Publikované: 22.08.2015

Kráľ je nahý!

Na Slovensku pribúda denníkov, ktoré svojimi jednosmernými „posolstvami“ postupne viac pripomínajú všeobecné úradné vyhlášky (VZN), najmä z klávesníc ľavicovej Pravdy, liberálneho SME, Denníka N (príbuzný klon SME), neotvárajú alebo obmedzujú diskusie.
Zámer obmedzovať a redukovať diskusie predoslal Tomáš Bella tu (SME 2013) neskôr spoluzakladateľ Denníka N:
http://komentare.sme.sk/c/6971304/kedy-zrusia-vsetky-internetove-diskusie.html
Denník N to explicitne deklaroval hneď na počiatku svojho vzniku.
Tieto denníky nepôsobia ako národné ale ako nadnárodné médiá, ktoré pravdu nehľadajú, ale ju poznajú a prezentujú ako už hotovú…
Píšu v nich zväčša redakční alebo hosťujúci migrační a “ľudsko-právni” aktivisti, ktorí oldspeak nahrádzajú orwellovským newspeak-om.
Slováci sú pre nich takmer všetci rasisti a xenofóbi, kresťania (artikulované „ľudsko-právnymi“ kresťanofóbnymi mimovládkami) sú klérofašisti.
Slovenské televízie informujú o rozhorčení Brusela nad „zanovitosťou“ Slovenska a jeho selektívneho prístupu, s vôľou prijať časť sýrskych kresťanov.
K slovenským médiám: je uhorková sezóna, letné prázdniny aj v RTVS a TA3, v spravodajstve a publicistike niet reakcií politikov, ústavných činiteľov (Téma dňa, O päť minút dvanásť, V politike, Z prvej ruky, Sobotné dialógy…).
Na rozdiel od slovenskej televízie ČT24 „maká“ od rána do večera…
Dôvod vyhraneného stanoviska Slovenska je zrejmý (poznatky a skúsenosti z „vyspelejších“ západo-európskych štátov a denná prax: nie sú potenciálne problematickí najmä tí utečenci, ktorí nezačnú takmer ihneď po príchode robiť na Slovensku svoje islamské „poriadky“.
Európa nie je povinná… aspoň jej východná časť, ktorá sa nemieni podieľať na falošnej solidarite so štátmi, ktoré majú najmä voči svojim bývalým kolóniám „minulosť“.
Rado prijme bezpečnostne potrebných, oprávnene utekajúcich z miest ohrozenia svojho zdravia a života úplne nezavinene, ktorí nie sú pre Slovensko bezpečnostnou hrozbou a neznámym rizikom, ohrozujúcim bezpečie slovenských občanov. Nájdu aj občania a rodiny, s voľnými priestormi pre ich ubytovanie. Ale až po dôkladnej lustrácii (!) adeptov (rodiny, matky s deťmi) na ich prípadné dobrovoľné a dočasné (!) prijatie.
Ťažiskom prejavenej solidarity by mal byť príjem utečencov pred ideologickým, náboženským a politickým násilím a terorom. menej už ekonomických migrantov, pretože Slovensko disponuje vlastnou nevyužitou pracovnou a ekonomickou silou, ktorá významne odčerpáva zo štátu sociálnu pomoc. Na krytie existenčných potrieb nezamestnaných migrantov nemá zdroje. Výstavbou a rozširovaním ubytovacích azylových a detenčných zariadení, pričom doposiaľ nebolo financií na dobudovanie detenčného ústavu v Hronovciach pre vlastných obzvlášť nebezpečných a psychicky narušených páchateľov, finančná sociálna pomoc utečencom bez práce, len urýchli rozvrat beztak rúcajúceho sa slovenského sociálneho systému…
Vkladám info z Interwiew ČT24 (24.8.2015): Utečenci v Taliansku údajne dostávajú 35 Eur vreckové okrem bezplatného ubytovania a stravy…
Slovensko nemá nič spoločné so situáciou v Iraku, Sýrii, rovnako ako ani Grécko, Macedónsko, Bulharsko, Srbsko, Chorvátsko, Taliansko či Maďarsko.
A spytovať svoje svedomie by si mal najmä ktosi „za veľkou mlákou“…
Dag Daniš: „Na slovenskej imigračnej politike nie je nič protiprávne či neprípustne diskriminačné. Zdravú mieru diskriminácie pri imigrácii si môže dovoliť každá krajina. Ak chce dobrovoľne, nad rámec zákonných povinností a medzinárodných záväzkov, ,,doviesť” cudzincov, môže si dať preferencie, aké chce. Výber môže zúžiť aj na očných chirurgov s výbornou angličtinou (ak ich má nedostatok alebo ak ich chce).“
Zdroj: http://www.konzervativnyvyber.sk/dag-danis-slovensko-na-zapade-chvalia-za-to-ze-odmietame-moslimov/11452/
K moslimom: „Slovensko ich má potom ,,dobrovoľne”, iniciatívne prijať. A vyčlenených, Bruselom diskriminovaných nešťastníkov má presvedčiť, aby podpísali žiadosť o azyl na Slovensku. V krajine bez jedinej mešity.“ Tamtiež.
Poznámka: To snáď niééé! Slovensku navyše hrozí obvinenie, že vopred, preventívne a prezieravo nezačalo stavať mešity? A, vie ktosi, okrem výstupov z incidentu na Letnej v Prahe, ešte v čase pred začiatkom neriadenej utečeneckej lavíny, čo sa v mešitách vyučuje?!
Ilustračne: http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/295848/sef-muslimu-v-cesku-chceme-v-evrope-nase-pravo-saria.html
Je načase, ale, už päť minút po dvanástej, aby na Slovensku „demanipulovali“ verejnú mienku konzervatívne médiá, aby bez politickej korektnosti dávali veciam ich pravé mená rovnako, ako to robia nezávislé české médiá a český prezident Miloš Zeman a verejnej diskusii vrátil miesto, ktoré jej v slobodnej, demokratickej spoločnosti patrí aj s príslušenstvom. Hoc aj pre vládnucu moc Brusela s nepohodlnými a nepríjemnými dôsledkami…
V Brusele a v EK rastie množstvo neriadených, nikým nevolených, zato úžasne platených živlov…
Európska únia postupne rúca idey, na ktorých ju jej otcovia vytvárali, stráca hodnoty, o ktoré sa usilovali. Politicky aj ekonomicky (eurozóna). A nielen.
Generálny tajomník Rady Európy (RE) Thorbjörn Jagland odsúdil selektívny výber utečencov (sýrskych kresťanov) zo strany Slovenskej republiky, čo si všimli viaceré európske médiá: “Odmietanie utečencov na základe ich náboženstva je očividná diskriminácia. Slovensko by malo zvrátiť svoj postoj.“
Úrad vysokého komisára OSN pre utečencov (UNHCR) vyzval európske krajiny, aby prijali “inkluzívny prístup” voči utečencom. Inkluzívny prístup podľa neho znamená ich prijímanie bez ohľadu na rasový a etnický pôvod či náboženské presvedčenie.
Odkaz Bruselu a Úradu vysokého komisára OSN : xenofóbia je prirodzeným atavizmom po našich ak kto chce, živočíšnych a ľudských predkoch, úplne zdravá, ochranná, obranná a preventívne prezieravá a ostražitá reakcia na poznatky dní so správaním sa utečencov v ich cieľových krajinách, alebo ich správaním na ceste do vysnívaných destinácií…
Bruselským „elitám“: S xenofóbiou a „inklúziou“ na váš obraz na nás nechoďte. A nevyhrážajte sa. Lebo to nem dopadne dobre.
Vždy, úplne vždy, je lepšie sa báť, ako zľaknúť.
K protestom proti prijímaniu moslimov a na podporu Slovenska sa pripája Česko, Estónsko, Maďarsko, Poľsko…
So Slovenskom súhlasia a podporujú ho aj západné štáty, hoc nie ich politické reprezentácie ale občania…
Slovenská politická reprezentácia sa chce úspešne prepracovať a priviesť spoločnosť k parlamentným voľbám 2016. Potrebuje ale politickú podporu, ochotu a dobrú vôľu občanov Slovenska.
Akýkoľvek násilný tlak “zvonka” by ju mohol naštrbiť.
Situácia je veľmi vážna.
Bruselským “elitám”: Neobchádzajte vôľu občanov. Nie sú vaši poddaní.

  • SlabéVýborné (+3 skóre, 3 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?