Publikované: 29.04.2015

Kreatívna predstavivosť

Predstavivosť, kreativita. Schopnosti, ktorými výnimoční a úspešní ľudia disponujú. Ľudská myseľ je schopná vytvoriť všetko, čomu je človek ochotný uveriť. V tom prípade, naše myšlienky vieme premeniť v nápad a nápad na hmatateľné veci (výsledky ).  Hlavným predstaviteľom tejto teórie je NAPOLEON HILL .

Muž, ktorý zmenil chápanie ľudskej mysle, 20 ročným pozorovaním najúspešnejších ľudí, jeden z nich (Henry Ford) zistil, ako myseľ funguje a ako ju môžeme využívať vo svoj prospech. Myšlienky, o ktoré sa nestaráme, si svojvoľné poletujú v priestore a pristanú tam, kde to je najednoduchšie. Väčšina ľudí, ktorí nechajú svoje myšlienky bezcieľne poletovať v živote nie sú úspešní a nemajú ani šťastie . Prečo je to tak?

Celý vesmír sa skladá z Hmoty a Energie. Ľudská myseľ dokáže vyžarovať také silné vibrácie, že si dokáže pritiahnuť všetko, čomu dokáže veriť a po čom skutočne túži. Nakoniec sa myšlienky (to je tá energia) premenia na hmotné veci. Samozrejme neznamená to, že sa vám začne majetok, alebo šťastie len tak kopiť. Po silnej túžbe a viery dokáže mozog zapracovať a pomocou kreatívnej predstavivosti, vám ponúkne nápad. Intuícia, ktorú musíte odhaliť. Tieto pravidlá úspešní dodržiavajú.

„Keď nepracuješ na svojom sne, pracuješ na sne niekoho iného“. O tom je myšlienka premieňania túžby (pozitívnych myšlienok ), na to čo chceme.

Naša myseľ je silnejšie ako všetko iné. Pri rozvoji kreatívnej predstavivosti zistíte, že všetky skvelé nápady, ktoré vás napadli, vznikli len  z toho, ako silno ste na úspech mysleli a ako veľmi ste verili, že sa to môže podariť. Kreatívna predstavivosť odlišuje úspešných (nemyslím len peňažný ekvivalent) od neúspešných a nad všetkými stoja Géniovia svojej doby, ktorí využili svoju Kreatívnu predstavivosť na úžasne vynálezy, ktoré zmenili svet.

Pomohla vám táto metóda dosiahnuť úspech?

 

Facebook Fanpage:  372109982913609?fref=ts

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?