Publikované: 24.02.2016

K Náboženská pravica si hľadá cestu do parlamentu

Aj keď sa prístup k inetu, webu a sociálnym sieťam v porovnaní s tlačenými novinami postupne vyrovnáva, najväčšie zlo na verejnej mienke stále páchajú najmä „slobodné a nezávislé“ printové médiá. Osobitne neo marxistická post Novembrová (ex post komunistická) reinkarnovaná neoľavicová ale, stále PRAVDA.
Zoči voči inetu, webu a sociálnym sieťam strácajú silu a relevanciu aj televízie, najmä tá, ktorá sa vydáva za verejnoprávnu.
Ak (a vidím to na sebe) pred časom boli web a sociálne siete info doplnkom RTVS (a TA3), dnes je pomer obrátený a RTVS a TA3 sledujem len pre kontrolu (doplnkovo).  Ostatné súkromné televízie takmer vôbec.
K článku (Pravda): http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/384415-nabozenska-pravica-si-hlada-cestu-do-parlamentu/
Tento denník neúnavne opakuje, že „Referendum proti homosexuálom jej nevyšlo, tak to Aliancia za rodinu skúša inak.“ To je lož. Šlo o prvé úspešné, iba zlovoľnou, polo a negramotnou antikampaňou a neprekročiteľným kvórom zmarené referendum na Slovensku (počet petentov a prevaha hlasov ako odpovede na všetky tri referendové otázky: ÁNO).
Druhou lžou je, že referendum bolo zamerané proti homosexuálom. Referendum hlasovalo za tradičnú rodinu, založenú na manželstve muža a ženy a tradičné, historicky overené európske civilizačné, sociálne, biologické, kultúrne hodnoty a princípy.
Pravicový konzervativizmus „tlačiaci sa“ do politického spektra volebnej ponuky je prirodzeným dôsledkom a reakciou na neplatné referendum a neo ľavicovo-liberálne tlaky aktivistov z prostredia LGBTI skupín, ktoré ich chcú dostať do režimu údajne diskriminovanej a údajne utláčanej údajnej menšiny.
Osoby a skupiny, združené pod skratkou LGBTI nie sú homogénne ale heterogénne, teda, nie je možné, označiť ich ako menšinu. Pojem sexuálna menšina sa ani v relevantných ľudsko-právnych dokumentoch nenachádza. Hlavný dôvod: podľa skratiek LGBTI je tých “menšín” prinajmenmej 5. Každá s inými sexuálnymi preferenciami, teda, vzájomne nekompatibilných…
Z týchto dôvodov nie je možné považovať LGBTI skupiny ani za komunitu (vzájomná nekompatibilita). Ešte aj na dúhových pride (dav) sa správajú odlišne.
(Len tak mimochodom, Režo nesmie publikovať  v Pravde, lebo odopiera práva údajným „sexuálnym menšinám“…) :-)
Mnohé redakčné komentáre a články denníka Pravda pre nekvalifikovanosť patria do blogosféry ako nezávislé osobné názory, nie na stránky „seriózneho“ korektného a mienkotvorného denníka.
Istanbulský dohovor nie je zameraný iba na ochranu žien proti násiliu. Odborná verejnosť to veľmi dobre vie, ale nevie to dôverčivý čitateľ denníka Pravda z tlače. Nemá prístup ani do diskusií pod článkami a redakčnými komentármi. Tieto sračky s dôverou konzumuje, lebo tak píšu V Pravde. Tak to bude asi pravda. Ale pravdu sa nedozvie z rádia ani z televízie (tobôž od „jedničiek“ našej televíznej publicistiky Havrana ani Hríba).
Poznámka k desatoru a interrupciám: Sociálne a ekonomické dôvody nie sú dôvod pre interrupciu. Nie je ním ani zlyhanie antikoncepcie ani akákoľvek iná svojvôľa tehotnej ženy.  Vláda ženy nad svojím telom končí počatím dieťaťa. Tam končia všetky tie neomarxistické sračky novej ľavice o bezbrehej slobode a ľudských právach…
Interrupcie by mali byť povolené v prípadoch, ak tehotenstvo ohrozuje život tehotnej ženy, alebo je vážne poškodený plod jej života (medicínske dôvody) a v prípadoch hodných osobitného zreteľa.
Vo všetkých iných prípadoch platí: Život je hodný ochrany od počatia, narodenia až po prirodzenú smrť!
Ďalej: Na stoloch kandidujúcich politických subjektov sa ocitli dve protichodné skupiny odporúčaní, ktoré požadujú od politických strán a politikov, čo všetko si majú zapracovať do svojich predvolebných a volebných programov:
a/ ľavicovo liberálne ľudsko-právne požiadavky mimovládok typu Inštitút ľudských práv a Inakosť – LGBTI Slovakia (práva LGBTI osôb, adopcie detí, registrované partnerstvá, ak im už nevyšlo manželstvo osôb rovnakého pohlavia…), bez opory o základné ľudské práva, teda, vlastne v opore o nič,
b/ odporúčania a požiadavky konzervatívnej časti spoločnosti, reprezentovanej jej pravicovým národno-kresťanským spektrom, v súlade so základnými ľudskými právami…
Poznámka autora blogu: Ostatné práva sú akcesorické, nad rámec základných ľudských práv…
Podľa Šarloty Pufflerovej z občianskeho združenia Občan, demokracia a zodpovednosť sa do parlamentu chcú prepasírovať aktivisti Aliancie za rodinu. No a? Aj strana sieť sa dnes „pasíruje“ do parlamentu pôvodne ako občianske združenie. Občianske združenia sú spravidla východiskovou platformou politických strán…
Prečo táto občianska aktivistka „tieždemokratka“ už vopred tára o údajnom nedemokratickom porušovaní medzinárodných záväzkov Slovenska demokratickým spôsobom, parlamentnou cestou? Čo má proti parlamentnej demokracii?
Pozor! Po britskom bre-nebrexite sa Slovensko ocitlo znova v pozícii suverénneho členského štátu Európskej únie a nie je „na život a na smrť“ viazané „zhora“ naoktrojovanými „záväzkami“.
Toto je legálna predvolebná informačná vojna:
http://domov.sme.sk/c/20100797/cirekev-predlozila-politikom-desatbodovy-program-pre-slovensko.html
http://www.peticie.com/otvoreny_list
https://www.postoj.sk/11137/deklaracia-za-rodinu-a-sociologicky
http://hlaszarodinu.sk/

 

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?