Publikované: 27.08.2019

Koľko detailov sa ešte musí splniť?

V posledných rokoch sme svedkami splnenia viacerých prorockých detailov vedúcich ku koncu súčasného systému vecí podľa slov Ježiša Krista, jeho apoštolov a tiež aj starovekých prorokov! Najvýznamnejšie proroctvá vedúce ku koncu sú proroctvá starovekého Božieho proroka Daniela! Možno práve preto je opísaný vo svojej knihe anjelom Gabrielom, poslaným Ježišom, ako ´veľmi žiadúcim mužom´!

Prorok Daniel, ktorého biblický význam jeho hebrejského mena je ´Môj sudca je Boh´, dostal šesť významných proroctiev vzťahujúcich sa na koniec židovského systému vecí, ale aj súčasného, končiaceho sa v Armagedóne! Hlavne v jeho knihe v kapitole jedenásť opisuje prorocké ´drganie´ medzi ´kráľom juhu´ (siedmou svetovou veľmocou USA) a ´kráľom severu´(UK), to jest dnešnou Britániou!

A ´správy, ktoré ho znepokoja, od východu slnka a od severu´, sa ešte len naplnia v podobnej forme ako keď učeník Štefan pred ukameňovaním svedčil ako vidí už oslávaného Ježiša Krista po pravici jeho Otca, Jehovu Boha! Dvanásta kapitola Daniela o 1260, 1290  1335 dňoch, spolu s 2300 dňami vo ôsmej kapitole sa zakrátko splnia pred samým koncom a vypuknutím Veľkého Súženia, ktoré vedie priamo k Armagedonu!

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?