Publikované: 29.11.2020

Komentáre k jednému nákupu bez rúška

Prezidentka bola v sprievode ochranky na nákupoch s novým partnerom Jurajom Rizmanom. Áno, bulvár si robí svoju aj vami dobre platenú robotu.


https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/exkluzivne-foto-prezidentka-nakupoh-vieme-co-spolocne-vyberali

Že vás bulvár nezaujíma, musíte to oznámiť ostatným… aby ste boli „in“. Vadí vám, že na ilustračnej fotke je prezidentka bez rúška. V nákupnom centre (článok s videozáznamom) s rúškom.
Koho zaujímajú vaše dementné komentáre a hejty? Zaujíma vás, čo by nemalo a nezaujíma, čo by malo.
Mať vás za poddaných, predám vás do otroctva. Inú odpoveď od prezidentky si nezaslúžite.
Konštatujem (poznatky) že zväčša „múdro“ komentujete len titulky. Potom neviete nič, vôbec nič a ešte menej… (a s touto „prípravou“ chodíte voliť, bez akejkoľvek zodpovednosti za výsledok). Máte ho.
Hit stále na najvyšších priečkach a matka s dcérami a odvaha umierať (zle pochopené):

               

Referenčná vzorka mentálnej úrovne väčšiny fejzbúkujúcich, ľudský smog, bez komentára a jazykovej  úpravy (stav slovenčiny národno-vlasteneckých “hruďobijcov”); citáty pod zdieľaným článkom:
„Caputka si zije luxsuny zivot SLOVACI SU JEJ U RITI; Šorošlady; A bez ruška?; športovec Mikas jej asi udelil výnimku…; To čo športuje?,, hádzanie žrádla do úst??; Naco rusko ziadna pandemia; Jo, žily mi to trhá čo Smetiarka a s kým nakupovala; ma už davno noveho fešaka a je zaláskovaná veď aj ona je človek s chémiou; No a?? Je mi to u prdele , nevidím najmenší dôvod prečo tým otravuje nejaký bulvár; z chémiou zo skládky?; lebo su zaplatení ved to vidieť ako sa chovaju k opozícií a propagande odchytavať a fitiť byvalých štatnych funkcionarov v putach kto im asi dava echo aka krysa…; a preto bulvár nečítam a taktiež nesledujem “správy “ na Narkóze , tv Hnoj a TA3 hovná a nedajboh nejakú “smotánku”!; Koho zaujíma čo kupuje zbytočne platená sorosova nula?; ja sledujem ČTV tam aspom neklamú a nešíria hoaxy; čert ako diabol; Čúza, koho zauijmas?; Luda jedna; A koho táto informácia zaujíma?; Jebat icj; Je ťažké byť zvedavý na to, čo spolu VYBERALI, keď človek myslí na to, jak s nami VYJEBALI!; Určite je to informacia ktora ak by ju nedali na fb bolaby ohrozena bezpečnosť štatu. trebalo jej odporučiť kumatox aby z neho urobila drink a pnukla Matovičovy; No bože ona nakupuje a my čumime na reklamy,bez peňazí !!!! Mtrtaj dementovič nam da tiez darček na vianoce,vakcínky aby sme neboli choručky,lebo velmi mu na našom zdraví záleží!; hmm, že tú tetu hanba nefackuje; A kde ma nahubok; Hamba nech ide do Ameriky nakupovat; No hlavne že podpísala zákon že v šetký busty či sochy za komunizmus sa musia odstrániť. Ešte stále je pod rukou Soroša.; vždy pod ňou bola a vždy ňou aj bude; A bez nahubku ona by si mala datdva; Nie je a nikdy nebude mojou preziodentkou !!!!!!; Koho zaujíma táto…; Mažem príspevok a autorku zdieľania blokujem. Ak má niekto tú drzosť zdueľať bulvárnu spodinu medzi tlačovinami, ako je Plus jeden deň, tak ma uráža.; kde ma nahubok; Nakupujú vo veľkom a bežní ľudia sú radi, že si môžu dopriať nákup bežných potravín; KDE MA RUSKO;
Veď na nič iné dobrá neni. Len na vymetanie nákupných centier. Krava; Akože pekne si to napísala ozaj,ale nie je to staré? Nejak tam nevidím rúška; Vidíte ľudia vaša prezidentka bez ruška; Nie je a nikdy nebude mojou preziodentkou;
Sorosovská zberba a protinárodný párik, obidvaja nadštandartne platené nuly.; Podľa mňa nejaké sexuálne pomôcky !!!! Na nič iné ona nemyslí !!!!!; Kysne ako cesto, ňeni ťehotná; Tak a za naše prachy si nakupuje veď si ich nezaslúži zapredala vlastný narod sa môže hanbiť horšieho prezidenta sme nemali!; ona je také suplo za Kisku. Ten by konal rovnako; veď to je jasne obaja si sorosove deti; o nieje naša prezidentka. Ona patrí USAkom; Už hlbšie ani nevedia vliezť do riti tej smetiarky,nás už veľmi zaujíma že smetiarka išla nakupovať až tak nás zaujíma ako my ju,zradila nás a to sa neodpúšťa; Bez ruska ?; p Alenka ona nemusí mať rúško, ona je tak zvaná hlava?? Štátu a od nej sa Covid bojí ju nenapadne tak ako aj ostatných papalášov oni majú na všetko výnimky; Ktoreho alkoholika este toto zaujima barbie v dochodku.; len si predstavte, čisto teoreticky  Keby dali článok že Kotleba bol na nákupoch s manželkou…taký fašistický nákup nikdy nebol! Toľko slniečkarov, psychopatov, narkomanov, okrídlených “dobrých anjelov” a mierumilovných ničiteľov Slovenska by ešte na 3 kráľoch o tom hovorili… ale keď pezinský odpad, tak šak to je v pohode; To je zákerná všetkymi mastami mazana kurva; Je to sprosta kurva skareda smetiarska; Ved len tak nepodstatne sa “najdrahsia aktivistka” predstavuje…. Nic ine nevie, neadvokatka.; svina kde ma rusko takto si robit picu z ludi haraburda poj…; Kde ma nahubok; TRÁPNE, DRŽANIE ZA RUKY, STARÁ KOBYLA…; ASI VYBERALA PRIMEROSI ABY NEOTEHOTNELA.; Hneď mám krajšie ráno aj pes začal zavyjat; Čarodejnica šak môže plat má dobrý; normálna žena má manžela, ku každému decku jedného otca! Toto je Kollár v sukni!;”
Nebudem vás vami samými zahlcovať. Stačilo. Je tam toho na mraky. Zmráka sa, stmieva… k noci sa chýli (Ivan Krasko).

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

Ak vám fejzbúk bude blokovať vaše nenávistné hejty a urážky, a mal by priestor vyčistiť od toho smogu a hnoja (!); ak sú vedené proti mne (neprípustné!) robím to do povestných troch Ficových minút, lebo v korektnej slobodnej a demokratickej diskusii v online mediálnom priestore nemajú čo hľadať (však pán Ing. Slezák?), budete vrieskať:
Slobodááááaaa! Demokraciáááaa! Ale nemáte o nej ani šajn. Viete len o svojej. Ale vôbec nič o zodpovednosti a povinnostiach. Prácu prezidentky hodnotím inak; bez urážok a hejtov. Ako dáma sa správa vzorovo. Má svoje súkromie. Ako vy. A nik vám nemá právo doň zasahovať; lebo ústava a zákon. Iný je prípad Borisa Kollára…
Akákoľvek sloboda bez brehov neexistuje. Brehy slobody určuje ústava a zákon. Zatiaľ platí aj pre liberálov. Nie pre liberastov. Tárate o etike, mravnosti a slušnosti, ale ju nepoznáte (učíte sa od politikov).
Aj preto žiadam predčasné voľby.

 

 

 

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?