Publikované: 09.07.2016

Kauza s “falošným” podpisom graduje

Vidieť, že poslanci v NR SR nemajú nič dôležitejšie na práci ako sa navzájom obviňovať z hlúposti nad ktorou by normálny človek iba mávol rukou.

Tak, keď predseda NR pán Danko nepovolil rokovanie parlamentu ohľadne odvolávania Kaliňáka lebo sa niekoľkí poslanci SMERu  nezaprezentovali len preto aby tento proces bojkotovali, tak podľa Danka toto bolo v poriadku, ale keď Nikolsonová videla, že v NR je dostatočný počet poslancov aby mohli viesť rozpravu, tak toto už je „protiústavné“.

To si poniektorí poslanci NR SR naozaj myslia, že všetci Slováci žerú seno a nevidia, čo tam stvárajú, že odkedy vznikla nová štvorkoalíčna vláda, tak s ničím rozumným pred občanov neprišli?!

Mám taký návrh: Čo tak uzákoniť, aby predseda parlamentu, prípadne aj ostatní poslanci dávali ku svojim podpisom aj svoje odtlačky prstov. (Myslím si, že toto by nemal byť veľký problém, akurát by si museli tie svoje špinavé paprče od atramentu umyť, ale ani v tom nevidím žiadny problém a potom by už nikto nemohol spochybňovať podpisy lebo aspoň zatiaľ odtlačky prstov sa nikde nespochybňovali….).

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?