Publikované: 28.05.2022

Kissinger v Davose odporúčal i varoval, Šandor ponúka protizávalové kryty

Rusko napokon dostane na južnej a východnej Ukrajine, čo chce, po zjavne nevydarenom útoku naprieč celou Ukrajinou realisticky vyhodnotilo svoje možnosti, sústreďuje svoje sily na čiastkové ciele, a nie je vylúčené, že to isté dostane aj Poľsko na západe Ukrajiny. Kyjev a Varšava už vo veci chystajú recipročnú legislatívu.

Poznámka: Mikloš je poradcom Zelenského pre obnovu Ukrajiny. Treba k nemu zaradiť aj darebáka Dzurindu (Allbrightová, Juhoslávia). Obaja “odborníci” na demokraciu, politickú privatizáciu a korupciu. Dzurinda zrušil nezávislý úrad pre štátnu službu, čím spolitizoval a “sprivatizoval” štátno-zamestnanecké miesta do vlastníctva ministrov jednotlivých rezortov. V rámci depolitizácie štátnej správy treba Úrad obnoviť.
Ďalej: Z USA už prichádzajú výzvy k mieru na Ukrajine, neposielanie ťažkých zbraní, návrhy na realizmus a kompromisy. Aby sa zmierila s tým, že „príde o trochu územia“. Všimnite ten eufemizmus. Amerika nakoniec upustí od vojenskej podpory Ukrajiny rovnako, ako opustila Afganistan a jeho neschopnú bábkovú vládu. EÚ poslušne „cvakne“ opätkami. Mimochodom, z tých 40 mld. dostane Zelenský len tretinu, ostatok ostane v USA pre zbrojárov a ako zbrojné a výcvik NATO. Ukrajina zaplatí všetko. Ibaže nebude mať z čoho. Poskladá sa EÚ?

Kissinger v Davose varoval pred hrozbou spojenectva Ruska s Čínou a vyzval USA a Ukrajinu na kompromisy. Neoconi, a Kissinger je ich emisár, ani Deep State, nemôžu riskovať vojenský zväzok Moskvy a Pekingu, ak Kyjev bude trvať na vytlačení Rusov a opolčencov ako z východu Ukrajiny, tak z Krymu. Hoc zbožné ale absurdné prianie Zelenského, ktorý zaradil Kissingera na Black list, mal by vziať na vedomie, že už by to nebola vojna za oslobodenie Ukrajiny, ale s USA a NATO. Čína by v reakcii vytvorila s Ruskom vojenský pakt. Superstar Zelenský už snáď nájde vhodné orwellizmy (taktický ústup, víťazná prehra, mierový krok) ako odôvodní stiahnutie ukrajinských síl z Donbasu.
Ukrajina sa rozdelí na západnú a východnú, ktorú obsadia Rusi, západ Poliaci a na konci dňa uzavrú s Kyjevom konfederáciu, čo, ako som písal skôr, budú to dve muchy jednou ranou: západná časť Ukrajiny s Poľskom v NATO a EÚ…
Veci sa ale dostali až tak ďaleko, že bipolárny svet USA a Európa verzus Čína a Rusko už prechádza pôrodným kanálom.
Ak sa nestane, čo odporúča Henry Kissinger, okázalá tlačovka Andora Šandora nadobudne realistické kontúry výzvy na stavbu proti jadrových bunkrov… ten mediálne uctievaný pán má informácie. Krealite tlačovky nižšie…

Kissinger v Davose kolektívnemu Westernu odporučil realizmus a kompromisy, Andor Šándor občanom Česka k odborníkovi na politickú geografiu nič, zato navrhol projekt protizávalových úkrytov iBUNKER pre až 7 osôb na dobu 10 dní. Hmm…
Tlačovka vyznela ako biznis plán. Generál vo výslužbe najskôr oznámil, že za českého prezidenta kandidovať nebude, potom nasledovala osobitná bezpečnostná výzva a ponuka tu tuCelá ohlásením „bombastická“ tlačovka, pozor, zvuk príde až od 4. minúty, najskôr slabší, potom zosilnie tu.

Na vojne zarábajú zbrojárske komplexy a najnovšie, Šandorov pro civilno-bezpečnostný ochranný biznis. Na Ukrajine umiera 80 percent osôb, ktoré sa pred účinkami ťažkých zbraní nemajú kam ukryť. Andor Šandor je ambasador projektu ochrany občanov…
Na rovinu: Od generála Šandora som očakával niečo úplne iné. Ťažisko civilnej ochrany občanov je na štáte, čo vyplýva z jeho základných funkcií. Bezpečnostné politiky štátu ale pracujú proti vlastným národno-štátnym záujmom a  záujmom občanov. Generál sem-tam… tlačovka mi pripadla a vyznela ako prezentácia hrncov šmejdmi.

Už sme všetci z tej Ukrajiny, Rusov, USA a EÚ ale aj geneticky modifikovaného kovidu a genetických mRNA vakcín, ohlúpli. Koľko bustrovacích dávok vzal Šandor a koľko vy?

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?