Publikované: 18.02.2014

Kotleba mení názor, jeho pospolitosť sa uberá neuveriteľným smerom

Priam nepochopiteľné je súčasné zviditeľňovanie sa Kotlebovej strany, keď na webovej stránke (s názvom takmer totožným s doménou stránky Slovenskej pospolitosti) sa objavila fotografia hlásajúca priateľstvo a lásku medzi slovenským a maďarským národom.

Stránka hlása priateľstvo medzi Slovenskom a Maďarskom

Stránka hlása priateľstvo medzi Slovenskom a Maďarskom

Obrázok zároveň znázorňuje sympatizantov pospolitosti ako aktivistov za práva menšín, voči ktorým sa v minulosti ohradzovali.

Žiaľ neboli by to slovenské média, ktoré by nezareagovali spôsobom, aký im v danej chvíli najviac vyhovuje, keď píšu o radikálnej zmene strany?!

Na upravenej fotografii sú prostredníctvom počítačovej grafiky zmeny: „Logo Slovenskej pospolitosti upravili tak, že do jeho stredu, (kde sa za normálnych okolností týčil slovenský dvojkríž), umiestnili srdce. Mladíkom v zelených tričkách a s vyholenými hlavami dali do rúk tiež vlajky Maďarska, Slovenska, Slovenskej pospolitosti, Rómov či hnutia LGBT.“

Ako vidieť, ak novinári nemajú proti Kotlebovi nič iné, aby tým mohli prilákať čo najviac čitateľov a keď už nevedia nič rozumnejšie vymyslieť, tak sa znížia aj k takejto informácii, ktorá má pospolitosť čo najviac zviditeľniť, ale podľa možnosti v tých najnegatívnejších farbách….

  • SlabéVýborné (-2 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?