Publikované: 13.09.2022

Kam vedie súčasná situácia celý svet!

A to sa môže stať v priebehu niekoľkých týždňov! Ak neprevládnu chladnejšie hlavy, sme na trajektórii k tretej svetovej vojne v priebehu niekoľkých týždňov. Hovorí sa, že Rusko je len niekoľko dní od vlastného vyhlásenia vojny proti Západu a takmer určite by nasledovalo zintenzívnenie raketových útokov proti západným mestám ako Berlín, Paríž, Londýn a možno aj Brusel. Najmä západoeurópske štáty nemajú žiadne prostriedky na zastavenie útokov hypersonických rakiet, ani žiadne skutočné prostriedky na zastavenie ruských jadrových rakiet stredného doletu, ako sú rakety Iskander (ktoré sú schopné jadrových zbraní). Rusko tak môže zmeniť európske mestá na trosky v priebehu niekoľkých minút, a doslova. Čas letu je menej ako 3 minúty!

Čo znamená, že milióny Európanov, ktorí by sa mohli v okamihu vypariť, nebudú varovaní, aj keď sa ich mestá premenia na trosky a popol. Západná Európa už čelí ničivej zime s obscénnym nedostatkom potravín a energie a zvyšovaním nákladov. Ak dôjde k odpojeniu elektrickej siete a mestské vodovodné systémy nebudú fungovať, pretože ich zasiahli ruské rakety, západná Európa by sa ocitla v dobe temna, zamrzla by na smrť, hladovala, umierala na choroby prenášané výkalmi a žobrala by. za humanitárnu pomoc zo sveta, ktorý je už v potravinovej a energetickej kríze. V tomto bode NATO nedalo Rusku inú možnosť ako eskaláciu. Je to preto, že USA opäť chcú tretiu svetovú vojnu pred novembrovými voľbami! Pri tejto rýchlosti eskalujúcich udalostí môžu veľmi dobre dostať presne to, o čo prosia. Ak Európa prepukne do svetovej vojny, celý západný finančný systém (tj dlhová pyramída Ponziho schéma) skolabuje, pretože je postavený na nástrojoch financovania dlhu s vysokou pákou a nie na skutočných aktívach a výnosoch!

Práve teraz celý západný finančný systém visí na vlásku, beží na humbuku a viere, ktorú tlačia lživé korporátne médiá. Akciový trh, trh s nehnuteľnosťami a trhy s komerčnými dlhmi sú v podstate fiktívne podvody s veľmi malým množstvom základných hodnôt aktív, ktoré by mohli ospravedlniť súčasné nafúknuté ceny. V dôsledku toho by aj malý prienik do krehkej finančnej pyramídy mohol viesť ku katastrofálnemu kolapsu nákazy! Získajte viac podrobností o tomto všetkom v dnešnom podcaste s aktualizáciou situácie:

Brighteon.com/9d2517c9-d88c-4df7-94cc-76e9712af121

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?