombie bez kúska citu a štipky empatie.
Na mieste je zákaz reklama a propagácie. Výhrada, že ním bude obmedzené ich právo na zisk, je prosté židovské chucpe!

Poznámka: Cez A. Záborskú som do novely zákona „dostal“ zmenu: Ide o zákon o umelom ukončení, nie prerušení tehotenstva! Potrat je nezvratný!
Okrem toho, plod života ženy nie je vlastníctvom ženy. Vlastníctvom ženy je len jej prázdna maternica.
Sociálne a ekonomické alebo iné svojvoľné dôvody nie sú vždy kvalifikovanými dôvodmi pre potrat zdravej ženy a zdravého ľudského plodu.
Každým mojím článočkom máličko tu i tam pohýnam Slovenskom.
Téma dňa (pozoruhodné reakcie poslanca Tarabu v časti tabletka, potrat):https://www.ta3.com/clanok/1192896/mimoriadny-prihovor-babisa-osobne-udaje-tabletka-potrat.html
Tlačovka Jany Cigánikovej:


https://www.ta3.com/clanok/1192948/tb-koalicnych-poslancov-o-pozmenujucom-navrhu-k-interrupciam.html
Tlačovka A. Záborskej:

https://www.ta3.com/clanok/1192948/tb-koalicnych-poslancov-o-pozmenujucom-navrhu-k-interrupciam.html
Ostatok paralelnej legislatívy je sociálno-ekonomická starostlivosť o tehotné ženy najmä zo slabších sociálno-ekonomických okruhov a hodných osobitmnej pozornosti štátu a tretieho sktora (tam zohrávajú mimovládky ich neoceniteľnú rolu). Ostatok poliotikárči! V konflikte s dikciou zákona o mimovládkach…
OČTK majú množstvo príležitostí a povinností zo zákona ex offo stíhať beztrestne množiace sa a stále viac dnes agresívnejšie, nenávistné anti kresťanské a kresťanofóbne prejavy, hoc aj „konzervatívneho liberála“ (čo je to?!) predsedu SaS Sulíka, a jeho „asistentky a pro potratovej ideologičky“ Jany Cigánikovej…

Pre celý obraz môjho názoru: Samozrejme, ak sa inak nedá, pred krvavým invazívnym zákrokom podporujem legalizáciu potratovej tabletky.
Nehlásim sa k kresťanstvu, lebo by som sa rúhal, nie som teda ani kresťanský, vlastenecký či národovecký samo „hruďobijec“ a pokrytec, ale odkazujem toto liberálom a ich mimo vládnemu plus dúhovému sektoru:
Dajte preč ruky od kresťanov!
P.S. Štát je plne zodpovedný za stav potratovosti jeho sociálnymi a ekonomickými politikami. O tom niet pochýb.
Zmyslom ľudského života a základným, akýmkoľvek násilím neodňateľným ľudským právom je právo na život od počatia po prirodzenú smrť!
Ľudský život je preto hodný ochrany už pred narodením!
V tomto je hoc ako novelizovaný a “vylepšovaný” potratový zákon v konflikte s Listinou základných práv a slobôd, Chartou ľudských práv a Ústavou SR. Zákon je kontaminovaný liberálnou ideológiou. V neposlednom rade tiež aj  LGBTI. Prenos dúhovej ideológie do sexuálnej výchovy:

Na Slovensku už prevzal moc do svojich rúk liberálny mimovládny „neziskový“ tretí sektor, ktorý sa, čo potvrdil sám premiér Matovič, stal prvým… (nespočetne krát som pred tým varoval). Lebo: “Čo by na to mimovládky…”
Dožadujú sa sexuálnej výchovy a najmä odttabuizovania sexu a výchove k voľnej otvorenej a slobodnej sexualite krížom krážom…
Žiadam do štátneho programu vzdelávania zaviesť vzdelávanie a výchovu k zodpovedne plánovanému materstvu a rodičovstvu! A späť: “Dievčatá a chlapci bokom, a na slovíčko!”
Najmä Sorosove mimovládky tohto typu (jeho OSF) na Slovensko ako covid zavliekla Radičová
Útočníkom proti kresťanstvu k Čl.1 odsek 1 Ústavy SR: „Slovensko (je sekulárny štát) a neviaže sa na žiadne náboženstvo ani ideológiu. A to je lož v časti ideológia, nie náboženstvo (tobôž kresťanstvo).
Má ísť o ďalšie zmeny a doplnky Z.č.73/86 Z.z., ktoré nemenia jeho podstatu, že ľudský plod má aké-také právo na život len ak prežije tretí trimester (12-ty týždeň) tehotnosti ženy, ak sa tá nerozhodne inak.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?