Publikované: 29.05.2022

K zákazu dúhových vlajok

Ďalšia malá búrka v pohári vody. Návrh by parlament prijať a schváliť. Je úplne v súlade s Ústavou a Čl. 1 odsek 1 Ústavy SR: „Slovensko sa neviaže na žiadnu ideológiu ani náboženstvo“. Ich hlúpe a negramotné ľudsko-právne a ústavno-právne kecy tu. Dúhové vlajky dávané na roveň štátnej vlajke Slovenska nemajú na štátnych budovách čo hľadať!!!

Dúhovisti s ich vlajkami porušujú Článok 1 v časti ideológia. Kresťania neporušujú nič. Vôbec nič!
Ústavu vešaním dúhovej vlajky zo svojho okna porušovala ombudsmanka Patakyová, dúhová aktivistka, porušovala a prekračovala rámec svojich poverení zo zákona o verejnom ochrancovi práv!

Zvolili ste si zväčša ľudsko-právne a ústavno-právne intelektovo negramotnú a mentálne hlúpu zastupiteľskú politickú reprezentáciu. Okrem toho, Houston, Houston, máme problém! 1. Volebné zmiešané koalície nie pre ľudí a spoločnosť ale bezhodnotové, bezprogramové, proti Babišovi, Ficovi, Orbánovi. Osobitne k OĽaNO: hodnotovo a programovo nesúrodý eklektický zlepenec úplne mimo definíciu pojmu štandardný politický subjekt v časti hodnoty a program. Vlastne len Anti Fico. Vládny program zlepili za chodu. 2. Volebné viac koaličné spolky sú konfliktné, nenachádzajú konsenzus a produkujú niečo úplne iné, než na začiatku chceli a čo si želá a potrebuje ľud v Česku a na Slovensku. V Maďarsku ich rozbil a na dlho zlikvidoval Orbán a Fidesz. Krátky exkurz do Maďarska: Piata Orbánova vláda, v rámci jej väčšinovej parlamentnej demokracie so silným premiérom a slabou ale čerstvou Orbánovou prezidentkou, majúca parlamentnú väčšinu, dohodla sa na vládnutí Orbánovými dekrétmi. Vyhlásila stav vojnového ohrozenia a promptne rýchlo vydáva zákony, ktoré by inak museli prejsť zdĺhavým schvaľovacím procesom (vieme, že?). Bezhodnotová a bezprogramová opozícia sa po drvivej porážke ešte stále spamätáva a hľadá samú seba. Dokáže len vrieskať o autoritárskom vládnutí Orbána. Z toho sa ale maďarský ľud nenaje, nebude mať na energie a nenadobudne pocit istoty a chráneného bezpečia.
Späť k OĽaNO: Gyimesi je nacionalista Orbánovec. Jeho stranícky kolega Kristián Čekovský je „hlboko znepokojený dúhovista menšinár diskrimináciou „sexuálnych menšín“ (jeho s SaS návrh uznesenia NR SR z 21.7.2021 o podpore všetkých menšín z júla 2021 parlamentom odmietnutý tuOstatok sú nezaradení a liberáli plus z oľanistky saskárka Kolíková, rusofóbni nacisti Naď a Krúpa plus „kresťanisti“ Vašečka, Záborská a dúhoví progresívci tu.

Koho by ste z nich volili dnes? Nezaradenci hlasujú ad hoc. Voličstvo hodnotovo ani programovo nevie, koho voliť. Tak volí celý balík a s ním „fšetko“. Matovič sníva o OĽaNO so silou NSDAP. Parlamentom a verejným mediálnym priestorom lietajú ako strely typu vzduch-vzduch pojmovo a definične nevyjasnené nálepky, kto všetko je fašista. Mimochodom, niečo také ako sexuálna menšina neexistuje! Tie osoby a skupiny nevykazujú definičné znaky pojmu menšina! Dúha nebola žiadnym medzinárodným ľudsko-právnymdokumentom uznaná ako osobitná menšina hodná ochrabny a podpory menšinových práv! Ostatok okolo sú bludy, blufy a kecy! V odpovedi na moju otázku K. Čekovskému aby definoval pojem sexuálna menšina odpovedal mojím zablokovaním. Mrzí ma to, stratil som možnosť kontroly, čo na fejzbúku ten blbec a hlupák vyvádza. Odpovedám mu i vám: Definíciu menšiny zakladá jej homogenita. Definiens je odvodené od definienda. LGBTIQ + ďalšie nehetero osoby a skupiny sú heterogénne. Ani rybári a z nich sumčiari, kaprári či pstruhári nie sú označení ako menšina! Takou nie sú ani telesne a mentálne postihnutí a vozíčkári! Prestaňte už blázniť o sexuálnej menšine!!!
A toto? Ešte aj so štátnou vlajkou USA (!). Pri štátnej vlajke tá rasistická handra nemá čo hľadať!   

Problém dúhových vlajok s príslušenstvom už dávno mal byť zmietnutý zo stola obyčajným jednoduchým zákonom s príslušenstvom (sankcie). Dúhová a BLM vlajka sú symbolmi neomarxistickej dúhovej a rasistickej ideológie tu.  

Pridávam, že osobitným spôsobom je porušovaná slovenská ústava zákonom o umelom ukončení tehotenstva. A z faktov vyplýva, že problémom je ak nie prezidentka, čo ale je, tak samotný ústavný súd aj v časti referendum o skrátení volebného obdobia tejto vládnucej zväčša ľudskej a politickej luzy.
Pre dodržiavanie základných práv a slobôd osôb dúhy je určený anti diskriminačný, pre vymáhanie práva sankcie a ochranu trestný zákon! Ústavu a zákon je povinný dodržiavať a rešpektovať aj verejný ochranca práv!
Za ľudsko-právne a ústavno-právne gramotnú časť občianskej spoločnosti odkaz neomarxistom: Prestaňte nás otravovať, buzerovať, a označovať nálepkami “Homofób roka”! Anketa nemá oporu o nič! Je liberálno-ultra ľavicovo neofašistická! To je homo fascizmus!
Manželstvo nie je základné ale akcesorické právo, základným právom je právo na súkromie. Prestaňte nás manipulovať a indoktrinovať neomarxistickou rodovou a dúhovou ideológiou!
Dúhové prajdy sú v rozpore s ústavným Článkom 1 odsek 1 časť ideológia, pochody za rodinu potvrdzujú ústavu v časti definícia manželstva. Chýba ústavná definícia rodiny postavená na báze biologickej nuclear family, založenej manželstvom muža a ženy.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?