Publikované: 23.03.2014

Kariérny postup pána Fica je horší ako amfetamíny!

Narkomana  je možné vyliečiť, avšak aby to dotiahol do úspešného konca – musí spolupracovať, ale vyliečiť neúspešného karieristu z jeho závislosti je možné iba tak, že ho zastrelia. (Príklad: Rumuni to pochopili hneď na začiatku prevratu a Ceausescu popravili. Spravili to bez súdu a z popudu, a ak za nim niekto smútil, tak to mohli byť jedine jeho najbližší príbuzní, ale národ, ten si vydýchol, že konečne sa diktátora zbavil).

Amfetamíny počas 2. svetovej vojny zohrali významnú úlohu pri preletoch amerických bojových lietadiel ponad oceán, ako životabudič proti únave a spánku. A v povojnovom období sa veľmi rýchlo rozšírili najmä v prostredí manažérov aby zvyšovali ich mentálne výkony a odstraňovali trému. Je však potrebné mať na pamäti, že k netypickým a nekonštantným prejavom týchto látok patria nepravé halucinácie, stavy už videného a zažitého, pocity depersonalizácie a rozdvojenie osobnosti.

Avšak podobné rozdvojenie osobnosti vzniká aj u karieristov, ktorí idú hoc aj cez mŕtvoly, len aby svoj cieľ dosiahli. (Možno mi dáte za pravdu, že v nie tak dávnej histórii bol tým najväčším karieristom Adolf Hitler).

V novodobej histórii sa začínajú rozširovať rady podobných karieristov aj na Slovensku a dovolím si tvrdiť, že jedným z nich je aj Fico.

Aby som jeho rozdvojenosť osobnosti podložil aj faktami, tak z tých mnohých jeho prešľapov  dávam sem ten posledný: „Fico neodporúča Harabinovi kandidovať na šéfa Najvyššieho súdu – je objektívny fakt, že rozdeľuje súdnictvoČo sa vlastne stalo, že u pána Fica nastala taká náhla zmena? Veď iba nedávno sa Harabín bozkával s Ficom ako nejaký homoš na dúhovom pochode a zrazu taká zmena. (Ja si myslím, že pán Harabin súdnictvo rozdeľuje už niekoľko rokov a nie iba teraz).

Pán Fico, tá Vaša náhla zmena nesúvisí náhodou s tými prezidentskými voľbami? A nebude to aj tým, že naštrbená popularita pána Harabina Vám škodí v predvolebnej kampani?

Myslím si, že funkcia prezidenta, je o slušnosti. Ľudia nepotrebujú militantného hrdinu, ktorý permanentne hľadá vnútorného a vonkajšieho nepriateľa aj tam, kde nie je. (Viď protikandidáta pána Kisku).

Takže pán premiér, najlepšie spravíte ak na svojho protikandidáta prestanete vyťahovať sprosté a vymyslené táraniny, lebo v opačnom prípade iba viac potvrdíte to, čo o Vás už mnohí Slováci hovoria, že ako premiér už viditeľne nevládzete a potrebujete si oddýchnuť od marazmu, na ktorý ste sa naviazali po pravici a ako prezident si iba chcete dopriať oddych v prezidentskom hojdacom kresle, odkiaľ budete dirigovať svojich partajníkov…..

 

  • SlabéVýborné (+16 skóre, 16 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?