Publikované: 05.02.2015

K jednému článku a referendu

Delenie teológie na liberálnu a konzervatívnu (voľnú a rigoróznu) neexistuje. Tak je delená len „zvonka“. Tobôž kresťanská. Liberálny prúd je odpadlíctvom (heréza).
Genesis: „Boh stvoril človeka ako muža a ženu“. Táto téza iný sexuálny variant nepozná.
Homosexualita vyradená zo zoznamu chorôb hlasovaním (je hlasovanie vedecký dôkaz?) je teda zo sekulárneho aj teologického hľadiska odchýlkou od normy, deviáciou  (pozri pojem normalita).  Argumentácia živočíšnou ríšou je neakceptovateľný blud a nezmysel.
Boh s nástupom neskorších klonov a ich variantov nemá nič spoločné. Homosexualita ako taká nie je hriech ale fakt. Hriechom sú homosexuálne sexuálne praktiky. Boh neodsudzuje ľudí, ale hriech. Nehrešte.
Boh dal ľuďom slobodnú vôľu. Sprístupnil im poznanie dobrého od zlého a vedu. Bádajte. Veda a náboženstvo (viera) sa vzájomne nevylučujú. Ak kto chce, nech sa pri tom modlí…
Celoštátna stratégia ochrany a podpory ľudských práv v časti rodová rovnosť chce zrušiť heterosexualitu ako normu.
Ten genderistický experiment zastavte referendom, do času, než bude vo veci jasno.
http://blog.tyzden.sk/juraj-brecko/2015/02/04/vyslobodenie-z-homosexuality/

P.S. Pekne pozdravujem 14 ľavicovo-liberálnych teológov, pracujúcich pre liberálno-ľavicový denník Pravda. Aj pána Havrana pre SME. Tiež aj teológ.

OBČANIA! STE MANIPULOVANÍ! HOMOSEXUÁLI! STE POUŽITÍ A ZNEUŽITÍ!

Xavier Bongibault, prezident organizácie “Plus gay sans mariage”, ktorý sa prehlasuje za ateistu, vyjadril šokujúce prehlásenia: “Pravda je taká, že chcú, aby homosexuáli mlčali.“
Taktiež expremiér, socialista Lionel Jospin, vyjadril kritický postoj a musel svojim kolegom pripomenúť, že „svet tvoria muži a ženy a nie homosexuáli a heterosexuáli.“
Jeho manželka Sylviane Agacinski, ktorá je známou psychoanalytičkou a výraznou feministkou, je tiež jednou z “osobností laického sveta”, ktoré sa rozhodne postavili proti Hollandovej “revolúcii”.
Rabín pre katolícky denník La Croix okrem iného hovorí, “stratili sme praktický a teoretický úsudok o tom, čo je morálne.”
A preto sme neschopní čeliť kríze: “Liberálne západné demokracie sú zle vybavené proti kríze. Nie preto, že neriešia chudobu, ale preto, že si osvojili mechanizmy, ktoré upustili od morálky. Preto ich sociálne politiky sa stávajú čoraz viac technokratickými a len akousi prevádzkou. Vlády sa už neopierajú o “pojem dobra”, hovorí rabín, snažia sa nás len uspokojiť tým, čo je nám príjemné (a čo si môžeme dovoliť), dnešná politika a ekonómia už nemajú čo povedať ľudskej podstate. Je nevyhnutné, aby sme znovuobjavili tradíciu.” Tieto slová by sme si mali vziať k srdcu aj my, aby sme predišli katastrofám, ktoré prinášajú “surrealistické” socialistické vízie.“
http://www.hlavnespravy.sk/sok-pre-francuzsko-homofobni-homosexuali/63270

Posledné varovanie  pred referendom:
Toto je strojcami NWO pripravovaný, umelo rozdúchavaný konflikt civilizácií, kultúr a náboženstiev:
“Na vaše hlavy vám vysypeme všetky možné i nemožné ľudské práva… postavíme vás nimi proti sebe… zneistíme, rozoštveme a zbláznime… ich dodržiavanie budeme vyžadovať zákonom a represiou… budete chodiť so sklopenými hlavami, začnete sa báť jedni druhých… vzájomne žrať medzi sebou…potom vás ovládneme…”

 

  • SlabéVýborné (+6 skóre, 10 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?