Publikované: 10.05.2022

K spôsobilosti Bidena navonok viesť vojnu s Putinom a osobný dialóg

Boj o Ukrajinu je pre Biely dom a Pax Americana významnejší než druhá svetová vojna. Washington robí všetko pre vojenskú porážku Ruska. Samozrejme, potrebuje k tomu submisívnu nesamostatnú EÚ a NATO.

Stále častejšie sa stáva, že Biden si nemá s kým podať ruku. Po prejave v Green River College sa zdalo, že Biden „vyplašil svojho imaginárneho priateľa“, potom sa na chvíľu, čo často zvykne, ako stratený potuloval, hľadal ho a napokon sám odišiel z pódia.

Putin je tiež staršia osoba, má svoje diagnózy, čo je prirodzené, ale špekulácie o jeho mentálnom zdraví a kondícii sú „na hlavu“.

Ronnie Jackson, ktorý bol lekárom Bieleho domu za Donalda Trumpa, povedal, že mentálna kapacita Joea Bidena sa zhoršila natoľko, že ide o „záležitosť národnej bezpečnosti“. O to viac silnie už známe, že Biden je len “výkonný práporčík” deep state a neocons v demokratickom háve. USA zbrojári bohatnú na UA vojne, USA podnikatelia budú bohatnúť na obnove Ukrajiny. Prognózy v opore o dotácie Ukrajiny americkými a západnými zbraňami zakladajú dlhú vojnu. Rusi si hoc za veľa obetí a strát “ošetria” Donbas a prístup na Krym “suchou nohou”. Jedným z menej pravdepodobných koncov je rozdelenie Ukrajiny na východnú a západnú, hoops! Poľskú? Pod protektorátom USA a NATO …
Ak Rusi odstrihnú Kyjev od mora, celú Ukrajinu nebudú potrebovať. Jej západná neonacistická proti ruská časť ostane na dlho mŕtva. A to bude stačiť pre naplnenie cieľov “špeciálnej operácie” Rusov na Ukrajine s vážnymi ekonomickými dôsledkami pre Western. Ako satisfakcia za sankcie. 

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Zvesela od žalostného humoru:
https://www.youtube.com/watch?v=jLl_d6klNp8&t=24s
https://vz.ru/news/2022/4/23/1155194.html
Do vážna s nepriaznivou prognózou pre USA (nechcené nálezy a straty):
https://rumble.com/v123fgl-rozhovor-larry-johnsona-s-tv-russia-today.html

 

 


 

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?