Publikované: 10.02.2022

Kto sú tí, ktorí majú dnes pochopenie?

V poslednej kapitole svojej inšpirovanej knihe Boží prorok Daniel napísal nasledujúce povzbudzujúce slová: “A tí, ktorí majú pochopenie, budú žiariť ako jas oblohy a tí, čo pomáhajú mnohým stať sa spravodlivými, budú tiež žiariť ako hviezdy po celú večnosť. Ale ty, Daniel, uchovaj tie slová v tajnosti a zapečať knihu až do času konca. Mnohí ju budú dôkladne skúmať a pravého poznania pribudne.“ – Daniel 12:2-4.

Dnes, v čase konca tohoto zlého systémy vecí existuje na tejto Zemi mnoho tých, ktorí ‘dôkladne skúmajú Božie Slovo a ich pravé poznanie postupne pribúda’. To zároveň znamená, že kniha Daniela sa už začína ódpečaťovať’ alebo sa stáva spoznateľná a pochopená, akoby to bolo podobné tomu, čo apoštol Ján v prvom storočí dostal už od oaláveného Ježiša Krista v knihe Zjavenie!

Problém pre väčšinu obyvateľstva tejto planéty Zem je identifikovať tých, ktorí podľa inšpirovaných slov proroka Daniela budú ‘žiariť ako jas oblohy a tí, ktorí pomáhajú mnohým stať sa spravodlivými, budú žiariť ako hviezdy po celú večnosť! Ježiš Kristus im ponechal kľúč k pochopeniu a identifikovaniu vo forme jednej najznámejších foriem ľudskej modlitby dnes dostupnej všetkým:

 “Vy sa modlite takto: ‘Náš Otče v nebesiach, nech sa posvätí Tvoje Meno…’” – Matúš 6:9. Pre väčšinu ľudstva to znamená veľký problém z hľadiska nekonečných predsudkov, predpojatostí, ktoré dnes existujú, takým spôsobom bránia aj tým pokorným a pctivým ľuďom, ktorí by chceli pochopiť pravdu o Stvoriteľovi a nájsť cestu k večnému životu, ktorý nám Boh, náš Stvoriteľ prisľúbil!

  • SlabéVýborné (Nikto nehlasoval)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?