Publikované: 07.03.2016

K tvrdej facke podľa Javůrka

Môj „miláčik“ Peter Javůrek Pravda: „K najdôležitejším figúram našej scény budú patriť politici, ktorí svoj úspech založili na svojej protisystémovosti a nevypočítateľnosti. Zákony bude schvaľovať zatiaľ ešte neznámy počet poslancov, ktorí podpísali deklaráciu náboženských fanatikov, požadujúcu, aby Slovensko vypovedalo svoje medzinárodné ľudskoprávne záväzky. Plus spomínaní ľudáci a otvorení neonacisti.“
http://spravy.pravda.sk/parlamentne-volby-2016/clanok/385793-volebny-komentar-tvrda-facka/
Slovensko by malo ratifikovať Istanbulský dohovor, podpísaný v r. 2011 v júni 2016.
Na nátlak odbornej a ostatnej verejnosti bola Slovenskom prisľúbená ratifikácia dohovoru najneskôr v r. 2013 pozastavená.
Aj bez KDH (tie voskové figuríny zničili samé seba) a proti záujmu liberálneho mačkopsa SaS na jeho ratifikácii bude mať parlament dostatok sily aj na úplné odmietnutie dohovoru.
Pozn.: Jogjakartské princípy boli OBSE odmietnuté ako celok.
Istanbulský dohovor je trójsky kôň gender ideológie.
Javůrek ďalej: „Ozajstnou otázkou za milión však je, kam tohto roku odišla väčšina proeurópsky, občiansky a nenacionalisticky orientovaných voličov tradičnej pravice.“
K otázke: Ak poviete proeurópske a nenacionalisticky orientované politické strany, preložené z orwellovského jazyka (newspeak) do slovenčiny, znamená to: protislovenské politické strany.
Návod: Ako vstupný jazyk v prekladači zvoľte newspeak. Ako výstup slovenčinu. Do prekladača vložte slovo proeurópsky. Prekladač vám ho preloží ako protislovenský. Alebo naopak: Ak do prekladača vložíte slovo proslovenský, preloží vám ho ako protieurópsky. Ak máte problém s prekladom, sťažujte si na prekladač.
A kam odišli tie proeurópske strany? Padli pod čiaru zvoliteľnosti (volebná matematika nepustí).
Ešte: „Tradičná slovenská politická scéna, orientovaná okolo pravoľavej osi a pohybujúca sa v demokratických mantineloch, dostala v sobotu tvrdú facku.“ Áno, pán Javůrek, dostala. Ale demokracia ostala demokraciou. Pán Javůrek, môžete protestovať, ale to je asi tak všetko, čo v danej veci aj s denníkom Pravda, na jeho stránkach a titulke môžete urobiť.
Poznámka pre čitateľov: Denník pravda sa otvorene hlási k neo ľavici a neomarxizmu.
A prvé riadne facky si dali aj niektorí politicky a občiansky negramotní prvovoliči. Jeden “tiežprvovolič” mi osobne: “Bol som, som a budem fašista. Volím Kotlebu. Má na chrbte vytetovaný hákový kríž!” Toľko aj na margo kvalít základného slovenského školstva a vyučovacieho predmetu Občianska náuka pre 5.-9. ročník…
Prezident sa prebudil do zlého sna a objavil Kotlebu. Myslí si, že keď sa s ním nestretne, tak Kotleba prestane existovať. Chyba pán prezident. Kotlebovi pridávate na preferenciách a popularite.
Pán Javůrek, chápem, že máte rodinu, že je potrebné mesačne platiť účty. To však neznamená, že by ste celú svoju dušu mali upísať mediálnym diablom z hlavného prúdu.
Určite, manuál moderného a trendového neo ľavicového novinára vám odporúča, aby sa aspoň raz mesačne v článku niekto označil za fašistu, alebo nacistu. Ale kvôli vlastnému svedomiu tradičného poctivého novinárskeho remesla, kvôli vyváženosti, by ste nám sem-tam mohli aj pripomenúť, že žiadna hrubá čiara sa za komunizmom neurobila, nielen u nás, ale ani v Európe. Žiaden „norimberský proces“ s boľševikmi neprebehol. Veď skúste vystúpiť na pôde EP s návrhom, aby všetky komunistické hnutia a strany boli postavené mimo zákon a súdené za propagovanie zločinnej ideológie. V tom momente končíte…
Otázka: Ak je Kotlebova ĽSNS veselo skloňovaná ako fašistická a nacistická, ako je možné, že jej kandidatúra bola riadne zaregistrovaná pre účasť v parlamentných voľbách, riadne a regulérne zvolená?
Výsledok desiatych v poradí slovenských parlamentných volieb po „nežnej“ sa javí ako prvý krok k postupnej zmene systému. Volebným víťazstvom tzv. protisystémových politických subjektov.

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?