Publikované: 24.11.2013

Kotleba ďakuje denníku Pravda a Róbertovi Ficovi za župan.

Na Slovensku sme všetci Rómami. Iba s jedným veľkým rozdielom rozdielom. Tí skutoční Rómovia znášajú svoje životné podmienky lepšie.

Poďme krok po kroku.

V tradičných krajinách demokracie by sme márne a zložito hľadali potomkov zločinných ideológií – marxizmu a fašizmu – na pozíciách ústavných činiteľov, poslancov parlamentu či na miestach riadiacich samosprávu. Na Slovensku ich časť dospelej populácie nielen vyniesla na piedestál moci, ale dovoľuje im privádzať do zúfalstva ešte nenarodené generácie, ktoré budú platiť za ich lúpežníctvo.

Každý máme svoje preferencie aj svoj vlastný hodnotový svet. Jeho premietnutie do voľby nemôže priniesť nič iné, ako zostavu, ktorá je ochotná ponížene slúžiť záujmom vlastníkov „strany“ Smer-SD. Tlak, ktorý prináša závislosť na vôli tých, ktorí stoja mimo ústavy, zákonov štátu i mimo mravných princípov, vkladá pečať nezáujmu predsedu vlády o ním spravovaný štát. Prostredie, v ktorom sa mu logický fragmentizuje strana a rozpadáva vláda.

Najvypuklejším v tomto prostredí je fakt, že verejné funkcie sa stávajú predmetom koristi zisku. Udeľujú sa za úplatky a kto ich získal, chce z nich koristiť, aby sa mu vložený úplatok niekoľkonásobne vrátil.

Ak k rozkladu moci, štátu, popieranie sveta hodnôt, priradíme protipól obrazu, potom niet div, že výsledkom je rozhodnutie voličov župných volieb v Banskej Bystrici. Pripomeniem.

Ľudovú platformu Pavla Freša, chudorľavú od začiatku, možno priradiť k porovnateľnej politickej debilizácií, akými sú Istoty Róberta Fica. No a k ním je potrebné priradiť mýtus o Bratislave, ako poslednej bašte „pravice“. Posledné dva roky sú totiž obdobím Borgiovských obchodov a intríg i imitácie mocenských zápasov vedených v záujme oboch. Smeru-SD a modrých.

Rozhodnutie médií o odmietnutí priestoru pre kampaň Kotlebovi bolo v súlade s novinárskou etikou.

O to viac prekvapuje aktivita dvoch médií, ktoré sú v rukách vlastníkov Smer-SD. TA3 a denníka Pravda. Takzvanou spravodajskou televíziou, ktorá tu deformuje prostredie dlhodobo sa nebudem zaoberať, pretože v kontexte jej programového výsledku stoja záujmy dvoch , ktorí si rozparcelovali Bratislavu.

Prekvapením je denník Pravda. Ten vlastnícky patrí jednému z najvplyvnejších mužov „sociálnej demokracie“.

Pravda na ňou spravovanom blogu uverejňuje blog s názvom – „Nechcel som o Kotlebovi…Ale média ma prinútili“. Šlo o prvý vstup autora, kde čítanosť presiahla hranicu 40 tisíc, Na Pravdu nevídaný jav.

Už samotný obsah blogu dal dostatok dôkazov, že šlo o politickú kampaň Kotlebu, o politickú reklamu, kde denník nielenže nezbystril pozornosť, ale ho ani neoznačil ako reklamný.

Jeho šírenie po sociálnych sieťach dalo iba ďalší dôkaz k tvrdenému.

Má to logiku.

Je to Róbert Fico, ktorý v štádiu nezvládania moci a vládnutia, v etape, kedy vlastníci Smer-SD vyvíjajú enormný tlak na rozvrátené verejné financie novými požiadavkami, v čase, kedy ich nevie konsolidovať a jeho mecenáši rozhodli o ňom bez neho – „budeš prezidentom a predsedom strany“ – v prostredí narastajúcej zloby verejnej mienky, ktorá zobúdza aj spáčov rovnakej intenzity, ako jeho strach so zodpovednosti, je to Róbert Fico, ktorý potrebuje Mariána Kotlebu na odpútanie pozornosti. A samozrejme, čo je charakteristické pre bludárov marxizmu, vymodelovaný nový nepriateľ.

Nepriateľ ? Ako sa to vezme. Bude nepriateľom k masírovaniu verejnej mienky, čo už začal v noci po druhom kole župných volieb.

No zároveň priateľ, pre ústavných činiteľov, poslancov, úradníkov štátu i protagonistom na úrovni samospráv, ktorí sa verejne priznávajú ku glorifikácií Jozefa Tisa, fašizmu, popieraniu holokaustu a šírenia kombinácie dvoch najzločinnejších ideológií 20-tého storočia. Mutantov nacizmu a mutantov komunizmu.

Je to Róbert Fico, ktorý potrebuje mať vo výbušnom prostredí verejnej mienky pred prezidentskými voľbami Mariána Kotlebu, pretože mu pomôže prekryť div že nie ilegálnu cestu za veľkú mláku k americkému prezidentovi a hlavne jeho obsahu.

Naozaj je Róbert Fico rozhodnutý doviesť chemické zbrane na územie Slovenska a tu ich likvidovať za obrovské finančné zdroje, ktoré mu pomôžu na ceste ku konsolidácií verejných financií a jeho záväzku zníženia deficitu na úroveň troch percent ?

Najbližšie týždne dajú odpoveď.

Dnes už poznáme odpoveď na druhý motív tejto záhadnej cesty.

Bude to pre Slovensko a jeho občanov najdrahšia fotografia na bilbordy v prezidentskej kampani budúceho roku. Barak Obama a Róbert Fico.

Dvaja najmocnejší muži sveta, ktorý sa zhodli, že obe krajiny spájajú rovnaké hodnoty demokracie.

To je zlá, veľmi ošemetná informácia pre amerického občana. Po finančnej kríze, ešte nezvládnutej, sa mu do prostredia USA i Otcov zakladateľov vkráda model demokracie Róberta Fica. Model, ktorý už dávno prekonal doteraz najčernejšie obdobie Mečiarovej Čiernej diery.

„Vitaj“ , Marián Kotleba, v politickom panoptiku Róberta Fica.

© Salvador Dalí

 • SlabéVýborné (+60 skóre, 76 hlasov)
  Loading ... Loading ...
 • pošli na vybrali.sme.sk
 • Zdielať

Ďalšie články autora:

8 Komentárov

Komentárov 1 - 8 z 8Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
 1. Keď chce bloger niekomu ďakovať, mal by sa obrátiť na stredopravé strany, ktorých víťazstvo Mariána Kotlebu potešilo. Pripadá mi to tak, že na verejnosti sú veľkými kritikmi Fica, ale doma sa z toho radujú, že tak treba Maňkovi. To je presný obraz Slovenskej pravice.

  1. Pavol Varga

   Fico zvaľuje vinu na pravicu, no extrémista dobýjal bašty Smeru Výsledky ukazujú, že Marian Kotleba víťazil tam, kde je silný Smer. Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/7016975/fico-zvaluje-vinu-na-pravicu-no-extremista-dobyjal-basty-smeru.html#ixzz2lf7tXvck

 2. Tak toto je teda skutočne riadne scestny blog, musim sa priznať že väčšiu zlataninu som už skutočne roky nečital. Tvrdiť že Kotlebu podporoval a želal si v kresle župana Fico??? Maňka dostal všetky hlasy od voličov smeru a prave z opačneho tábora boli hlasy pre Kotlebu. Nikto kto nemá krátku pamäť nemôže podporovať neonacistu a to čo sa stalo v BB je smutnou fackou pre cele SNP a našich starych otcov ktorí v ňom oslobodili Slovensko od ľudí ku ktorým teraz vzhliada Kotleba…

  1. Pavol Varga

   Kotleba sa výrazne posilnil v druhom kole volieb najmä v tých častiach župy, kde dlhodobo boduje Smer a pravica tam má slabú podporu. „Najvyšší prírastok hlasov mal v najväčších baštách Smeru v regióne. V okresoch Žiar nad Hronom, Žarnovica a Zvolen získal viac ako trojnásobok hlasov z prvého kola.“ Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/7016975/fico-zvaluje-vinu-na-pravicu-no-extremista-dobyjal-basty-smeru.html#ixzz2lf86lE7e

 3. Ak tomu dobre rozumiem tak Kotleba je Ficov plan? Nie je to uz dost scestne?

  1. Pavol Varga

   Najviac členov strany, ktorí popierajú holokaust, velebia Tisov režim a najviac prívržencov druhej zločinnej ideológie – KSČ – je v Smer-SD. Je to jav prirodzený podopretý protipólom – volič Fica je najviac frustrovaní. Bol, za posledných 9 rokov trikrát podvedený – Tretia cesta, sociálny štát, istoty.

 4. Pekný fail. Prečo bloger ani slovkom nespomenul Ficových kolaborantov -súdruhov katolíkov z KDH ? Tedy tých, pre ktorých je Tiso “martýrom” (citát bývalého poslanca KDH Stanka). A patrilo by sa spomenúť aj pochody pravých kresťanov-katolíkov spolu s mníškami a Kotlebovcami. Vraj za “život”.

 5. Prečo sa prekrývajú oblasti Slovenska, ktoré vzývali a vzývajú Tisa, komunistov, Mečiara, Slotu, Fica…Kotlebu..? Pretože silná klérofašistická viera v mesiáša a v štát, ktorý sa má postarať všetkým o blaho, pretože silný šovinizmus a xenofóbia, pretože závisť a snaha ošklbať iných. Od Hlinkovej ľudovej strany, cez Mečiara až ku Kotlebovi http://jazudek.blog.sme.sk/c/343045/Od-Hlinkovej-ludovej-strany-cez-Meciara-az-ku-Kotlebovi.html Vybrali.sme: http://vybrali.sme.sk/c/Od-Hlinkovej-ludovej-strany-cez-Meciara-az-ku-Kotlebovi/hlasy/#kto

 6. Také jednoduché to asi nebude – je tu mnoho právd, ale nie celých. Na takomto hodnotení ešte bude treba pracovať a bude treba podľa toho aj konať. to je už však pre mladších – my výbehoví už nemáme dosť odvahy.

 7. Bystricaaaa, dakujeme!!!!Dali ste jednoznacne najavo,ze uz mate plne zuby sposobu vladnutia politickych garnitur,a je jedno, ci to je smer,sdku,kdh alebo niekto iny.Niektore vyjadrenia Kotlebu z minulosti su nevkusne,necitlive a zle, ale tym, ze ste ho volili,ste hlavne napluli do tvare sucasnym politikom-ti by sa mali spamatat.Jedine co vsetci vedia:dat si krasny plat,mat 4-5 funkcii a samozrejme vsetko stihat,dosadit rodinu a blizkych na miestecka a kradnut.Velmi sa tesime na kroky Kotlebu.My v Bratislave sme volili mensie zlo.Obidvaja kandidati su hrozni,ale hroznejsia je Benova-Flasikova,5 najaktivnejsia poslankyna eur.parlamentu-hrozne,s cim sa prezentuje.Ona sa jednoducho neda pocuvat,keby ju este odsunuli dalej-do Gronska.Freso je tiez hrozny,ale nie az tolko co ona-velkomozna.Takze u nas to bolo o mensom zle.Aj my by sme potrebovali nejakeho Kotlebu co vynesie politicky hnoj niekam daleko,dobre tu nemusi byt,staci normalne.

 8. Tak ako Kotleba, tak myslí a cíti celý  (genetický)  slovenský národ. A nie len ten. Tak cítia a myslia všetky národy stredoeuropskej civilizačnej kultúry !!! No a ? Je to ich  právo, alebo nie ? Je základným ľudským právom  SLOBODA  MYSLENIA a jeho verejného vyjadrenia ? Zakotvená nie len v prirodzenej ľudskej logike, ako aj   v Charte základných ľudských práv, ale aj ale aj v Ústave SR, !!!! A naše prirodzené ľudské právo je uznávať naše národné hodnoty, našich národných hrdinov, veľké osobnosti nášho národa, ktoré milovali svoj národ a  obetovali zaň svoj život v boji s parazitmi a škodcami slovenského národa. Kto sa nám tu už 70 rokov snaží nahovoriť opak, kto sa nás snaží manipulovať a tvrdiť nám, že tráva je modrá a nebo zelené ? Alebo, nám pod hrozbou trestu zakazovať o niečom POCHYBOVAŤ, a nanucovať nám ako môžme,  máme a smieme  myslieť !!! Tak, ako to bolo  v stredoveku a  ako to bolo v socializme !!! ——————————————————————————- Dlho sme to nevedeli, ale dnes, aj vďaka internetu  už vieme kto  si prisvojuje takto  TERORIZOVAŤ slušných a civilizovaných ľudí. ——————————————————————————— Je to globalizovaná Mafia PSYCHOPATOV, ľudí s biologicky odlišnou stavbou mozgu, neschopných preto EMPATIE, SÚCITU, atď…. ale za to geneticky a patologicky daných  KLAMÁROV, ZLODEJOV, ako aj PODVODNÍKOV  a  VRAHOV , s chorobnou túžbou po MOCI, peniazoch a ovládaní iných. ——————————————————————————- Ľuďom so ZDRAVÝM ľudským mozgom to začína byť uč viac než jasné. Jasné aj to, KTO  sú tieto hyeny v ľudskej koži s hadími jazykom, ktoré ovládli svet a spravili z neho DŽUNGLU, v ktorej sa cítia dobre len morálni a citoví PRIMÁTI  !!!

Komentárov 1 - 8 z 8Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?