Publikované: 12.02.2020

K poslednej predvolebnej parlamentnej schôdzi

Na návrh strán SMER a SNS s podporou ĽSNS a očakávaním aj podpory Sme rodina a národno-kresťanských politických síl bola zvolaná parlamentná schôdza prednostne pre účel vyriešenia námietok zo strany prezidentky vo vzťahu k spôsobu konečného riešenia otázky Istanbulského dohovoru.

Bugár a Most-Híd sa vždy krútili ako hadi:
„Vládny Most-Híd zvolanie schôdze nepodporí. Podľa hovorkyne Kláry Magdeme je strana presvedčená, že v čase vrcholiacej volebnej kampane nie je zodpovedné zvolávať mimoriadnu schôdzu parlamentu, obzvlášť k téme, ktorá zvyšuje spoločenské napätie, pričom Istanbulský dohovor takou témou podľa strany je.“
Práve preto treba ID zmietnuť zo stola ešte pred voľbami. Aby takou témou nebol. A nerušil parlamentné voľby.
Istanbulský dohovor zakladá zmenu definície pojmu muž a žena, ktorú metódou sofistikovanej lži vsúva do textu dohovoru.
Okrem toho, neomarxizmus je totalitná ideológia, ktorá v slovenskom právnom poriadku nemá čo hľadať (Ústava, Čl. l odsek 1); Slovensko sa neviaže na žiadnu ideológiu.
Neomarxisti útočia na preambulu Ústavy SR a charakter štátu.
Istanbulský dohovor je sofistikovaná inteligentná lož (chytré lhaní) intelligent lie deception, príznačná pre neomarxistov a ich „dlhý pochod inštitúciami“ (Antonio Gramsci, zakladateľ neomarxizmu).
https://www.info.sk/sprava/165659/lsns-podpori-zvolanie-mimoriadnej-schodze-ktoru-avizovali-smersd-a-sns/
Už stačí len definovať čo je hoax (fejk, bullshit) „podľa fejzbúku“; dotlačený k skutkom koná v dôsledku tlakov „zhora“ (Francúzsko, Nemecko, Európska komisia):
https://www.info.sk/sprava/165663/facebook-bude-na-slovensku-a-v-cesku-obmedzovat-hoaxy/
Digitálna technológia pozná len stav 1 alebo 0. Nič medzitým. Teda, áno-nie. Vo svete digitalizovaných informácií to znamená reláciu pravda-lož. Lož je aj neúplná pravda, polopravda a alternatívna pravda (subjektívny výklad pravdy).
Digitus znamená prst. Ak ukáže na 1 ide o pravdivý výrok. Ak na 0 ide o nepravdivý výrok. Tadiaľ cesta nevedie. Digitálna technológia hľadá jedničky. Ľudský faktor nevníma.
Delenie médií na mienkotvorné, vedľajšie a alternatívne je inteligentná lož. Umocnená vyhlásením RTVS, ktorá mediálnu alternatívu pejoratívne označila hanlivým: dezinformačné weby:
Verejnoprávna RTVS je vo svete digitálnych informačných technológií alternatívne médium.
Písal som: http://www.blogovisko.sk/rtvs-ako-najdoveryhodnejsie-medium.html
Takzvaný   “fact-checkingový“ program  nie je nič iné len forma cenzúry, obmedzujúca slobodný tok informácií nástrojmi „represívnej tolerancie“ (repressive tolerance). Ide o boj proti antisemitizmu, xenofóbii, islamofóbii, homofóbii, ideológii liberalizmu a euroskepticizmu a politickej nekorektnosti. Nežiaduce sú pojmy národ, národovectvo, vlastenectvo, v ohrození je definícia pojmu rodina. Nastupuje nová progresivistická definícia pojmu normalita.
Do kategórie inteligent lie deception teda patria aj bludy neomarxistov a ich progresívnej novej progresívnej ľavice multikulturalistov a rodovej ideológie (odporcov Istanbulského dohovoru).

Príkladom “sofistikovanej” inteligent lie deception je aj činnosť maďarských politických subjektov, ktorí chcú viac právomocí samosprávam, aby v južných regiónoch Slovenska mohli realizovať svoje politiky; podobne to platí aj pre pokusy o útoky liberálov a Maďarov na jazykový zákon a zákon o občianstve.
Liberáli ani netušia, že sú použitými užitočnými idiotmi.

Neomarxisti počnúc USA v šesťdesiatych rokoch, pokračujúc v Británii, Nemecku, Rakúsku v Česku i na Slovensku a Maďarsku útočia na akademické slobody a pod zámienkou akademických slobôd vytláčajú zo spoločensko-vedných odborov exaktnú vedu, klasickú filozofiu a antropológiu nahrádzajú pseudo sociálnou filozofiou, sociológiou, politológiou ako cestami k moci.
Tomu hororu napomáhajú práve študenti, infikovaní nebezpečným memetickým koronavírusom neomarxistickej sociálnej filozofie a ideológie Frankfurtskej školy, v dôsledku čoho ostrakizáciou a supresiou ubúda kvalitných profesorov…
Takzvané „nežné“ čistky zo strany prívržencov neomarxizmu aj na slovenských univerzitách začali začiatkom 90-tych rokov, čo dnes vysvetľuje aj stav kvality diplomových rigoróznych či habilitačných prác ako ich priamy následok…
To je aj vysvetlivka dôvodov, prečo Orbán vytlačil z Maďarska Sorosovu Stredoeurópsku univerzitu (CEU) ktorej udelila azyl kedysi slávna akademická, celou strednou Európou vyhľadávaná, spoločensko-vedná Viedeň, dnes v totálnom úpadku:
https://www.epochtimes.cz/2019/12/25/exkluzivni-rozhovor-s-profesorkou-annou-hogenovou-neomarxismus-na-ceskych-vysokych-skolach/https://www.youtube.com/watch?v=5XslOAKjBx4
https://www.youtube.com/watch?v=H9UtP1eKLrg
https://www.youtube.com/watch?v=TyFrSKD_4es
https://www.youtube.com/watch?v=0yxpdzU0Cto
Ak ste aspoň čo-to pozreli a vypočuli, aj to je dôvod analfabetizmu dnešnej mládeže, schopnej ako ľahko manipulovateľnej vyjsť do ulíc a bez rozumu skandovať nadiktované heslá…
Zvolajte túto „ulicu“ na 9-tu sobotnú rannú: Nepríde ani noha. Ak ich ale zvoláte na piatok, prídu všetci.
Mládež vždy bola „držiteľkou rán“.

Brexit nebol pre EÚ poučením. Jej reformu či aspoň korekciu správania v dobrej viere očakávať nemožno. Ňou by mal byť návrat k EHS. Nebude. EÚ sa svojich európskych hovnôt nevzdá…
Ďalším v poradí exitov sa rysuje Poľsko. Prípadne Maďarsko. Nemecko a Francúzsko sú vo vnútropolitických turbulenciách…
Obdobie tzv. politickej korektnosti k systému pomaly a isto končí priamo úmerne k represii aj cestou fact-checking s totalitnými prvkami a ďalšiemu obmedzovaniu už obmedzenej demokracie, slobody, ľudských, občianskych, politických a ostatných  práv.
K prezidentkiným „sofistikovaným“ obštrukciám: Prezidentka bola zvolená priamo občanmi. Nimi môže byť aj odvolaná (petícia, referendum).
Vyčkáme si na výsledok parlamentnej schôdze.
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

 

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?