Publikované: 07.10.2013

Komentáre Juraja Poláčka

Odvtedy ako som začal blogovať, kritika vlády Smeru sa mi stala skoro denným chlebom. Nie že by som každý deň vstával s myšlienkou ako dnes dobre skritizujem Róberta Fica, ale musíte sami uznať že frekvencia škandálov, krádeží, podvodov a korupcie je v histórii Slovenska nevídaná. Dokonca si dovolím tvrdiť, že ani za Mečiara si nepamätám taký intenzívny a arogantný ťah na bránu verejných financií a zneužívanie štátnej moci.

Na margo mojej dlhotrvajúcej kritiky vlády Róberta Fica sa uštipačne vyjadril jeden diskutér. Keďže sa mi jeho aplikácia vtipu veľmi páčila, nedalo mi, aby som o túto myšlienku nepodelil s čitateľmi :-)

 

Róbert Fico sa sťažuje svojmu poradcovi:

Už naozaj neviem, čo mám urobiť, aby ma domáca tlač stále nenapádala. Čokoľvek urobím, je na nič. Keď niekde uvoľním financie, píšu, že moc rozhadzujem. Keď nič nedám, vraj som sebec…

Poradca: Musíte urobiť nejaký zázrak.

Fico: Zázrak? Aký zázrak??

Poradca: Naučte sa trebárs chodiť po vode.

Róbert Fico usilovne trénuje, až jedného dňa vie skutočne chodiť po vode. Svoje schopnosti chce jedného dna oficiálne predviesť na hladine Dunaja. Celú akciu samozrejme sledujú novinári z celého sveta. Fico teda prejde po hladine Dunaja na druhú stranu a na druhý deň svetová tlač píše na titulkách:

New York Times: Robert Fico walks on the water!!!
Daily News: Slovak prime minister walked through the Dunaj river!!!
Juraj Poláček: Škandalózne odhalenie! FICO NEVIE PLÁVAŤ!!!

 • SlabéVýborné (+41 skóre, 49 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

2 Komentárov

Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. Juantorena

  Dobry pokus, sudruh Polacek. Stranik, ktory podporuje zlodejiny svojho velkeho vodcu, stranik, ktory dakedy bozkaval cizmicky svojho krsneho otca zlocinu, milovaneho Mikiho. Asi mas, ako vacsina smolkov, selektivku pamat a zabudas na zlociny svojho kmena. Asi mas pocit, ze sa uz prepiekli gorilie casy, ktore boli v znameni pravicoveho lupenia a rabovania. Asi si uz zabudol, ze pravica je dnes synonymum na oznacenie ludi, ktori bez okolkov kradnu a potom sa obhajuju slovami, ze vraj ini kradnu este viac.

 2. Zdenek Janecek

  problem je v tom, ze jsme jim to ve volbach spocitali. Jsem zvedavy, kdy to Ficovi spocitate VY ???

Komentárov 1 - 2 z 2Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?