Publikované: 29.08.2023

Klamstvá, ktoré mi moja vláda povedala

O knihe doktora Roberta W. Maloneho, pod titulkou “Klamstvá, ktoré mi moja vláda nepovedala“ vpredslove okrem mnohých iných vedcov a doktorov, ale aj aktivistov a niektorých z politikov, pripájam komentár významného vedca a aktivistu Mike Adamsa, zakladateľa webowej stránky pod menom NaturalNews.com a zaroveň aj brighteon.com:

“Mimoriadna a hlboko prebádaná prehliadka umelo vytvoreného globálneho vymývania mozgov experiment známy ako pandémia COVID-19. Prostredníctvom tvrdej kritiky založenej na údajoch od najbystrejších mysliteľov lekárskej vedy našej doby, táto kniha prináša svedectvo o skutočnom COVID sprisahaní, rozpútanom na celom svete.

Ak sa v dôsledku toho má zachrániť západná medicína pre celosvetový pandemický podvod, bude si to vyžadovať poctivé prečítanie tejto prelomovej knihy, ktorá, ak sa správne zváži, môže zmeniť priebeh dejín medicíny. Doktor Robert Malone a všetci jeho spoluautorom patrí potlesk za ich odvahu, odhodlanie a vášeň, ktoré hovoria nepopulárnu pravdu vo veku pohodlných klamstiev.”

 

—Mike Adams, zakladateľ NaturalNews.com a Brighteon.com

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?