Publikované: 03.03.2020

Kontexty bezpečnostnej stratégie Slovenska, migrácie a islamu a koho ste volili

Ježiš Kristus je jeden z hlavných prorokov Islamu. Nerobme, že Islam je úplne iná viera, ktorá s naším náboženstvom nemá nič spoločné. Je to viera, ktorej podmnožinou je v podstate učenie Ježiša Krista.
Vyhlásil samozvaný „odborník na islam“ dnes vládu skladajúci „prorok“ Igor Matovič, podmnožina negramotných hlupákov a falošných islamských prorokov Slovenska:


https://www.youtube.com/watch?v=fUMGZn39g50

Recep Tayyip Erdogan koncom predošlého roka vyhlásil: „Neexistuje umiernený a radikálny islam. Islam je len jeden. Medzi náboženský dialóg je neprípustný. Islam je nadradený židovstvu aj kresťanstvu.“
Erdogan vysvetlil: „Islam nemôže byť ani umiernený ani neumiernený. Islam je len jeden. Rozdelenie vzniklo na Západe, ktorý ním chce oslabiť islam, ako ostatným dvom monoteistickým náboženstvám nadradený islam.“ Prinajmenšom Erdogan nevysvetlil dôvody delenia islamu na šiitsky a sunnitský.

Islam je eklektické a voči judaizmu a kresťanstvu asymetrické monoteistické náboženstvo. Vznikol z ničoho (kde sa vzal, tam sa vzal) ako ideologická a politická opozícia voči judaizmu a kresťanstvu.
Má expanzívny charakter a svetovládny úmysel. V antagonickom konflikte s hodnotami sionistického judaizmu a kresťanstva.
Islam nepozná a odmieta pojem sekulárny štát a svetské právo. Islam nenávidí západnú civilizáciu a kultúru, chce ju zničiť a nahradiť islamskou.
Sionistický judaizmus  si sleduje svoj pozemský Izrael.
Kresťanstvo sa zrodilo v lone židovstva. Je apolitické, jeho teológia nie je z tohto sveta. Nastavuje zrkadlo judaizmu, islamu a svetskému systému vecí.

Vieme, že R.T. Erdogan je imperátor, imperialista, diktátor, neo Osman, moslim sunnita, s jeho imperialistickými regionálnymi záujmami, s proti západným vektorom .
Čaká sa na ďalší vývoj v Sýrii a regióne, postoj USA, Ruska a EÚ…
Otvorenie závor miliónom utečencov zo Sýrie je Erdoganov tretí front, vedený proti EÚ prostredníctvom uvoľnenia zadržiavanej migrácie a invázie islamu do Európy.
Toto sme tu už mali. Vojenský útok islamu na Európu bol zastavený v slávnej Bitke pri Viedni. Nič proti kebabu, ale toto je islamom vedená hybridná vojna, majúca účel islamizácie Európy aj prostredníctvom „umiernených moslimských džihádistických teroristov“.

Vektor globálneho antisemitizmu: Židia. Vektor islamu: Židia, kresťania, neverci, inoverci, odpadlíci od islamu. Liberáli proti všetkým. Zvážte, s kým a proti komu či za koho ste viac v bezpečí.

Hlavné bezpečnostné hrozby pre Slovensko
1. USA; koľko a kde majú základní vo svete USA a koľko Rusi?
2. Turecko a islam.

Jaroslav Naď (OĽaANO) je bezpečnostnou hrozbou Slovenska v časti ruská hrozba a základne USAhttp://www.blogovisko.sk/jaroslav-nad-je-bezpecnostna-hrozba.html
Volebný program koalície OĽaNO/NOVA, KÚ, Zmena zdola, je netransparentný v časti bezpečnostná stratégia Slovenska, migrácia a multikulturalizmus.
V časti rodová ideológia odmietli Istanbulský dohovor, registrované partnerstvá, v časti radikálny liberálny neomarxistický feminizmus sú Záborská s Vašečkom pripravení sprísniť  zákon o svojvoľných potratoch.
Igor Matovič je bezpečnostnou hrozbou Slovenka v časti migrácia a islam. Ak sa stane predsedom vlády, stane sa s Jaroslavom Naďom („bezpečnostný analytik“) hlavnou hrozbou podmnožiny bezpečnostných hrozieb Slovenska.
Snáď je z dôkazného materiálu všetkému voličstvu jasné, že predseda OĽaNO/NOVA/KÚ/Zmena zdola sám seba a svojou spontánnou utáranosťou v spojení s náboženskou negramotnosťou postavil sám seba pred Werichovo: „Nechtěl bych říct něco, co bych pak nerad slyšel.“
Nová vláda prestaví svoj vládny program. Bezpečnostné hrozby pominú, ak sa v programe nebudú nachádzať vyššie uvedené tézy. Na nich stojí a padá vyslovenie dôvery vláde.
Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?