Publikované: 25.02.2015

Kotlebovci sú už všetci zamestnaný.

Ale nie je koho voliť, nikdy nebude, je to tak. Systém je nastavený tak, že sa volí vždy ten, ktorý si urobí najlepšie domácu úlohu. Jednoduché.

Nie som prívržencom Kotlebu a nikdy ani nebudem, ale v rámci spravodlivosti, poriadku nech si najprv každý do čista a poriadne vyzametá pred vlastným prahom. Jeden môže zamestnať na ministerstve celú dedinu a druhý si nemôže na obyčajné referentské miesta posadiť brata a manželku, nuž a to sme kde, čo je toto za zvrhlosť ? Odsudzovať jedného za to, čo masívne robí druhý verejne !

Alebo takto?

Treba sa dostať do rady.Hypotéza. “Premýšľam v nasledujúcich voľbách”. Problém však je nasledovný. Nejako by som zvládol propagáciu svojej či inej osoby(finančne). No ak sa tam dostanem som len jeden hlas proti xy. Ak sa mi podarí nejakým spôsobom vytvoriť v rámci zastupiteľstva nejakú skupinu aspoň polovicu či väčšinu tak stále mám obavy o transparentnosť. Finančné skupiny skúšajú rôzne veci od prosieb cez úplatky až po vyhrážky. Ako riešiť tieto veci? Len nezačnite hovoriť o právnej či trestnoprávnej ceste. To je v dnešnej dobe úplná zbytočnosť. Ako by ste riešili korupciu keby ste sa s ňou stretli?

Určite by som nechytal 5 € úplatkárov – pokiaľ by to nebol verejný činiteľ. Doklad majetku, zhabanie majetku a viac transparentnosti do vecí verejných.Čo urobil Maňka pre občanov v tomto kraji? To, že sedel a sedí na dvoch stoličkách . Čo urobil, keď bol primátorom Zvolena? Zvolenčania vedia čo urobil pre mesto. Takíto ľudia sú pre Slovensko ako škodná, v politike sú len pre peniaze a nie pre ľudí.

 

Tak ale zasa , iný pohľad…

V čom Kotleba kradne? Zastupiteľstvu pod taktovkou bývalého  župana a jednej pani sa nedarí zdiskreditovať ho už od volieb. Ide im o veľké peniaze z EU a miesta synom, a známym, ktorí ani nechodili do roboty.
Mimochodom nezamestnal manželku u seba. Tá firma má právnu subjektivitu a teda vystupuje ako zamestnávateľ, tak čo repcete. Kde sa majú ľudia v tej hladovej doline ktorej rozkrádanie dovršuje smer, zamestnať?
Oni á ich ženštiny budú mať na rukách 75 000€ hodiny a tu rozsievajú medzi ľuďmi takú nenávisť, že si budeme závidieť aj sociálne dávky, ba čo viac aj chorobu.

Ale zasa netreba sa zamerať len na jedno…

A čo má jeho manželka cestovať do iného kraja.
Mimochodom je to obyčajné referentské miesto, ktoré sa neobsadzuje výberovým konaním a má svojho nadriadeného, ktorým jej manžel rozhodne nie je.
Záviďme si a žerme sa. Takým sa najlepšie vládne.

  • SlabéVýborné (0 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?