Publikované: 16.05.2022

Kresťanom a Jehovovým svedkom

K svojim „desivým zisteniam“ pridávam: Kresťanstvo je nástroj globalistov Sionu. Učí poslušnosti svetskej moci. Kresťania! Dajte pánovi čo je pánovo a Bohu čo je božie. A my si budeme robiť „svoje veci“. Pán vás okráda a zotročuje.
Hnutie Jehovových svedkov vzniklo na pôde USA. Ako organická idedologická súčasť Pax Americana. Málokto to vie a tuší. Rusi to vedia. Preto ste tam z Jarovovej zákona „zahraniční agenti“ a extrémisti. Mimochodom Kráľ Severu či juhu… to je jedno. Nepodstatné. Pax Americana končí s petrodolárom. Nastupuje petro rubeľ. Čakanie na Ježiša je čakaním na Godota. Nepríde. Kamsi sa vytratil. Ale zanechal po sebe hlbokú stopu. Jehovovi svedkovia sa dištancujú od svetských politík. Správne.
Všetkým kresťanským konfesiám a denomináciám (katolíkom aj protestantom, východným aj západným kresťanom): Kresťania politikárčia. Nesprávne. Kresťanskí a kresťansko-sociálni demokrati nie sú pravými kresťanmi. Okrem toho, západná časť kresťanstva je kontaminovaná neomarxistickou „kresťanskou“ ideológiou. Za ňou sú Kniežatá zloby a Protokoly sionských mudrcov. O ich pravosti nepochybujte (1). Islam je falošné monoteistické abrahámovské nábožentvo. Vznikol ako ideologická a politická opozícia voči judaizmu a kresťanstvu.
Vojna na Ukrajine bola vyprovokovaná USA ako vojna na záchranu petrodolára. Plamenné reči o slobode, suverenite a územnej celistvosti UA sú zástupné proxy kecy a mimikry. USA majú Ukrajinu ako takú “na háku”. Zelenský je globalistami Sionu dosadený, deep state a neocons USA riadený a korumpovaný podvodník a luhár.

V Európe za vojnu na Ukrajine je zodpovedné Nemecko s jeho Green Deal. Odstrihávanie sa od fosílnych (uhlie, ropa, plyn) musí ísť paralelne s vývojom čistých energií (vodík, fúzne jadrové zdroje, geotermálna energia a od Teslu známa voľná energia) a získavania energií individuálnym a komunitným spôsobom z dostupných zdrojov (fotovoltaika, biomasa, drevná štiepka, slama, tepelné čerpadlá). Prechodne v možnosti lacný ruský plyn. A návrat k Nordstream 2 za ruble. Ruské štátne aktíva v Európe boli sankciami zablokované v opore o nič. Majú len politické dôvody. Politika nerovná sa právo. Na nepráve nemožno postaviť právo.
USA pod rúškom „spojeneckej pomoci“ (ich tri až päťkrát drahší plyn) vedú vojnu aj proti hlúpej a nesvojprávnej Európe. Sankcie proti Rusku zaplatí európsky priemysel a domácnosti s odberom plynu na prídel platobnými kartami (2). Tvrdenie o Rusku, že je zdrojom hyperinflácie a krízy je lož. Ide o cyklickú krízu kapitalizmu, jeho od etiky a miery vecí odtrhnutého finančného, bankového a platobného systému na čele s americkým FED (bezbrehá tlač ničím nekrytých dolárov, bez záujmu na znižovaní 22 biliónového dlhu USA; v pohode schvália 40 mld. dolárov pre Zelenského ako lend lease; všeobecné korupčné správanie; ak bude dôvod a možnosť, nezmizne; toto sa celé rozsype!) v súbehu so systémom obchodovania s komoditami špekulatívnym sorosovským burzovným spôsobom, posilnená chamtivosťou po zisku ropných ťažiarskych spoločností, kovidom, farmaceutickými a zbrojárskymi firmami USA, potrebujúcimi zisky a preto cez prezidentov USA zakladajúcimi a podporujúcimi vojny vo svete. Pridávam ekologickú krízu z nadvýroby. Ide o krízu hmotných aj nehmotných (duchovných) hodnôt (za peniaze, aj zmyslu DPH), etiky, svedomia a estetiky bude sa opakovať vždy po prekročení pravidiel európskej a svetovej kolektívnej sociálnej bezpečnosti. Skrátim to: všeobecná ziskuchtivá sebecká nenažratosť. Slava Ukrajini!

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 2 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?