Publikované: 21.02.2018

Koniec politickej prostitúcie Roberta Fica je v bode, kde začínal kariéru príživníka.

V bodreli a prostitútkach.

V roku 1996 mu plán ešte nevyšiel.
Ten najbodrejší a nezdravo tlstý Brúsič mu ukázal niekoľko fotografií s poslankyňou SDĽ a Fico vycúval zo snahy o post predsedu SDĽ. Začiatok kariéry politickej prostitútky, ktorú si Pasáci od Mečiara odskúšali dva roky pred pádom prvého Nevestinca. Pasáci, čo sa iba voľne preskupili z polohy kapitálotvornej skupiny na finančné skupiny. Spôsobom rovnakým, ako poniektorí poNovembroví demokrati dohodou s komunistami.
Po 22 rokoch sa koniec jeho kariéry už nesie v pozícií Pasáka „smeráckych dievčat“, ako priznáva verejne v krajine Českej v prítomnosti politicky mŕtvej sociálnej demokracie, ktorá hľadá východisko v spolupráci s eštebáckou spodinou a HIV nakazenými českými komunistami.
Pred dvoma rokmi zákonom zakázali vo Francúzsku prostitúciu. Zákon je deravý, lebo nerátal s plateným sexom so sexuálnymi bábikami.
Lily, Sofia a Kim sú dnes v ponuke francúzskeho bordelu a jedna hodina, po našom z Gumenou Ančou, vyjde zákazníka na 89 eur.
Pred začiatkom písania som spustil web stránku „Cena štátu“. Upresňujem potom, čo Fico vyriekol úvahu o „prostitútkach organizovaných v Smer-SD“, že ide o najdrahšiu Kurvu, ktorú na trh s bielym mäsom a červenými zlodejmi, uviedol v roku 2006 Pasák Fico.
Jedna hodina s Ficovou Prostitútkou – štátom – vyjde občanov na 77 250 eur.
O toľko narástol štátny dlh za šesťdesiat minút, čo znamená, že 867 občanov Slovenska si mohlo jednu hodinu užívať vo Francúzsku s Gumenou Ančou.
Do nových parlamentných volieb zostáva 485 dní, pri sex normo hodine so štátom Roberta Fica znamená maličkosť. Z pohľadu voliča Nevestinca Smer-SD.
Štátny dlh za ten krátky čas stúpne o neuveriteľných 899 miliónov eur !
Babky Ficovky majú istotu. Ich nemôže Fico vymeniť spôsobom, ako stranícke prostitútky.
Babky Ficovky môžu rovnako, ako bodro a neohrozene 12 rokov pomáhali predsedovi Smer-SD vytvoriť Nevestinec zo Slovenskej republiky, začať prevýchovu svojich vnučiek.
Na pracovnú pozíciu prevziať po svojich babkách štafetu, „Keď prestane fungovať bordel, je potrebné vymeniť dievčatá, a nie postele.“
Ostatní ?
No, aby nemuseli chodiť do Paríža za Lily, Sofiou a Kim, nmali by nečinne čakať nečakať, kedy Pasák Fico „skočí do Pekla na Bielom koníkovi“, ale vedení humanistickým princípom, hodiť ho do pekla už pozajtra.

(c) obrázok shooty

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?