Publikované: 18.05.2013

Kedy nás začne Kalińak čipovať?

Toto je nie bananová republika,ale skôr absurdistan. Zákon o nahlasovaní miesta pobytu,či “polohy”vyvolal údiv,smiech aj obdiv smerákov, ktorí, ako byvalí komunisti sa znova tešia, že sa tu bude bonzovať za nejaké výhody.Nebudem sa tu rozpisovať o tom ako “húfne” sa sami budú udávať kadejakí zločinci iba preto, aby nedostali pokutu 33 eur. Už vidím, ako pologramotní rómovia, pracujúci v zahraničí budú zasielať údaje do Kaliňakovej databázy, keď nenájdu ochotnú socialnú,pracovníčku, aby im správne vyplnila udáje v prihláške.Tento nezmyselný zákon, nie je iba obyčajná buzerácia slušných občanov, ale je to skrytý útok na osobnú slobodu t.j. slobodu pohybu,ktorú sme si vybojovali na uliciach v roku 1989, a ktorú garantuje aj EÚ.

Kalińak to zase prestrelil a na druhý deń, ako je to smeráckym zvykom, sa to ” ulízaný feši” snažil vysvetliť svojím ovciam, že: “Šak sa pokuty aj tak nebudú dôsledne vyberať”. Svoje ovečky ako vždy nasýtil, ale normálny človek si musí zákonite položiť otázku, čo za tým je? Možno to ukáže čas,možno už bude neskoro a ani nezbadáme, že sme policajný štát, ktorý slúži iba hŕstke vyvolených a že nastúpila “ružová” totalita s koncentráciou moci a ukradnutého kapitálu.Cez kadejaké pochybné zákony,dane a odvody sa likvidujú živnostníci a vytráca sa stredná vrstva. Ostane len skupinka boháčov- bielych golierov, ktorí vytunelovali tento štát a potrebujú mať veci a rebelujúcich občanov pod kontrolou a nekontrolovateľná masa chudoby. Eštebáci už teraz riadia tento štát, ako aj skorumpovaní politici, či sudcovia. Toto je žalostný výsledok novembra a hrubej čiary za minulosťou.Dnes sa nám to vracia ako bumerang, mnohí si nevšimli kam smerujeme a kto za tým marazmom stojí. Ľudia sú ospalí a bojazliví a čakajú na zázrak, bez svojho pričinenia,tak ako naši hokejisti v prvej tretine s Fínmi, zbabrali prvú tretinu prepásli šancu a potom už bolo neskoro dotiahnuť zápas do víťazného konca. Tak je to aj s naším naivným národom,ktorý verí v Kaliňakové rozprávky a Ficové istoty.Tento národ je ”hlúpy”, ako povedal veľký Slovák Slota a mám strach , že je to pravda, lebo slepo veríme populistickým bačom.

Je neprebudený už od čias Matúšku a máme to nakoniec aj v hymne.Kedy tí Slováci ožijú? Mám obavy, že tento štát s takými, kvázi politikmi nemá už žiadnú svetlú budúcnosť. Nakoniec sa kľudne môže stať, že bude musieť vyhlásiť štátny bankrot a dookola si nás rozoberú na súčiastky. Každý tunel sa niekde končí, ten náš asi zatopia. Skôr, ako sa to stane, budú aj obete, tak ako za komunistov, či totality. Súdruhovia v snahe zabrániť občianskej nespokojnosti, či nebodaj novej revolúcii so štŕnkajúcimi francúzkymi kľučami musia dopredu vedieť, čo najviac o verejnej mienke, o tom čo sa o nich hovorí, o vašich kontaktoch, či o tzv.rebeloch atď. Ovce, aj mladé neskúsené jahniatka pred transportom na bitúnok musia byť v košiari pod palcom, aby sa nedajbože nerozutekali a bolo by po trojakom úžitku. Iba v ohrade ich môžu držať pod kontrolou. Tvrdohlavých baranov-nespokojných demokratov  začnú pravdepodobne čipovať. A nakoniec aj  čipovanie môže byť dobrý biznis, len to musí pán minister dobre zdôvodniť ficovoličom a v parlamente to červený monolit odhlasuje. V tomto “užitočnom čípe”, budú všetky “potrebné údaje” a informácie o vás, tak ako sa to teraz robí teraz so psami, aby  mal totalitný štát prehľad o tom, kde sa momentálne, nachádzaš,aké máš názory,či osobný život, aby ťa mohli sledovať,zastrašovať a prípadne vydierať. Ak sa to mocným zapáči, kúpia policajtom čitačky a tým horším dajú aj obojok. Toto možno vyzerá ako fikcia. Ale, aj taký môže byť nasledujúci scenár postupu likvidácie osobnej slobody občana. Staneme sa otrokmi zvráteného amorálneho systému moci-” vyvolených.” To fakticky nebude iba o vakcinácii, tak ako je to u psoch.Vyzerá to skôr na premyslený smerácky test,  o tom, čo im dovolíme. Majú pocit, že už asi môžu všetko a že na slobode a demokracii nám až tak nezáleží. Myslím si, že im tolerujeme toho viac ako dosť.  Majú nás za zbabelých hlupákov, ktorých dokážu krásnymi rečami zmanipulovať, lebo mlčíme a vkladáme hlavu do piesku, že nás sa to netýka a to je chyba s ktorou súdruhovia kalkulujú. Ovce, moje ovce a Ja som bača Váš….ktorý sa stará iba o svoje brucho.

P.S. Ak sa Vám článok páčil tak mi zahlasujte na Vybrali sme, vedľa nadpisu.Ďakujem.POZRI AJ PETíCIU NIŽŠIE.

  • SlabéVýborné (+64 skóre, 66 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
  1. Petícia: ———- http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=718506 Výzva prezidentovi na vetovanie novely zákona o hlásení pobytu občanov Dolu podpísaní týmto žiadame prezidenta Slovenskej republiky, aby nepodpísal Národnou radou Slovenskej republiky dňa 16.5.2013 schválený zákon, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 253/1998 Z. z. o hlásení pobytu občanov Slovenskej republiky a registri obyvateľov Slovenskej republiky, ale vrátil ho parlamentu na opätovné prerokovanie.

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?