Publikované: 10.08.2014

Kto má veliť hlavnému mestu?

Po neuveriteľnom nájazde KDH kobyliek Bratislava ostala zdevastovaná, zadĺžená a skorumpovaná. Voľba Ftáčnika za primátora bolo to najmenšie zlo zo všetkých a vzhľadom na úroveň svojich predchodcov nebolo veľa šancí, že by bol horší. Milan Ftáčnik splnil čo si o ňom ľudia mysleli. Je to komunálny politik, ktorý vcelku rozumne spravuje mestský organizmus. Ale nič viac. Bratislava je stále mesto bez duše, špinavá a dlhy sťahujú Bratislavu k zemi.

V týchto voľbách by som bol rád, keby Bratislavčania urobili rázny krok k novej vízii. Ftáčnik už dokázal, že developeri mu “nevadia”, Kňažko s Kmotríkovým sponzoringom (to je inak rovnaký pánko, ktorý sponzoruje stranu Smer a cez TA3 pretláča ich názory) je schopný akurát pekne rečniť a hrať golf. Neverím, že Kňažko nie je biely kôň Smeru. Preto by som rád uviedol svojho favorita Iva Nesrovnala.

Poznáme sa už dlhé roky, trávili sme za mladí spolu veľa chvíľ, snívali sme o lepšej budúcnosti. Dnes je tá chvíľa, keď sa sny pretavujú do skutočnosti. Ivo bol vždy zásadový, tvrdohlavý a cieľavedomý človek. Finančne je nezávislý – od kohokoľvek, je poctivý a do komunálnej politiky vstúpil preto, lebo zodpovedný človek nebude pri verejných problémoch mlčať. Aj keď nie je v strane, ktorú by som preferoval, ako človek má moju plnú dôveru. Prešiel som si jeho program a verím, že urobí všetko pre jeho naplnenie. Že bude neúnavne pracovať tak ako to vždy vedel a robil, že bude úspešný rovnako ako vo svojej mimoriadnej profesionálnej kariére.

Preto ho budem voliť. A pokiaľ niekto dá na moju radu, pamätajte na meno Nesrovnal pri voľbách primátora

http://www.ivonesrovnal.sk/co-ponukam-bratislave/riesenia-pre-bratislavu/

  • SlabéVýborné (+4 skóre, 12 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

1

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
  1. Roman Huťa

    Ešte raz! Žiadna ponuka nie je čestná!

Komentárov 1 - 1 z 1Na začiatok« PredchádzajúciNasledujúci »Na koniec
Login

Ešte nemáte svoj účet?