Publikované: 21.01.2014

Kajajte sa! Vrátil sa mesiáš ……

Narodil sa mníške salvádorského pôvodu, ktorá ani nevedela, že je tehotná.

31ročná Roxana Rodriguezová si údajne myslela, že má iba žalúdočné kŕče. Dieťa pomenovala po pápežovi a dala mu meno Francesco.

Táto správa iba potvrdzuje to, ako vie bulvár bleskovo zareagovať, len aby mal čo najväčšiu sledovanosť, čiže čitateľnosť – to, že sú to bludy, to novinárov už trápiť nemusí, hlavne, že takými článkami prilákajú hodne čitateľov a o to predsa ide, veď z toho žijú.

Zaujímavosťou tohto prípadu však je, že Roxana je členkou rehole iba od septembra 2012 a vraj bola stále panna, ktorá nikdy nesúložila, no napriek tomu dieťa počala.

Žeby toto bol ten druhý príchod mesiáša, ako to už niekoľko storočí prezentuje cirkev prostredníctvom biblie?

Senzácia o konci sveta z roku 2012 už pomaly upadla do zabudnutia a novinári nemajú do čoho zabŕdnuť, tak sa im podarilo spraviť ešte väčšiu novinársku kačicu, ktorú si budú mnohí ešte dlho pripomínať. :-)

Naozaj o väčšej hlúposti ako tato som už dávno nepočul. (Pokiaľ by táto mníška mala len 9 alebo 10 rokov, tak by som to ešte ako tak dokázal pochopiť, no v tomto prípade mi nad tým rozum zostáva stáť). Ak 31 ročná žena prehlási, že ona si myslela, že to má súvis so žalúdočnými kŕčmi a že bolesti brucha a jeho zväčšovanie súvisia so zápalom močového mechúra, infekciami a zlým trávením, tak takýmto taľafatkám môže uveriť naozaj len idiot. Predsa prichádzala do kontaktu aj s inými mníškami a tie by si naozaj ničoho nevšimli?!

Realita je skôr taká, že do druhého stavu ju priviedol niekto pod vplyvom nejakej drogy a preto nemala ani najmenšie tušenie o tom, že ju pohlavne zneužil. Alebo je tu aj druhá možnosť, že mníška všetko tají a robí zo seba neviniatko….. totiž neviem si vysvetliť začo by sa potom ospravedlňovala svojim listom matke predstavenej? Ak syna porodila ako panna, tak v tom prípade predsa žiadny sľub čistoty, chudoby a poslušnosti neporušila. :-)

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?