Publikované: 03.07.2020

Kto tam pracuje?

Moskva. 3. júla. Veľvyslanectvo USA v Moskve, z ktorého visí dúhová vlajka LGBTI ukázalo, ktože to tam pracuje, uviedol ruský prezident Vladimír Putin.

            

Koncom júna (25.6.) bola na budove amerického veľvyslanectva v Moskve vyvesená s americkou dúhová vlajka, ktorá symbolizuje “komunitu”  LGBTIQ…
Počas stretnutia predsedu s pracovnou skupinou pre prípravu zmien a doplnení Ústavy Ruskej federácie Alexej Táto agitačná a propagačná akcia, práve v deň v deň začiatku hlasovania o zmenách a doplneniach ústavy, bola demonštračnou na spôsob a hodnoty Westernu.
„Kto pracuje v tejto budove?“ Opýtal sa žartovne vo funkcii ľudovým hlasovaním znova potvrdený ruský gosudar, Vladimír Vladimírovič Putin.
https://www.interfax.ru/russia/715824
Vyvesenie dúhovej vlajky v celo ruskom týždni hlasovania o zmenách a doplnkoch Ústavy Ruskej federácie má Moskva za pokus o ovplyvňovanie výsledkov ratifikačného referenda a zasahovanie USA do vnútorných záležitostí ruskej krajiny.
V rozpore s Ústavou SR (ideológia) a svojimi zákonnými povereniami, to robia najvyšší funkcionári ministerstva zahraničných vecí SR spravidla v čase konania dúhových prajdov a k nim sa doma ako cez „kopirák“ pridali obe ombudsmanky.
Súčasťou agendy ministerstva zahraničných vecí nie je (!) podpora LGBTI, čo bol vlastne dôvod na okamžité odvolanie ministra Miroslava Lajčáka. Akákoľvek podpora „dúhy“ zahraničím je tým, za čo ju má Moskva.
Poznámka: A bolo by to tým istým, ak by si to nepriali USA doma. Predstavte si ten cirkus!
Na druhej, „západnej“ strane je priam bezočivosťou toto (ilustračná vsuvka):
1. https://sk.news-front.info/2020/07/03/londyn-odmietol-uznat-vysledky-ruskeho-referenda/
A kto je vo vzťahu k Rusku vláda stratenej a vo vlastných problémoch a sračkách sa zmietajúcej Brexitánie? Akú hodnotu má názor Londýna?
2. https://eurozpravy.cz/zahranicni/evropa/ruske-referendum-bylo-parodii-na-demokracii-tvrdi-odbornik.9871dc47/
Týchto “odborníkov” zaujíma len ako dlho bude Rusku vládnuť Putin.

Desiaty ročník festivalu „Dúhový prajd“ sa mal v plnej jeho chorej exhibicionistickej a aj provokačnej bezočivej „paráde“ uskutočniť 25. júla 2020 v Bratislave. Z dôvodov krízy Covid-19 sa uskutoční len ako „Fenster parade“ dúhovými výveskami z okien. Aj z okna Márie Patakyovej a ministerstva zahraničných vecí SR?
Ak áno, budem sa dožadovať okamžitého odvolania „verejnej ochrankyne práv“ a ministra zahraničných vecí a predčasných volieb. Na zákone odvolateľnosti „ombudsmanky“ aj ochrankyne práv detí sa už aktuálne pracuje. Parlament neprijal správu ani jednu z ich správ…


Pozitívny poznatok na adresu “posledného Križiaka” Krajniaka, ministra MPSVaR: Odchodom vedúcej odboru rodových rovností Oľgy Pietruchovej bola činnosť odboru ideologicky neutralizovaná a očakávajú sa ďalšie “čistky” rodovo ideologickej agendy odboru…
K dúhovému prajdu: Teda, už aj „u mňa doma?“ Citujem: „25. júla sa vidíme aj u teba doma!“ Som queer? A chcem? Chucpe!
Viac tu: https://queerslovakia.sk/events/duhovy-pride-bratislava-2020/
Moskva 30. júna. Podpredseda Štátnej dumy a strany PACE Peter Tolstoy vyzval Štátnu dumu, aby preskúmala skutočnosti zasahovania do vnútorných záležitostí Ruskej federácie so žiadosťou o právne posúdenie umiestnenia vlajok komunity LGBT na budovy amerických a britských diplomatických misií v Moskve:
Okamžité riešenie visiacej vlajky z okna Veľvyslanectva USA nebolo možné, k čomu aj hovorca Vladimíra Putina Dmitrij Peskov povedal: „Zamestnanci prezidentskej správy v Kremli nevidia americké veľvyslanectvo a nevšimli si „dúhovej vlajky“ LGBT ľudí, ktorí ju zavesili na budove diplomatickej misie…“
https://www.interfax.ru/russia/715298; https://www.interfax.ru/russia/714620

V Moskve v októbri minulého roka začali vyšetrovatelia z Veľkej Británie vyšetrovať zdroje a distribúciou videí na internete, na ktorých „malé a maloleté deti hovoria s dospelými o rôznych sexuálnych témach“.
Videá boli nahlásené  tlačovej službe centrálnemu výboru hlavného mesta Ruska Moskvy. Audit sa vykonáva na základe skutočnosti, že medzi neplnoletými osobami sa šíria deštruktívne informácie. Ide o kanál YouTube Real Talkhttps://www.interfax.ru/moscow/682052; https://www.interfax.ru/russia/682783
Moskva. 2. novembra 2019. Trestné konanie sa začalo po tom, čo sa v médiách objavili informácie o prítomnosti videoklipov detí stretajúcich sa so zástupcami netradičnej sexuálnej orientácie na internete. Júlia Ivanová, zástupkyňa moskovského ústredia vyšetrovacieho výboru, pre Interfax oznámila, že bol otvorený prípad týkajúci sa šírenia deštruktívnych informácií medzi maloletými podľa článku „sexuálne násilie“ (odsek „b“, časť 4, článok 132 Trestného zákona Ruskej federácie). V septembri sa na ministerstve vnútra sťažovali rodičia podpredsedovi Štátnej dumy Petrovi Tolstoyovi, na Youtube kanál s nemorálnym explicitným obsahom:
Vo videách deti viedli rozhovory s homosexuálom, bývalou porno herečkou, ako aj s trpasličím a anorexickým dievčaťom.
Videá boli zverejňované v prvej polovici roku 2019, teraz sú už všetky neprístupné a zablokované bezpečnostnou službou Ruskej federácie…
Sexuálne preferencie osôb “dúhy” naznačujú priame prepojenie na pedofíliu, predáci LGBTI dnes už usilujú o jej dekriminalizáciu a zaradenie medzi “bežné” sexuálne orientácie…
Aj o tom je ich úsilie o adopcie detí…

Pekne pozdravujem.
Juraj Režo alias notorickyobcan

  • SlabéVýborné (+2 skóre, 4 hlasov)
    Loading ... Loading ...
  • pošli na vybrali.sme.sk
  • Zdielať

Ďalšie články autora:

Login

Ešte nemáte svoj účet?