Publikované: 04.09.2015

Kto je zodpovedný za smrť utopeného dieťaťa..?

Najskôr, pre porozumenie tomu, o čo tu ide, trocha teórie (nikoho nezabije): Flog (fotoblog) je prezentácia fotografií vo forme blogu: zameriava sa viac na výpovednú hodnotu obrázka, než na text. Má naratívny potenciál, je zdrojom príbehu, ktorý je možné pomenovať a komentovať…
False Flag je operácia pod falošnou vlajkou, za ktorou sa skrýva ktosi iný (zapálenie Ríma kresťanmi, Reichstag komunistami).
Akt vyvolávajúci psychologickú vojnu pre účel emočnej a citovej manipulácie (vydierania) adresátov (príjemcov) s cieľom dosiahnuť jej účel a vytýčený cieľ.
Pojmy psychologická operácia a psychologická vojna sú súčasťou informačnej vojny, metódy psychologického trójskeho koňa.
Bojové pole ovláda ten, kto ovláda informačné pole (pozri teória konceptuálneho riadenia), teda, ovláda myslenie spoločnosti.
Takzvaná Veľká trojka vyslala signál, ktorý okamžite prevzali vplyvné médiá: fotografiu utopeného chlapca, sama pod tlakom globálneho prediktora: utečenci nesmú byť posielaní späť, lebo si to neprajú globálne elity, strojcovia Nového svetového poriadka v konštituujúcom sa transatlantickom systéme jednotnej vlády a moci.
Foto flog detskej mŕtvolky je falošný tým, že zamieňa príčinu s následkom a zo zodpovednosti viní sebeckú európsku občiansku spoločnosť, ktorú emočne a citovo vydiera, pričom vlády odmietačov  súčasne tlačí k prijatiu praxe rovnomerne rozložených kvót.
False flog je desivý “dôkaz” kolektívnej viny, najmä vlád štátov Vyšehradskej štvorky a “xenofóbie” jej občanov…
Veľká trojka však ani omylom nepripúšťa diskusiu o svojej vlastnej spoluzodpovednosti za vzniknutý stav: novodobé sťahovanie národov bolo spôsobené zločinnou „demokratizačnou“ deštrukciou vládnych režimov v severnej Afrike bývalými kolonizátormi a vo vybraných arabských zemiach …
Kvóty sú salámovou metódou v praxi a živnou pôdou pre prognostikov: aký bude mať giga invázia utečencov do Euópy pre Európu dôsledky? Kedy, kde a ako tento príbeh skončí?
Do hláv európskej verejnosti je mediálnym mainstreamom tlačená Fiat (vôľa) alternatíva jedine správneho riešenia: rovnomerného príjmu a rozdelenia utečencov na pôde EÚ pod imperatívom súcitu (empatie) a solidarity, o čom je diskusia neprípustná…
Kvóty sú bludnou mantrou bruselských politických špičiek. Sú pochybné už i preto, že porušujú ľudské práva utečencov a Ženevskú konvenciu…
Flašíková Beňová vyvolala diskusiu obvinením EÚ z jej nečinnosti: Brusel koná? Či nekoná? Výsledok je konštatovanie: prehlbujúci sa chaos je dôsledkom práveže činnosti EÚ!
Emočnému a citovému vydieraniu podľahli protagonisti a petenti Výzvy k ľudskosti.
Slovenská europoslankyňa za Smer, ktorý sa k nej nehlási, pokračuje ďalej a na svojej fejzbúkovej stránke znova „zaperlila“…
Nastupuje „horúca“ mediálna jeseň a informačná vojna naberá na obrátkach…
Do toho „zhora“ vstupuje tvrdá cenzúra.
Otázka: Ktože to je zodpovedný za smrť toho dieťaťa a a nielen dieťaťa? Keby Slovensko prijalo kvóty, dieťa (a nielen dieťa…) by ostalo nažive?
Otázka: Na čie hlavy to predseda európskeho parlamentu a špičkové „európske elity“ a pani eroposlankyňa presýpajú svoj vlastný popol?

 

  • SlabéVýborné (+1 skóre, 1 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?