Publikované: 28.03.2015

Konšpiračné teórie – pravda, či lož?

Existuje niekoľko rodín, ktoré vládnu celému západnému svetu. Je tiež pravdou, že tých niekoľko rodín má takmer všetko – banky, všetky hlavné korporácie, všetky hlavné médiá a plánujú osud ľudstva a každého jednotlivca. Majú pod kontrolou WHO i farmako priemysel, ktorý plní ich vôľu a objednávky… riadia Brusel a majú pod “palcom” aj OSN – inak by táto organizácia nebola taká impotentná a akcie neschopná…
Združujú sa v organizáciách, ako je CFR, Trilaterálna komisia, Rímsky klub a skupina Bilderberg…
Slovensko sa vstupom do EÚ, NATO a eurozóny stalo závislou a postupne nesamostatnou súčasťou „západného“ transatlantického sveta…
Jednoznačne – hlavnou príčinou a zdrojom konšpiračných teórií je zahmlievanie pravdy a konšpiratívne utajovanie skutočností.
K Bilderberg Group – ako údajná súčasť konšpiračných teórií o Novom svetovom poriadku už nie je „konšpiračkou“ – je, existuje a nedokazuje sa… toľko na okraj článkov rozličnej proveniencie odmietajúcich tzv. konšpiračné teórie…
Spochybňovanie a odmietanie „konšpiračných teórií“ a hypotéz je úlohou a zadaním „verejnoprávnych“ a mienkotvorných médií, mediálnym tabu, zakázaným majiteľmi médií, postupne si kupujúcich štát a štátnu moc… a takmer už bezmocný štát sa voči svojim občanom už len „na čosi hrá…“ tváriac sa, že „veci“ má pod svojou kontrolou… nemá. Stráca ju. Vlastnou vinou.
Vo vzťahu k SME a odmietaniu “konšpiračiek” tu: http://www.blogovisko.sk/sme-prokopcak-a-konspiracne-teorie.html
K Bilderberg Group – Hotel Bilderberg v Holandsku na okraji Amsterdamu. Stretnutia na „nevinných prednáškach a diskusiách“ (vysokí bankári, politici, eurokomisári, vládcovia…)
Česká republika (účasť): Karel Schwarzenberg, Jiří Pehe, Michael Žantovský, Karel Kovanda. Účasť slovenských persón zatiaľ z dostupných zdrojov nezistená…
Bilderberg Group a nielen táto skupina, pripravuje novú jedinú svetovú vládu, v spojení so Šelmou (Ján, Apokalypsa, Zjavenie), pripravuje jediné svetové náboženstvo. Jedinú svetovú vládu. Tomu predchádza integrácia európskych štátov do EÚ, a jej spájanie sa (integrácia do transatlantických štruktúr na čele s USA).
Samostatná eurázijská geopolitická hegemónia Ruska im v tom prekáža. Preto rozširuje pôsobnosť NATO. A to, “Ruský Medveď” neakceptuje.
K Novému svetovému poriadku – potrebuje zničiť všetky tri abrahámovské náboženstvá, čo sa deje už v prebiehajúcom multináboženskom konflikte na blízkom a strednom Východe, aktuálne občianska vojna medzi odnožami islamu v Jemene… ponúka sa “konšpiračka” – nevyhovuje vnútorná deštrukcia islamského sveta práve USA? Ak nie, alebo áno, prečo? Je viac než isté, že “americké ľudské práva” a americkú demokraciu teokratický islam (allahovský, nie mohamedánsky…) nikdy neprijme. Čo je dôvodom “neangažovanosti” USA smerom k islamskému štátu (iba letecká podpora nestačí…)? Z pohľadu hegemonizmu USA spojeným štátom zrejme vyhovuje, ak sa islamisti rozličnej proveniencie vzájomne vyzabíjajú… potom nastúpi USA ako Deus ex machina. Riešenie – spoločná armáda Ligy arabských štátov. Svetová židovská intifáda zaznamenáva zvrat – najmä európski svetskí i chazarskí Židia sa vracajú do Izraela. Na území Palastíny – spoločného územia Arabov i Židov horí konflikt dvoch abrahámovských náboženstiev, nepriamo sa dotýkajúci aj kresťanov…
Tzv. islamský štát (bezhraničný kalifát) hrá celosvetovú „apokalyptickú“ rolu na pozadí islamského fundamentalizmu a jeho expanzivity. Po víťaznom konci má prísť „posledný súd“ z ich pohľadu „nevercami“… Dianie na blízkom a strednom Východe je nebezpečnejšie, než konflikt Ukrajina verzus Rusko (EÚ a USA). Krym ostane ruský, juhovýchod Ukrajiny sa “odseparuje” smerom k Rusku. A nič sa nestane. Vôbec nič. Zodpovednosť nesie ukrajinská oligarchia, ťahajúca rôznymi smermi, vždy vo vlastnom, nie vlasteneckom štátnom ukrajinskom záujme a najmä Janukovyč (jeho vláda) za korupciu, lavírovanie medzi Ruskom a EÚ, a jazykový zákon, obmedzujúci práva rusky hovoriacich etnických “menšín”… a prvú krv na rukách… (Krymskí Tatari sú už len čosi medzi tým…). Ukrajina je na dne, pred bankrotom. Na dlhé roky bez šance na plnohodnotné členstvo v EÚ a NATO už vôbec (bezprostredný konflikt s Ruskom).
Slovensko sa nesmie nechať zmietať jednou ani druhou stranou geopolitického sporu a musí si pevne stáť si na svojom – to si nedáme a cudzie nechceme.
Zaujímavé a pozoruhodné je, že voči „islamskému štátu“ sa nevytvára jednotná medzinárodná vojenská koalícia… špekuluje a medituje sa o dodávkach zbraní pre Ukrajinu… v čom záujme? Ukrajinských oligarchov? Alebo..? EÚ viac investuje do Grécka, než pomáha Ukrajine (pud sebazáchovy).
Európski Židia sa sťahujú do Izraela. Pôvodom Chazari početne prečíslili izraelských Židov (judaistov). Politiku Izraela tvoria svetskí sionisti.
Pre úvahu – celý komplex otázok: o čom je multikulturalizmus? Čo sa sleduje expanzivitou, ochranou a podporou všemožných ľudských práv? Čo je za ňou? Reálne ľudské práva? Čo? O čom je globalizácia a čo sa ňou sleduje? Aké poučenie priniesla finančná a hospodárska kríza? Len ďalšie a ďalšie kvantitatívne uvoľňovanie a emisie bezcenných a ničím nekrytých peňazí?
Prečo už reálne neexistujú slobodné a nezávislé médiá (iba sa za ne deklaratórne vydávajú)? Dôvod a príčina – preberanie moci v štáte a nad ním oligarchiou.
Odpoveď – samostatné a kritické myslenie na podklade zberu, spracovania a vyhodnocovania informácií v konfrontácii s realitou…
Je veľmi dôležité, viesť deti a mládež na druhom stupni ZŠ k samostatnému kritickému mysleniu a aktívnemu občianstvu, participujúcom (kontrola) na moci a vládnutí.
Nástrojom je kvalitná a dobre motivujúca občianska náuka a etika.
Dostupné zdroje (orientačne):
https://pospolitost.wordpress.com/2009/05/24/skupina-bilderberg/)
http://www.aktuality.sk/clanok/254027/kona-sa-bilderberg-2014/
Pozornosť venujte aj tomuto:
https://www.youtube.com/watch?v=TsS54zGOu6o
Pre záujem odporúčam aj senzacionisticky a bombasticky režírovaný dokument, ktorý môže práve svojou formou odradiť, podstata však ostáva:
http://www.ulozto.sk/xNZYoDk/konspiracni-teorie-s-jesse-venturou-1-5-tajne-spolecnosti-www-stiahnito-xf-cz-flv
Ďalšie (orientačne):
http://magic999.blog.cz/1307/tajne-spolocnosti-kto-ovlada-svet
http://www.eiaktivity.sk/2012/satanov-narod
http://www.granosalis.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=4564&mode=nested&order=0&thold=0
http://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%98%C3%ADmsk%C3%BD_klub
Poznámka vkladateľa – pokým nebude na internete cenzúra, budú zväčša voľne dostupné aj odkazy na „konšpiračné“ teórie… a že sa na cenzúre pracuje – na to môžete vziať jed…

Mimochodom – Michael Žantovský ako český veľvyslanec v štáte Izrael…

Ľudstvo kráča k svetlejším zajtrajškom. Všetko ostatné sú konšpiračné teórie. Počnúc Kniežatami Zloby (Protokoly siononských mudrcov):
http://www.magnificat.sk/dokumenty/protokoly.pdf
Pozoruhodné je, že spoluorganizátorom diskusie je práve Veľvyslanectvo USA na Slovensku:
https://www.youtube.com/watch?v=fASjVHIB4Ro#t=150

 

 

 

 

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?