Publikované: 21.09.2020

Kollárova tlačovka

Osobný súkromný život persóny verejne činnej v politike (dokonca jeden z troch najvyšších ústavných činiteľov) musí byť v súlade a jednote s kritériami kladenými na osobu, majúcu mať štatút eticky, morálne a mravne nepriestrelnej intelektuálnej a duchovnej elity aktívne činnej vo verejnej tobôž najvyššej slovenskej štátnej politike.
Predseda parlamentu a strany Za rodinu Boris Kollár tieto kritériá nespĺňa…
Občianstvu a voličstvu: Urobte svoju auto reflexiu vo veci vašich osobných nárokov na vami volených vašich a našich volených zástupcov, ktoré zjavne klesajú, čoho dôkazom sú výsledky februárových parlamentných volieb 2020.
Pozrite si tlačovú besedu predsedu Národnej rady Borisa Kollára o viacerých medializovaných témach. Vyjadril sa k stretnutiu s predstaviteľom Penta Investments Jaroslavom Haščákom, a taktiež aj ku svojej komunikácii s transrodovou modelkou.https://www.ta3.com/clanok/1192872/tb-predsedu-nr-sr-b-kollara-aj-o-stretnuti-s-financnikom-j-hascakom.html
Tak, ako to ide? Ten “spravodlivý dobrák” a človák postavil svoje práva na práve ochrany súkromia, čo pre osoby činné vo verejných politikách nie je prípustné. Svoje súkromie tlačovkou zle-ga-li-zo-val (zdôraznil by Harabin).
Predseda parlamentu Boris Kollár vyviedol z konceptu aj prítomné médiá… (nezmohli sa takmer na nič).
Vyznelo to asi takto: “Vy ma necháte na pokoji a nebudete sa “vŕtať” v mojom súkromí, a ja pre Slovensko “za odmenu” postavím nájomné byty.” Plus: “Ak stretnem peknú babu, pretiahnem ju.”
Žiadam o predčasné voľby. Už nielen pre neprípustnú pseudo demokratickú koaličnú ústavnú väčšinu (akú nemá ani Orbán!) ale aj preto, že nám vládne (niekoľko vládnych persón) typická mentálna, intelektuálna a duchovná luza, ktorá nevie čo činí, nemá to v hlave úplne vporiadku, hoc má (?) akademické, trebárs, prípadne  aj ekonomické vzdelanie…
Chýba im všeobecná mentálna a intelektová výbava.

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

 

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?